Menüü
Ostukorv

MARIAMI JASPIS auguga

MARIAMI JASPIS auguga EHTED
MARIAMI JASPIS auguga EHTED
MARIAMI JASPIS auguga EHTED
MARIAMI JASPIS auguga EHTED
MARIAMI JASPIS auguga
12.40€
Maksudeta: 10.16€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: MARIAMI JASPIS auguga

MARIAMI JASPIS on üks Jaspise liikidest, millele on iseloomulik äärmiselt kirju struktuur. Mariami Jaspis on tumepruun kristall, millel on oranžikas pruunid mustrid sees. Mariami Jaspise esimene maagiline põhjus, miks seda hakati üleüldse ehtena või talismanina kandma oli see, et sellel on oskus muuta selle kandjat nähtamatuks. Nähtamatuks ja samas aitab kõike soove täitma hakata, mida selle kandja soovis. Seda kasutati selleks, et keegi teine või kellegi teise kuri sõna ei saaks ära sõnuda soovi täitumist.

Mariami Jaspis kaitseb kõike seda, mida sa oled ise endale loonud. Aidates kaitsta sind kadetsejate ja halbasoovivate inimeste eest, kes on sinu saavutuste üle kadedad. Mariami Jaspis aitab tuua sihikindlust ning aitab sul end alati väljendada nii, et sa ei tunduks teisele inimesele egoistlik või ülbe olevat.

Mariami Jaspise kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Mariami Jaspise peamiseks omaduseks on siiski materiaalsuse korda seadmine, tööedu toomine, ärilise edu loomine, hea õnne suurendamine, mis on seotud äriga ja inspiratsiooni andmine.

- See on kristall, mis aitab olla sul väga tõsine, jäik ning jäärapäine just siis, kui seda vaja on. Eriti kasulik on see neile, kes ei suuda kunagi ei öelda ja Mariami Jaspis aitab sul just õigetes kohtades ning vestlustes jääda väga jäärapäiseks. Seda kõike selleks, et sa endale kahju ei teeks.

- Kanna seda kristalli, kui tunned, et soovid enda ettevõttele, ärile või hoopis uuele projektile mingisugust lisaenergiat anda. Mariami Jaspis tõepoolest aitab just selliseid materiaalseid ettevõtmisi toetada enda olemusega.

- Mariami Jaspist kandes aitab see öösiti unenägudel esile tulla ja eriti hea on see neile, kes otsivad vastuseid materiaalsetele küsimustele, nagu näiteks "Mida ma edasi peaksin tegema, et suurendada enda sissetulekut?" või "Kas ma peaksin töökohta vahetama?". Mariami Jaspis aitab läbi une vastuseid näha.

Kristall aitab neid, kes ei näe eriti unenägusid või kes ei oska unenägusid tõlgendada. Eriti kasulik on see meestele, kes ei näe unenägusid. Mariami Jaspisel on oskus puhastada Auras olevaid probleeme ja takistavaid energiaid ära, mis ei lase unes ettekuulutusi näha.

- Mariami Jaspis kannab endaga kaasas meesenergiat, mis tähendab seda, et meestega see töötab mitmeid kordi kiiremini, kui naistega. Seega hea ärilise edu ja tööedu kristall just meestele.

- Sellel kristallil on oskus meeste tööalast stressi taandada, aidates pingel ning muredel kaduda, mis on tööga või rahaga seotud.

- Peale materiaalsete eesmärkide aitab Mariami Jaspis ka närve rahustada, kaitsta ebaõnne eest, mida teised inimesed oma kadedusega saadavad. Mariami Jaspis aitab sinu ümber luua sellise Aura, mis näitab kadetsejatele niiöelda koha kätte. Mariami Jaspis aitab teistel tunda, et sa oled võimas, võitmatu ja sa ei karda kedagi. Selline suhtumine ei lase kellelgi sulle halba teha, see lööb heas mõttes vaenlase või halba soovija kartma.

- Suurendab organiseerimis oskust, aitab asju korda ajada ja suuri probleeme lahendada. Toob vastupidavuse ja aitab olla tasakaalukas ka väga närvilistes olukordades.

- Hea töö kristall ettevõtete juhtidele, personalijuhile või mõnele teisele juhipositsiooni omandavale inimesele.

- Mariami Jaspist kanna kindlasti siis, kui sa sõidad ärilistel või tööalastel eesmärkidel välisriikidesse. Mariami Jaspis aitab sellistel tööreisidel sinule edu tuua, aidates sul leida häid tehinguid ning tugevdada intuitsiooni, mis on tööga seotud. See kaitseb ebaõnnestunud ärireisi eest ja annab sulle külluslikku õnne reisile kaasa.

