Ilmselgelt, kui sa oled minu kirjutatud artikleid jälginud ja lugenud, siis sa võid tänaseks juba teada, kui väga mulle meeldivad sodiaagid ja astroloogia. Tähed on minu jaoks alati müstilised olnud, mille suhtes on mul suur vajadus nende mõjutegureid lahti seletada ja analüüsida. Täna jagan sulle mõtteid, inspiratsiooni ja nõuandeid selle kohta, kuidas hoida Lõvi armastust. Seda selleks, et Lõvi sinu elust lihtsalt minema ei jalutaks, ja ka selleks, et sinul ning sinu Lõvist kaaslasel oleks hea suhe.

Ennekõike olen kirjutanud selle artikli Lõvi kaaslastele ja neile, kes soovivad teada saada, kuidas selle sodiaagi armastust hoida. Muidugi ka Lõvidele endale, et nad suudaksid lahti mõtestada selle, mida nad tegelikult soovivad.

Mulle endale isiklikult Lõvid väga meeldivad ja ma olen alati öelnud, et sinu elus peab olema vähemalt üks Lõvi. Seda loomulikult sellepärast, et Lõvid külvavad energiat, elujõudu ja positiivsust. Aga seda muidugi siis, kui sa saad nendega läbi ja oled nende silmis kõrgel kohal. Kui sa soovid olla ka Lõvi südames kõrgel kohal, siis siin on sulle minu nõuanded...

Armasta Lõvi ekstravertsust ehk tema elavat eneseväljendust, selle on kinkinud talle tule-element. Enamus Lõvid on väga teatraalsed ja oma väljendusviisilt väga dramaatilised. Kes valjema häälega, kes suurema naeratusega, kuid oma väljenduses on nad alati pilkupüüdvad, hoolimata sellest, milline on Lõvi numeroloogia, Kuu märk ja paljud teised astroloogilised näitajad. Lõvi on ikkagi üks vali isend.

Kui sa soovid Lõvi armastust hoida, siis lihtsalt lepi sellega, et ta avaldab meelt nii positiivsetel, kui ka negatiivsetel teemadel. Lõvil on lihtsalt vaja oma arvamust avaldada ja kui ta seda teha ei saa, siis ta mõnel teisel päeval lihtsalt keeb oma emotsioonidega üle ääre. Siis tekib olukord, kus majja võib tulla probleem nagu välk selgest taevast.

Seega armasta oma Lõvi teatraalsust ja eneseväljenduse vajadust ning mõista, et see, kuidas ta end väljendab, ei ole tema kontrolli all. Kuid ütle sõna sekka siis, kui ta muutub sarkastiliseks. Ülejäänud emotsioonipuhangutel lase lihtsalt olla.

Kui sa soovid hoida oma armastatud Lõviga head romantilist suhet, siis sa pead mõistma seda, et selle sodiaagi puhul ei ole mitte kunagi kiitustest küllalt. Kiida, paita ja tõsta enda Lõvi aeg-ajalt kõrgemale positsioonile. Lõvile meeldib, kui temaga rahul ollakse, ja veel enam meeldib see, kui ta kuuleb seda kõike oma armastatu käest. Igasugune kiitus ja tema poole suunatud head komplimendid on suurema edasiviiva väega, kui sa arvatagi oskad. Küll aga on enamus sodiaakidel raske ilusaid komplimente enda seest välja öelda, selline oskus on kõige parem Skorpionil. Kui sa aga ei ole Skorpion, siis proovi ja pinguta komplimentide jagamise koha pealt. Küll sa näed, kuidas kõik probleemid te vahel võivad ära sulada, ja seda nii lihtsal viisil.

Armastuse sideme ja hea romantilise suhte hoidmine Lõviga põhineb väga paljudel kuldsetel reeglitel, mida Lõvi teine pool peab teadma. Näiteks üks reeglitest, mida sa oma Lõvist kaaslase suhtes peaksid kindlasti teadma, on see, et ära ole armukade. Armukadedus peletab sinu Lõvi sinust eemale. Miks ma sulle seda kõike ütlen? Selle jaoks on olemas väga lihtne põhjus. Lõvid on oma olemuselt väga särtsakad, energeetilised, nad kumavad seda vau-efekti, ja paljudele Lõvid lihtsalt meeldivad. Lõvil endal on vaja särada ja tunda, et ta meeldib teistele. Isegi, kui ta ei taha seda tunnistada, aga see lihtsalt on nii. Vaielgu Lõvi palju tahab, kuid ühte ma ütlen - ta vajab tähelepanu. Seega, kui Lõvile meeldib tähelepanu, siis ta ka käib seda kinni püüdmas. Kui sa oled Lõvi kaaslane, siis sa ei tohi kindlasti pahaks panna seda, et ta naljatab kuskil teistega ja eriti veel vastassooga. Lõvile meeldib tunda, kui ta on kellegi jaoks atraktiivne, ükskõik, millisel tasandil. See on seotud Lõvi egoga. Et Lõvi saaks olla terve, peab ta tundma, kuidas ta teistele meeldib.

Kui sa hakkad piirama Lõvi sotsiaalsusega kaasnevaid "nagu flirtimisi", siis sa peletad selle Lõvi kiirelt enda juurest eemale. Tegelikkuses on aga nii, et kui teistele tundub, et Lõvi flirdib, siis ta peaaegu mitte kunagi ei tee seda. Lõvi seest tuleb selline käitumine lihtsalt nii välja, et see on tegelikult süütu. Seda loomulikult juhul, kui ta oma kaaslast armastab. Lõvi on lojaalne vaid sellele partnerile, keda ta oma südames hoiab. Kui Lõvi kaaslane ei peleta tema fänne temast eemale, siis ei jõua need fännid ka Lõvi südamesse.

