Menüü
Ostukorv

DRAAKONI VERI rituaalitõrvik TERVENDAVAD LILLED

DRAAKONI VERI rituaalitõrvik TERVENDAVAD LILLED VÄEESEMED
DRAAKONI VERI rituaalitõrvik TERVENDAVAD LILLED
24.80€
Maksudeta: 20.67€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: DRAAKONI VERI rituaalitõrvik TERVENDAVAD LILLED

DRAAKONI VERI rituaaltaim on valmistatud Draakoni verepuust. Kui soovid puhastada Auravälja, siis parim selleks on draakoni vere tõrvik. See aitab ellu tuua head õnne, sind spirituaalselt avada, tugevdada intuitsiooni ja suunata õigele teele. Põletades draakoni vere tõrvikut, puhastad enda Aura ja hakkad nägema elu helgemalt, kasvab motivatsioon, inspiratsioon ja eluenergia. See avab sind õige tee ülesotsimisele.

Tegemist on väga kauni ja suureks kasvava puuga, meenutades oma välimuselt Baobabi puud. Draakoni verepuu on iidne taim, mis on meie planeedil väga kaua eksisteerinud. Selle puu vaik on tervendava toimega, kui seda põletada. See rituaalitõvik on valmistatud 100% Draakoni verepuust. Taim ise on pärit Araabiast, see kasvab ka Kanaaridel ja Marokos.

Tegemist on rituaalitõrvikuga, milles on tervendavad lilleõied. Need õied võimendavad draakonivere energiapuhastust, aidates kaasa Tšakrate tervenemisele ja vaimse heaolu saavutamisele.

DRAAKONI VERE RITUAALITAIM

- Draakoni veri sümboliseerib armastust ja see loob enda ümber armastuseõnne. Draakoni verd ehk Draakoni verepuu vaiku on kasutatud teadaolevalt juba tuhandeid aastaid armastuserituaalide tegemisel.

- See on üks tugevatoimelisemaid rituaalitõrvikuid kõikide teiste keskel. See on võimsa väega, puhastades energiaid tõhusalt ja kiirelt. Soovitan seda kasutada siis, kui ei ole pikka aega ühtegi rituaalitõrvikud kasutanud või kasutad tõrvikut esimest korda. See on intensiivne puhastaja, energiate taastaja, positiivse energia üles ärataja ja negatiivsuse kustutaja.

- Draakoni vere rituaalitõrvikut põleta, kui soovid ümber pöörata armastuse kohal eksisteerivat ebaõnne armastuseõnneks. See parandab, tervendab, kaitseb, muudab ja kujundab ümber energiad, mis on seotud armastusega, muutes kõik paremaks, lihtsamaks ja kergemaks.

- Seda on kasulik põletada ajal, mil sinu suhtes või elus armastuse tasandil on keeruline periood. Ka siis, kui sa ise ei ole enda tunnetes kindel. Soovid leida lahendusi, vastuseid või nägemusi enda tuleviku osas. Draakoni vere tõrvik aitab leevendada südamevalu, suurendab andestust, aktsepteerimist ning leppimist.

- Selle rituaaltaime põletamine aitab lahendust tuua ükskõik millisele suhteprobleemile või -küsimusele. Mediteeri selle suitsu käes, et näha visioone ning jõuda selgusele enda südames.

- Draakoni vere rituaaltõrviku suits aktiveerib ja puhastab armastusekristalle. Väga kasulik on seda põletada aeg-ajalt enda kodus armastusekristallide läheduses.

- Kasuta seda rituaalitõrvikut enda armastusesoovide taotlemiseks. Unista samal ajal, kui see suitseb. Visualiseeri ja saada enda unistusi universumisse. Draakoni veri on mõeldudki armastuserituaalide tegemiseks. Olgu need keerulised või lihtsad kodused rituaalid.

- Seda tõrvikut põleta siis, kui keegi soovib sinu ja kaaslase vahele tülisid ning intriige tekitada. See kaitseb suhtesse sissetungija eest. Veelgi tõhusam on see, kui sina või partner kannaksite Punase Tiigrisilma kristalli. Tegemist on kristalliga, mis kaitseb suhtelõhkujate ja ebaõnne eest.

- Põleta tõrvikut ärasõnumiste ja äraneedmiste eemaldamiseks. Kui sa kahtlustad, et sa oled armastuses ära neetud, sul on halb õnn ja Karma, mida soovid lagundada, siis põleta seda regulaarselt. 

RITUAALITAIME KASUTAMINE

Kui soovid rituaalitaime põlema panna, siis hoia seda 45 kraadise nurga all ning anna sellele küünlast või tikkudest leeki. Küünlaga on seda kindlasti mugavam teha ja nii saad seda üha uuesti ja uuesti põlema seada, kui suits on maha vaibunud. Lase leegil vähemalt 10 sekundit või rohkemgi olla, siis raputa leek kustu ning kasuta selle suitsu. Rituaalitaime põletamiseks võid kasutada tekkiva tuha kogumiseks spetsiaalset rituaalitaimeanumat või hoopis viirukialust.

Lisainfo
Lisainfo ca 10 cm
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.