Mariami Jaspist ja Goldriverit on kasulik korraga ehtena kanda, nende kombineerimisel tekib vägi, mis aitab sinu ärilisi, materiaalseid ja tööalaseid unistusi täide viia. Need kaks kristalli suudavad ühendada enda väe, ja kui sinu sees on selliseid unistusi, siis need hakkavad sinu Auraväljas looma sinu unistuste täitumiseks vastavat õnneenergiat, aidates ühel päeval sul jõuda sinna, kuhu sa oled unistanud jõuda. Kaks kristalli, mis aitavad sinu ambitsioone reaalsuseks muuta.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Hingamisteed, neerude töö, seedimine, mao happelisus, reflukshaigus. Mariami Jaspist on hea kanda peale rasket operatsiooni, eriti mis on seotud reproduktsiooni organitega. Mariami Jaspis aitab kehal kiiremini taastuda ja just nendele organitele jõudu juurde anda.

- Mariami Jaspis on väga hea stressi tervendaja ja kristall neile, kellel on parasjagu väga stressirohke ning pingeline periood käsil. Mariami Jaspis aitab näha ja tunda sul, et alati on väljapääs ning alati saab asju paremaks muuta.

PÄIKESEPÕIMIK

Mariami Jaspis tervendab kolmandat Tšakrat, milleks on Päikesepõimik. Mariami Jaspis aitab avada selle kohal paikneva külluse kanali ja hea õnne magneti. Kui soovid Päikesepõimikut tervendada, siis ma soovitan seda kristalli võimalikult Päikesepõimiku kohal kanda ehk pika paela või kee otsas.
SODIAAK

JÄÄRA jaoks on Mariami Jaspis üks õnnekristallidest, mis aitab edukust, head õnne ja rikkuseenergia liikumist parandada. See on kristall, mis on Jäära üks õnnekristallidest. Kui sa oled Jäära tähtkujuna sündinud, siis kanna Mariami Jaspist endaga kaasas ajal, mil soovid enda õnnevõimalusi suurendada ja enda ellu veelgi rohkem päikesepaistet tuua. Kuna Mariami Jaspise puhul on tegemist ärialast ja materiaalset õnnetoova kristalliga, siis on kasulik igal Jääral seda kristalli enda külluselaekas või kontoriruumis hoida. 

LÕVILE toob Mariami Jaspis edu.

KALADE ellu toob Mariami Jaspis head õnne ja muudab neid positiivsemaks. Mariami Jaspis ei lase Kaladel õnnetu olla, vaid pigem muudab neid enesekindlamaks.

Mariami Jaspist võid laadida Tsitriin geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Kopaaliviirukiga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud Kristall ca 3x2x1 cm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
MARIAMI JASPIS on üks Jaspise liikidest, millele on iseloomulik äärmiselt kirju struktuur. Mariami Jaspis on tumepruun kristall, millel on oranži..
14.90€
Maksudeta:12.21€
MARIAMI JASPIS on üks Jaspise liikidest, millel on väga konkreetne vägi ja jõud. Mariami Jaspis kristallina toob selle kandjale väga ..
18.60€
Maksudeta:15.24€
Kaelavõru on väga kaunis ja mugav iluese kristallehete kandmiseks. Kaelavõru läheb läbi enamustest auguga kristallidest ja seda sobib ka hõbeeh..
12.40€
Maksudeta:10.16€
Kaelavõru on väga kaunis ja mugav iluese kristallehete kandmiseks. Kaelavõru läheb läbi enamustest auguga kristallidest ja seda sobib ka hõbeeh..
18.60€
Maksudeta:15.25€
MARIAMI JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulik äärmiselt kirju struktuur - see on tumepruun kristall, millel on oranž..
49.60€
Maksudeta:40.65€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on.&nb..
22.50€
Maksudeta:18.44€
TSELESTIIT geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
79.00€
Maksudeta:64.75€
LEOPARDJASPIS on üks Jaspise liikidest, millel on iseloomulikuks kirju tekstuur. Sellel kristallil ei ole konkreetset värvu..
4.90€
Maksudeta:4.02€
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. M..
4.50€
Maksudeta:3.69€
La Tene kristallikomplekt "ÄRI JA TÖÖEDU" on ennekõike mõeldud sinu kodus kasutamiseks ja koosneb tööedu- ja küllusekristallidest..
23.12€ 28.90€
Maksudeta:18.95€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.