Menüü
Ostukorv

KUULID

KUULID

Kuulid on naturaalsetest poolvääriskividest või metallidest valmistatud ümmargused väeesemed. Kõik La Tene kristallid on naturaalsed ja seega omavad need lisaks kaunile välimusele ka tervendavaid spirituaalseid energiaid. Nii nagu kristallidel on vägi ja jõud, omavad seda ka metallid.

Kristallkuulid kannavad endaga kaasas kõiki selle kristalli energiaid, mis kristallist need valmistatud on, ja lisaks ka lõpmatuse sümbolit. Kuul sümboliseerib igavest energiate liikumist, mis tähendab seda, et kristallkuulide seest ei kao nende spirituaalsed energiaomadused väga kiirelt ära, seega peab neid energeetiliselt harvemini puhastama. 

Kristallkuule saab kasutada soovikristallidena, kuna need talletavad inimese mõtteid ja tundeid. Kui sa oled kristallkuuli enda ellu toonud, siis anna sellele eesmärk eksisteerimiseks.

Tegemist on naturaalsete poolvääriskividega, seega näevad kõik kristallesemed unikaalsed välja, omavad visuaalset isikupära ning on kõik erinevad. Pildil olev toode ei pruugi välja näha täpselt selline, nagu sa meie käest tellid. Unikaalsus teebki kristallid isikupäraseks ja see annab sulle võimaluse saada osa ainulaadsest loodusest.

ŠUNGIIT on ülimalt võimas tervenduskristall, mis tekkis Maa peale ligi 2 miljardit aastat tagasi. Šungiiti kaevandatakse Venemaal Karjalas Shunga külas ja sellest on see kristall ka oma nime saanud. Šungiidil on pikk ja müstiline ajalugu ning seda peetakse number üheks füüsilise ..
195.00€
Maksudeta:162.50€
TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omaduste tõttu. Tiigrisilm on üks Jaspise liikidest ja sellel on omakorda veel mitmeid erinevaid liike - Punane Tiigrisilm, Tiigriraud ja Kullisilm, mida ..
170.00€
Maksudeta:141.67€
VIKERKAARE KUUKIVI on väärtusliku ja intensiivse energiaga armastusekristall. Kristall, mis aitab armastuseõnne suuremaks muuta, ellu kirge ja romantikat juurde tuua. Kristall, mis aitab nautida õnnelikke hetki ja õppida sellest, mida elu on sulle õpetama tuln..
175.00€
Maksudeta:145.83€
Tooted 37 kuni 39, kokku 39 tootest (4 lehekülge)
KUULID, VÄEESEMED
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.