Menüü
Ostukorv

ROOSA KVARTS võtmehoidja elevant

ROOSA KVARTS võtmehoidja elevant VÄEESEMED
ROOSA KVARTS võtmehoidja elevant VÄEESEMED
ROOSA KVARTS võtmehoidja elevant VÄEESEMED
ROOSA KVARTS võtmehoidja elevant VÄEESEMED
ROOSA KVARTS võtmehoidja elevant
19.50€
Maksudeta: 16.25€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ROOSA KVARTS võtmehoidja elevant

ROOSA KVARTS on kristall, mis sobib peaaegu et kõigile, kuna Roosa Kvarts on äärmiselt õrna energiavibratsiooniga kristall, mis hakkab sinu Auras tööle nii, et sa esialgu ei pane selle toimet tähelegi. See teeb sellest kristallist väga hea tervendaja, mis aitab eemaldada sinu hingest ärrituvuse, närvilisuse ning liigse emotsionaalsuse,  aidates sul olla emotsionaalselt stabiilsem ja tasakaalukam. Roosa Kvartsi mõjutusi hakkad sa tundma alles hiljem, seda sellepärast, et see teeb sinu Auras korrektuure väga ettevaatlikult.

Roosal Kvartsil on inimkonna ajaloos väga pikk minevik. Roosat Kvartsi on leitud inimeste poolt kasutatuna kunagise Mesopotaamia piirkonnas, kus nüüdseks asub Iraak ja nendest Roosadest Kvartsidest valmistatud esemed ulatuvad aega 7000 eKr. See tähendab seda, et teadaolevalt on inimesed vähemalt üle 9000 aasta Roosat Kvartsi enda hinge heaolu tarbeks kasutanud. Igatahes on see üks väga huvitav fakt, mida ma Roosa Kvartsi ajaloo kohta tean. 

Roosa Kvarts on ülim armastusekristall, milles on olemas kõik see, mida sul on vaja. Armastusekristall, mis õpetab sind armastama, armastust vastu võtma, seda austama, jagama ja hindama. Kristall, mille võimuses on sind juhatada suhetealaselt õigele teele, näidates sulle seda, kellele sinu süda peaks kuuluma ja kellele mitte. See on kristall, mis aitab sul suhetealaselt õigeid otsuseid langetada. Kristall, mis äratab sinus üles armastuse, ja seda isegi siis, kui see on sinu sees väga sügaval lukus. Südametšakra kristall, mis aitab südant tervendada, sinu hinges olevale kurbusele või pettumusetundele leevendust tuua. Kristall, millel on oskus kinkida sulle taas lootus, usk ja jõud, mis aitab sul jälle armastusse uskuda. Roosa Kvarts sobib igaühele, nii lapsele, noorele, täiskasvanule kui ka kõrges eas hingele. Roosa Kvarts toob sõprust ja muudab elu lihtsalt kaunimaks. 

ELEVANT sümboliseerib jõukust, jõudu, õnne ja kaitset.

Roosast Kvartsist valmistatakse võtmehoidjaid, et kaitsta kas selle kandjat, kodu või autot - oleneb täpselt, mille jaoks see kasutusele võetakse. Kui riputada selle külge koduvõtmed, siis see võtmehoidja hakkab automaatselt kaitsma kodu mitte autot, hoolimata sellest, et te seda võtmehoidjat autos kaasas kannate. Kui te panete kokku mitme erineva võtmega, siis see kaitseb kõiki, aga samas ka vähesel määral, seega ühe konkreetse võtme küljes töötab see väeese alati paremini.

Kristallidest valmistatud võtmehoidjad on haprad, seega peab neid ettevaatlikult käsitlema, et need ei puruneks. Kuna tegemist on siiski naturaalsete kristallidega, siis nende tekstuur on suhteliselt habras.

KODUVÕTMETELE

Roosa Kvartsi elevandi võtmehoidja koduvõtmete külge riputades toob koju armastuse- ja sõpruseõnne. Aitab perekonnal paremini üksteisega läbi saada, leevendab koduseid pingeid ja toob rahu maa peale. Neil, kellel ei ole armastuseõnne, nendele toob majja armastust ja kaaslast.

AUTOVÕTMELE

Roosa Kvartsi elevandi võtmehoidja leevendab autoga sõitmise hirmu.

KOTI VÕI MÕNE TEISE ESEME KÜLJES HOIDMINE / ENDA LÄHEDAL KANDMINE

Roosa Kvartsi elevandi võtmehoidja riputamine mõne eseme külge, mida endaga kaasas kantakse, aitab leevendada stressi, toob rahutunnet, suurendab armastuseenergiat, mis omakorda toob armastuseõnne.

Võtmehoidjaid võiks ühel korral kuus puhastada Salvei rituaalitaimega, et see suudaks ära puhastada kogu energia, mis on võtmehoidja sisse kogunenud. Salvei rituaalitaime leiad SIIT.

Kui kodus on olemas koht, kus võtmeid hoitakse, siis võiks seal olla ka Apofülliit geood või KõrberoosSeda selleks, et võtit selle peal hoida, kui selle võtmehoidja on Roosast Kvartsist. Need kristallid aitavad võimendada ja taaselustada Roosa Kvartsi energiat.
Tehniline
Mõõdud ca 4*3*1 cm
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.