Menüü
Ostukorv

MOOKAITE võtmehoidja elevant

MOOKAITE võtmehoidja elevant VÄEESEMED
MOOKAITE võtmehoidja elevant
15.80€
Maksudeta: 13.17€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: MOOKAITE võtmehoidja elevant

Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesuguse välimusega Mookaite elevandi võtmehoidjat, nad on kõik erinevat värvi.

MOOKAITE on Austraaliast pärinev Jaspis. Mookaite peamiseks leiupiirkonnaks on Carnarvon Basin Lääne-Austraalias. Mookaite on ülimalt kirju Jaspise liik, põhimõtteliselt näeb iga kristallitükk omamoodi välja ja selle värvused on samuti väga erinevad. Mookaite peamisteks värvideks on kollane ja mahedat tooni punane. Selles leidub beeži, pruuni, mahedat lillat kuni tumelillani välja. Igatahes on Mookaite väga värvilise ja kauni olemusega kristall. Mõnes Mookaites on väga palju kollast, samas võib teine olla beež mõne lilla triibuga.

Mookaite peamiseks ülesandeks on tuua keskkonda ning inimestesse positiivsust. Mookaite aitab neid, kes otsivad elus uusi võimalusi ja soovivad olla rõõmsameelsemad.

Kui kristallidest valmistada võtmehoidjaid ja neid erinevate võtmete juurde lisada, siis need hakkavad sellele esemele/kodule energiat andma, mille võti see on, mida see kaunis kristall kaitseb. Seega toimib üks ja sama kristall erinevat pidi, kui see on erinevate võtmete küljes.

ELEVANDI sümbol on väga positiivne ja külluslik. Usutakse, et elevandid on õnne ja heaolu sümboliks. Elevandid toovad Feng Shui järgi majapidamisse õnne, kui nende londid on suunaga ülespoole. Kui aga allapoole, siis need aitavad majapidamises rahulikku atmosfääri luua ning eemaldada sinna kogunenud stressi. Elevandid tähistavad ka sõprust ja seega kingitakse elevandikujusid nendele, keda peetakse enda jaoks kalliteks. Elevant on külluslik ja toob materiaalset õnne, jõukust ja küllust. Elevant on hea õnne sümbol, mis toob kristallis esile õnnetoovad omadused ja jagab seda sinu kodu või autoga.

Kristallidest valmistatud võtmehoidjad on haprad, seega neid peab ettevaatlikult käsitlema, et need lihtsalt ei puruneks. Kuna tegemist on siiksi naturaalsete kristallidega, siis nende tekstuur on suhteliselt habras.

MOOKAITE JA ELEVANT

Mookaitet elevandi sümboolikaga sidudes luuakse nendest kahest väest tõeliselt nooruslik elujõud, mis aitab hingel seisma jääda, aidates elus õppida ja edasi liikuda.

Mookaitest valmistatakse võtmehoidjaid, et kaitsta kas selle kandjat, kodu või autot - oleneb täpselt, mille jaoks see kasutusele võetakse. Kui riputata selle külge koduvõtmed, siis see võtmehoidja kristall hakkab automaatselt kaitsma kodu, mitte autot, hoolimata sellest, et te seda võtmehoidjat autos kaasas kannate. Kui te riputate kokku mitmete erinevate võtmetega, siis see kaitseb kõiki, aga samas vähesel määral, seega ühe konkreetse võtme küljes töötab väeese alati paremini.

KODUVÕTMETELE

Mookaite toob uut algust, uusi võimalusi ja loob uut teed, mille kaudu on sul võimalik elus edasi liikuda. Kui sead Mookaite võtmehoidja enda koduvõtmete külge, siis kodeeri selle sisse maine ja materiaalne unistus, mille jaoks Mookaite saaks sinu elus ukse avada.

Aitab kodu külluslikul energial püsida, takistades perekonna materiaalsel seisul kehvemaks minna. Toob majanduslikku kaitset ja head üksteisega läbisaamist. Suurendab selles kodus elavate inimeste suhtlust, aidates taas perekonnal ühist keelt leida. Suurendab vajadust üksteise lähedal olla ja soodustab ühiste ettevõtmiste korraldamist.

AUTOVÕTMELE

Aitab autot juhtides rohkem tähelepanelik olla ja eriti hästi töötab see loomade teepeale tuleku ära tunnetamise suhtes. Aitab intuitiivselt hoogu maha võtta või rohkem tähelepanu tuua teeäärte suhtes, kui loomad on lähedal, aidates avariid ära hoida.

KOTI VÕI MÕNE TEISE ESEME KÜLJES HOIDMINE/ENDA LÄHEDAL KANDMINE

Mookaite Elevandi võtmehoidjat endaga kaasas kandes aitab see tõsta sinu enesekindlust, elujõudu, suurendades rõõmutunnet ja on heaks kaitsvaks elemendiks välismaal reisides. Välismaa reisidel aitab Mookaite koos Elevandiga kaitsta petiste või sharlatanide eest.

Riputage Mookaite Elevant lapse koti külge, kui soovite talle kaitset anda võõraste inimeste eest. Mookaite kaitseb ärakasutajate ja manipuleerivate inimeste eest, peale seda aitab see ka lapsel eluga edasi minna, õppida ja nägema elu läbi positiivse vaatenurga.

Punakat tooni Mookaite suurendab elukirge, jõuvarusid ja enesekindlust. Kollakat tooni Mookaite toob häid sõpru, uut algust ja häid kogemusi.

Mookaite kristalli soovitan ma laadida 
Tsitriin või Muskoviit geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaimega.     

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Elevandi suurus on ca 4*3*1 cm.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.