Menüü
Ostukorv

ROOSA GERANIUM viiruk koonus (15 tk pakis)

ROOSA GERANIUM viiruk koonus (15 tk pakis) VÄEESEMED
ROOSA GERANIUM viiruk koonus (15 tk pakis)
2.90€
Maksudeta: 2.42€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ROOSA GERANIUM viiruk koonus (15 tk pakis)

ROOSA GERANIUMI puhul on tegemist taimega, mida on teadaolevalt üle 10 000 aasta kasutatud. Roosa Geranium viirukina on kindlasti üks parimaid romantilise meeleolu loojaid. Seda viirukit põleta, kui soovid armastust üles äratada, enda Südametšakrat tervendada või armastusekristalle aktiivseks muuta.

Tegemist on väga kauni taimega, millel on imeilusad ja lõhnavad õied. Roosa Geraniumi taim on pärit Lõuna-Aafrikast, MadagaskariltEgiptusest ja Marokost. Alles 17. sajandil saabus see kaunis taim Euroopasse. Roosa Geranium kuulub Geraniumi taimede sugukonda, kus on üle 700 erineva liigi.

ROOSA GERAANIUMI VIIRUK

- Tegemist on viirukiga, mis on seotud armastuseenergia võimendamisega, romantika suurendamisega, kire taastamise ja loomisega. Roosale Geraniumile on võrdne vastane Ylang Ylang ja need kaks sobivad suurepäraselt ka koos kasutamiseks. Roosa Geraniumi põletamine kodus aitab sinu ellu armastust tuua, suhteid parandada ja kogu kodu atmosfääri armastusväärsemaks muuta. Kui sa tunned puudust mõnusast olemisest ja heast suhtest, siis Roosa Geranium aitab selle koos oma maagiaga sinu ellu tuua.

- Põleta seda ka siis, kui soovid enda lastega paremini läbi saada või nendele anda head energiat, et nad saaksid omavahel või sinu endaga läbi. Tegemist on suhteteraapia jaoks parima viirukiga. Põleta seda siis, kui tunned, et vajad enda suhtesse või perekonda armastust juurde.

- Roosa Geraniumi viirukit võib lisaks armastuseenergia kasvama seadmisele põletada ka teistel eesmärkidel. Näiteks on see viiruk kasulik kodu kaitsmiseks. Roosat Geraniumit on tuhandeid aastaid kasutatud isikliku ruumi kaitsmiseks halbade hingede eest, kes toovad ebaõnne suhetesse ja perekonda. 

- Põleta seda viirukit, et parandada üleüldist head õnne suhetealaselt. See toob head õnne perekonda ehk perekonnaliikmete vahele. See suurendab head energiat kahe armastaja vahel ning vallalistele toob see armastuseõnne.

- Põleta Roosa Geraniumi viirukit armastusekristallide keskel või lähedal, et neid aktiivseks muuta. Või põleta seda Lõuna-Edela- ja Lääneilmakaares. Need kolm ilmakaart on seotud armastusega. Lõuna sümboliseerib kirge ja seksuaalsust, Edel sümboliseerib perekonnavahelisi suhteid ja Lääs sümboliseerib lasteõnne. Kõik need on seotud suhete ja armastusega. Nendes piirkondades on kasulik armastusekristalle hoida ja Roosat Geraniumit põletada. Roosa Geranium aitab kristallide väel kiiremini ja tõhusamalt toimida. 

- Võid leida selle viiruki armastusemaagiates, kuna see aktiveerib tõhusalt maagia laused ja kinnitab neid esemetesse. Eriti siis, kui maagias on vaja kasutada kristalle.

- Kui sa kardad, et sinu ja kallima suhte vahele on tulnud keegi, kes soovib suhet lõhkuda, siis on kasulik seda viirukit mitmeid päevi järjest põletada. Väga hea oleks, kui hoiad viiruki lähedal Punast Tiigrisilma, mis on suhtelõhkujate vastane kristall.

TÜÜMUSETŠAKRA AVAJA

Tüümusetšakra asub Südametšakra kohal ja see avaneb vaid juhul, kui Südametšakrasse on saabunud tugev tervendav energialaeng ja Südametšakra tervendamisega on intensiivselt tegeletud. Kuid sul avaneb võimalus Roosa Geraniumi viirukiga stimuleerida Südametšakra tööd ja avada selle kaudu Tüümusetšakra. Miks avada Tüümusetšakrat? Kui see on avatud olekus, siis sul avaneb võimalus kohtuda enda hingesugulasega, tunda sügavat armastust ja emotsionaalselt kiirelt areneda. See on väga kasulik Tšakra, mille töötamise korral avaneb sinu elus palju armastusega seotud uksi ja võimalusi. Selleks, et Roosa Geranium saaks aidata sinu Tüümusetšakrat avada, ole selle aroomi sees, kui põletad Roosa Geraniumi viirukit.

MIS ON VIIRUKID?

Viirukid aitavad mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda, ning rituaale ja maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed.

Viirukid on valmistatud rituaalitaimedest ja taimeessentsidest, et tuua esile nendes olevad energiaid, mida maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele.

Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb, millise taime essentsist see koosneb. Kõik viirukid töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsetena.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS

Taimede suits on energiaid puhastava toimega, mis vabastab ebavajalikku energiat. Kui viiruk suitseb, siis selles viirukis olevad taimed annavad enda väe edasi nii sulle kui ka kristallidele ja keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on, tervendades nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Kristallid töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, eemaldades negatiivsuse ning asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia jääb kristallidesse aga kinni (kui need ei ole just geoodid või püramiidid). Kristallide puhastamiseks aseta viiruk nende kõrvale, et negatiivsest energiast vabaneda. Loomulikult on rituaalitaim selleks tõhusam, aga viirukeid võib kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energiast tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte lausa igapäevaselt. Rituaalitaimi soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akna lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan samaaegselt põletada ka erinevaid küünlaid, valides need vastavalt viirukile, et puhastusrituaali võimendada.

Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on selleks vaja ka spetsiaalset viirukihoidjat, mis on enamasti valmistatud puidust, metallist ja keraamikast. Kasuta viirukit põletades kindlasti selleks ettenähtud alust, et kogu protsess oleks võimalikult ohutu.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukihoidjale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda hoida soovid hoida.

Kindlasti ei tohiks väikesel lapsel olla ligipääs põlevale viirukile. Viiruki suitsev osa on kuum ja võib last kõrvetada.

Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see

Viirukeid on võimalik kasutada ka konkreetsetel eesmärkidel ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada seda, mida soovid. Näiteks, kui tahad, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui tahad armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele.  

Kogu viirukite valik, mis La Tene sulle pakub on SIIN. Igal viirukil on oma vägi, loe nende spirituaalsete omaduste kohta.

Tehniline
Mõõdud Viiruki pikkus ca 3 cm. Toode sisaldab ümarat viirukialust.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.