Menüü
Ostukorv

MARIAMI JASPIS ruunid

MARIAMI JASPIS ruunid VÄEESEMED
MARIAMI JASPIS ruunid
49.60€
Maksudeta: 41.33€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: MARIAMI JASPIS ruunid

MARIAMI JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulik äärmiselt kirju struktuur - see on tumepruun kristall, millel on oranžikas pruunid mustrid sees. Mariami Jaspist leidub üle maailma väga paljudes erinevates kohtades. Mariami Jaspise peamisteks leiukohtadeks on Brasiilia ja Mehhiko.  Mariami Jaspis kristallina toob selle kandjale väga palju head ärilist ja tööalast õnne, seega on Mariami Jaspisest valmistatud ruunidega ka väga hea küsida just tööalaseid ja külluseteemalisi küsimusi.

RUUNID on iidsed sümbolid, mis on tulnud Norse mütoloogiast. Iga Ruuni sümbol on tugev ja kannab endaga kaasas erinevaid energeetikaid. Ruune on aegade algusest peale kasutatud iseenda kaitseks ja ennustamiseks. Ruunidega ennustamine on tegelikult väga lihtne, kuid vajab harjutamist. Selleks hoitakse alati Ruune läbipaistmatus kotis või puidust karbis. Ruunide käest kõige lihtsamini vastust saada on küsida üks konkreetne küsimus oma mõtetes ja seejärel võtta Ruuni kotist üks Ruun ning see seejärel ära tõlkida. Ruunil on mitmed tähendused, et mõista, mis sulle öeldakse on vaja seda tõlkida. Ruunil on alati negatiivne ja positiivne sõnum, oleneb täpselt, kuidas sa selle kotist välja võtad, kas õiget pidi või tagurpidi. Ruunidega ennustamiseks on väga palju eriviise aga see on viis, kuidas tegelikult ma soovitan alustada ja kunagi, kui tunned, et soovid edasi liikuda vähe keerulisemat ennustusviise proovides, siis alles õppida uusi ladumisi. Kuigi ühe Ruuni haaval on seda lihtne teha ja vastuseid võid saada väga lihtsatele küsimustele nagu näiteks "Kas ma peaksin sinna reisile minema või mitte?" ja kui Ruun, mille kotist võtad on FEHU, siis viitab see edule ja vastus on "Jah, see toob sulle head".  Ruune soovitan alati Ruuni koti seest võtta vasaku käega.

MARIAMI JASPIS JA RUUNID

Mariami Jaspis on tugevatoimeline äri-, külluse- ja rikkuseõnne kristall. Tegemist on kristalliga, mille põhiliseks eesmärgiks on tuua selle kasutajale materiaalset õnne. Mariami Jaspise Ruunid sobivad ideaalselt äritegevuse ette ennustamiseks, sellealaste küsimuste küsimiseks ja vihjete saamiseks. Kui ei ole ettevõtja, siis saab Mariami Jaspise Ruunidega ennustada enda tööga seotud teekonda ette ja saada vihjeid selle kohta, millised projektid, tehingud ning tööotsad on soodsad ning millised mitte. Nende Ruunidega on võimalik vaadata tulevikku, olevikku ja minevikku ning eriliselt hästi töötavad need just maisete ja materiaalsete küsimuste puhul. Nende Ruunidega on võimalik enda majanduslikku seisu ette näha ja sellealaseid soovitusi just Ruunidelt saada. 

Erinevaid Ruune võib sul olla mitmeid, vali oma Ruunid alati sisetunde järgi. Ruune võib sul olla ka erinevatel eesmärkidel, näiteks Musta Ahhaadi Ruunid ohu ennetamiseks, Tiigrisilma Ruunid materiaalsete küsimuste esitamises ja Roosa Kvartsi Ruunid armastuseteemaliste ennustamiste jaoks.

Infot ruunide olemuse kohta leiad siit "RUUNIDE SÜMBOOLIKA JA NENDE TÄHENDUSED".

Kristallid, millele on graveeritud Ruunid, omavad nii tugevat väge, et neid ei ole vaja laadida. Küll aga on vaja neid iga kord peale kasutamist rituaalitaimedega puhastada, et nendega ennustamisel tuleksid alati täpsed vastused. Sellega puhastad ära eelmisel korral ennustatud sõnumid. 

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Lisainfo
Lisainfo Ruunid on riidest kotikeses.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.