Menüü
Ostukorv

RITUAALITAIMED JA VIIRUKID

RITUAALITAIMED JA VIIRUKID

Rituaalides kasutatakse väga paljusid erinevaid taimi, arvestades nende spirituaalset väärtust ja müstilist jõudu. Taimed on nõiduse üks suur osa kristallide kõrval ja nendes peitub iidne vägi. Nagu ma alati ütlen, et maailmas on igale haigusele ja probleemile vähemalt üks kristall ning üks taim loodud Maa jumalanna Gaia poolt. Iga taim omab unikaaset energiat ja kui seda õigesti ära kasutada, saame me nendest väga palju jõudu juurde. Rituaalitaimi kasutatakse maagiate ellu viimiseks, väeesemete puhastamiseks ja iseenda elu positiivseks muutmiseks.

ELULILL on spirituaalne sümbol, mis kannab endas tohutut väge. Sümbolid annavad meie eludele palju juurde ja neid saame kasutada iseenda energia rikastamiseks. Elulill on üks kaunimaid ja lihtsamaid sümboleid, mis kannab endast edasi geomeetria väge spirituaalsusesse. Elulille puhul on tegemist elu ..
4.50€
Maksudeta:3.75€
ENERGIAVIIRUK on kokku pandud salajase retsepti järgi, milles on vaid taimsed koostisosad. Selle viiruki eesmärk on pakkuda ühes viirukis kõikide energiate puhastust. See on hea alternatiiv Salveile või tõrvikutele. Samas ei ole see sama tugev kui on tõrvikud (viirukid on alati veidi nõ..
3.70€
Maksudeta:3.08€
ENERGIAPUHASTUSviiruk on kokku pandud salajase retsepti järgi, milles on vaid taimsed koostisosad. Selle viiruki eesmärk on pakkuda ühes viirukis kõikide energiate puhastust. See on hea alternatiiv Salveile või tõrvikutele. Samas ei ole see sama tugev kui on tõrvikud (viirukid on alati veidi..
2.80€
Maksudeta:2.33€
ENESEKINDLUS viirukiga on sul võimalik tõsta enesekindlust, muuta end julgemaks, aktiivsemaks ja ambitsioonikamaks. Kui tunned, et nendest iseloomujoontest jääb sinus puudu, siis põleta seda viirukit regulaatselt enda lähedal ja kodus. Näiteks kui sinu lapsel on vähe enesekindlust, siis kasuta seda ..
3.70€
Maksudeta:3.08€
EUKALÜPT on pärit Austraaliast Tasmaaniast ja selle lähiümbruses olevatelt saartelt. Tegemist on taimega, millel on sadu erinevaid liike. Eukalüptil on palju tervendavaid omadusi. Näiteks tervendab see taim hingamissüsteemi, aitab kõhast vabaks saada, tugevdab immuunsüsteemi, on ideaa..
19.80€
Maksudeta:16.50€
GREETINGS viirukit kasutatakse kodu välisukse ehk esiku energiate tervendamiseks. Feng Shui järgi on välisuks sinu külluse, armastuse, kaitse ja pereõnne allikaks. Seetõttu on välisukse energiat vaja tervendada ja tervena hoida. Kui sa tunned, et sinu kodus ja perekonnas ei ole head ..
4.50€
Maksudeta:3.75€
GUGGUL on Mürri puu üks liikidest, mis on Ajurveeda meditsiinis väga kõrgel kohal. Gugguliviirukil on kõik Mürri viiruki omadused ja lisaks selle enda eriline lisaväärtus. Gugguliviirukit põleta energiapuhastuseks ja enesetervenduseks.GUGGULIVIIRUK- Gugguliviiruki põletamine aitab vähenda..
4.50€
Maksudeta:3.75€
HARILIK PUJU on rahvameditsiinis kasutatav ravimtaim, mille ladinakeelne nimetus on Artemisia Vulgaris. Hariliku puju näol on tegemist üheaegselt hõrgult ja magusalt lõhnava taimega, mis sobib viirukina neile, kes armastavad maalähedasi lõhnu. Hariliku puju viirukit kasutatakse halva tervis..
5.80€
Maksudeta:4.83€
HARILIK PUJU on rahvameditsiinis kasutatav ravimtaim, mille ladinakeelne nimetus on Artemisia Vulgaris. Hariliku puju näol on tegemist üheaegselt hõrgult ja magusalt lõhnava taimega, mis sobib viirukina neile, kes armastavad maalähedasi lõhnu. Hariliku puju viirukit kasutatakse halva tervis..
2.90€
Maksudeta:2.42€
HEA ÕNN viiruk on kokku pandud salajase retsepti järgi, milles on erinevad õnneenergiaid vallandavad taimed. Selle viiruki taimede segu annab sulle võimaluse head õnne enda ellu kutsuda, taastada, taas elustada, aktiveerida ning suurendada. Hea õnn toob kohale kõik võimalused, mis sinul para..
4.70€
Maksudeta:3.92€
HEA UNE viiruk sisaldab rahustavaid taimi, neid põletades ja selle viirukiga enda kodu puhastades vallandad sa koduseintevahele harmoonilist energiat. Eelkõige rahuneb sinu meel ning segavad mõtted vaibuvad. Selle viirukiga on võimalik ülemõtlemist vähendada ja nii saabubki lõõgastus. ..
3.70€
Maksudeta:3.08€
HEM CHAMPA on India Ajurveeda üheks olulisemaks viirukiks, olles traditsiooniline tervendusviiruk, mis koosneb hulgaliselt erinevatest taimedest. Viiruki valmistamisel on kasutatud Ajurveeda ravimtaimi ning tegemist on ühe enim kasutatava viirukiga India rituaalides.Hem Champa eesmärk on puhast..
4.20€
Maksudeta:3.50€
Tooted 25 kuni 36, kokku 256 tootest (22 lehekülge)
RITUAALITAIMED, VIIRUKID, VÄEESEMED
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.