Menüü
Ostukorv

ÕLILAMP liblikad

ÕLILAMP liblikad ÕLILAMBID
ÕLILAMP liblikad ÕLILAMBID
ÕLILAMP liblikad ÕLILAMBID
ÕLILAMP liblikad ÕLILAMBID
ÕLILAMP liblikad
19.60€
Maksudeta: 16.33€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ÕLILAMP liblikad

Pildil olevad eeterlikud õlid - Piparmünt ja Küpress, ning Ametüst geood ei kuulu õlilambi juurde.

ÕLILAMP on eeterlike õlide põletamise jaoks mõeldud vahend, mis annab sulle võimaluse saada taimsetest õlidest kätte nende tervendavaid omadusi. Õlilambi kausja osa sisse valatakse puhast vett ja selle vee sisse tilgutatakse eeterlikku õli, vastavalt oma soovile. Soovitan kasutada pehmendatud vett, kuna siis ei teki õlilambi kausile veerante ning lambi puhastamine on tunduvalt lihtsam. Õlilambi alumisse ossa (avast sisse) asetatakse põlev teeküünal. Küünlaleek kuumutab õlilambi ülemist osa, kus on vesi koos eeterliku õliga ja kuumutamise tulemusel levivad eeterliku õli aurud sellesse ruumi, kus õlilamp asub. Need aurud tervendavad inimest, puhastavad energeetiliselt ruumi ja ka seal asuvaid kristalle. 

Kõikidel eeterlikel õlidel on omad tervendavad energiad, kasuta seda õli, mille väge ja jõudu sa soovid enda ellu tuua. Kõik La Tene eeterlikud õlid leiad SIIT.

LIBLIKAS sümboliseerib muutumist, transformatsiooni, edasiliikumisest ühest faasist teise.

Tehniline
Mõõdud Lambi kõrgus ca 11 cm, laius 9 cm. Toode ei sisalda õli.
PIPARMÜNT on taim, mis sümboliseerib jõukust, kaitset, unistamist, unenägude nägemist ja väga palju spirituaalsust. Piparmü..
10.90€
Maksudeta:9.08€
VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõeldud viiruki põletamiseks. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraami..
11.80€
Maksudeta:9.83€
PIPARMÜNT on taim, mida on võimalik kasutada armastuserituaalides ja -maagiates. Piparmündis peitub vägi, mis suudab armastuseenergiat parandada,..
9.60€
Maksudeta:8.00€
KÜPRESSI eeterlik õli saadakse Cupressus sempervirensi puust ja selle okstest. Tegemist on igihalja puuga, mis sisaldab väärtuslikku ja ..
12.50€
Maksudeta:10.42€
Pildil olevad Muskaatpähkel ja Niaouli eeterlikud õlid ning Mariami Jaspis ei kuulu õlilambi juurde. ÕLILAMP on eeterlike õli..
27.50€
Maksudeta:22.92€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.