Lõvi on oma loomuselt otsekohene, ja enamuse ajast nii otsekohene, et see võib Lõvile tema romantilisse suhtesse paksu pahandust kaasa tuua. Lõvi ise ei saa aga aru, et ta midagi valesti teeb. Üheks suurimaks probleemiks Lõviga suhtes olles võibki olla see, et ta on nii paganama otsekohene. Kui talle midagi ei meeldi, siis ütleb ta selle ka kohe valjult välja. Teistele sodiaakidele, kes on Lõviga romantilises suhtes, soovitan ma lihtsalt kasvatada endale selga paks nahk - ära võta kõike liiga isiklikult. Kuid mul on raske teha seda selgeks Lõviga suhtes olevatele Kaaludele, Neitsitele, Sõnnidele, Vähile ja Kaladele. Need viis sodiaaki võtavad Lõvi öeldut otse südamesse, teistel sodiaakidel on veidigi oskust Lõvi otsekohesusega toime tulla.

Kui sa oled Lõviga suhtes, siis kindlasti soovitan ma teie ühises kodus hoida tükikest Amasoniidi kristalli. Amasoniit toob sinu Lõvi kaaslasega head läbisaamist. Amasoniit rahustab Lõvi otsekohest meelt ja muudab teda tolerantsemaks. Amasoniidi kristalli on kasulik hoida erinevates tubades või mitmeid kristalle korraga kõige enimkasutatavas toas, ja näiteks teha spetsiaalne kristallalus suhte edendamise jaoks. Sinna kuuluvad ka teised suhtlemist soodustavad kristallid.

Heast suhtlemisoskusest ja suhte edendamisest rääkides peaksid sa arvestama Lõvi puhul ka sellega, et teda on vaja romantikaga vahel üle valada. Amasoniidi kristalli kõrvale võid lisada ka Roosat Kvartsi, Roosat Sammalahhaati ja teisi romantika-kristalle. Kuid sellele lisaks aitab ka Lõvi hellitamine ja paitamine. Lõvile meeldivad romantilised ja ootamatud žestid. Lõvile meeldib, kui romantika saabub etteteatamata. Seega sobib tõsise tööpäeva lõpus või närvesööva probleemi lõpetuseks alati üks ilus žest ning Lõvi meelespidamine.

Sodiaagi vägi, mida Lõvi endaga kaasas kannab, on talle andnud ka vajaduse jahti pidada. Oma kaaslase suhtes soovib Lõvi alati tunda, et kõik ei oleks lihtne. Isegi, kui Lõvi arvab, et ta sooviks lihtsamat ja läbiloetavamat inimest enda kõrvale, siis ta tegelikult seda ei soovi. Seda on näha Lõvide hingeelust, et igavuse korral jalutatakse uutele jahimaadele. Et enda Lõvist kaaslast alati armumis-efekti all hoida, peab Lõvi kaaslane hoidma end huvitavana. Kuidas seda teha? Lõvile meeldib veidi kättesaamatu kaaslane. Kuid Lõvi austab lojaalsust ja eeldab enda kaaslase suhtes truudust. Seda ma ütlen sellepärast, et siin ma ei mõtle seda, et Lõvi kaaslane peaks olema seotud kellegi kolmandaga, vaid see kättesaamatu efekt hoiab Lõvis üleval head pinget, kui ta näeb oma kaaslase juures näiteks iseseisvust. Lõvile sobivad kaaslased, kes ei ole tema täielikud teenindajad, vaid kellel on oma iseloomu ja isiksust. Kui Lõvi tunneb, et tema kaaslane teeb iseseisvaid valikuid ja otsuseid ning juhib oma elu ise, siis see tekitab tema jaoks selle kättesaamatu efekti. See tekitab temas head pinget, mis paneb teda oma kaaslase suhtes võitlema. Lõvile ei sobi kaaslased, kes elavad Lõvi sõnade järgi. Mida iseseisvam on ta kaaslane, seda rohkem Lõvi teda taga ajab. See on jahipidamine, mida on vaja teha igal Lõvil. See kõik muudab tema kaaslase Lõvi silmis palju huvitavamaks, kuid samas on see ka keeruline.

Kui sa soovid oma Lõvil tuju tõsta, siis üllata teda millegi luksuslikuga. Lõvid armastavad luksust ja Lõvi meeste ning naiste puhul kulub palju raha selleks, et nendele õiglast kinki teha. Ega Lõvidele ei meeldi kingituse tšekinumber, neil on lihtsalt nii luksuslik maitse, et nad oskavad endale välja valida vaid hinnalisi lemmikesemeid.

Lõvi on oma loomuselt kõrge eneseväärikuse, ego ja enesekindlusega. Parimal juhul ei tee see kellelegi teisele liiga, kuid Lõvi stressiperioodil on tema ego hävituslik. Aga ma jagan ühe väga hea nipi selle kohta, kuidas hoida oma Lõvi-kaaslase positiivset egot ja enesekindlust nii, et see ei too endaga kaasa halba. Lõvi-kaaslase enesekesksuse suhtes tuleb aeg-ajalt silmad kinni pigistada ja seda mitte tähele panna. Lõvi on tule-elemendi kandja, mis tähendab seda, et tal on vahel vaja olla teistest üle või kõige tähtsam. Kui Lõvi kaaslane lubabki aeg-ajalt sellel juhtuda, Lõvil särada ja tunda, et ta on kõige ägedam, siis on kõik on korras. Lõvi on džungli kuningas ja vahel tuleb tal lihtsalt lasta kuningatroonil istuda.

Sellistes olukordades, kus Lõvi partner võib oma enesekesksusega sind närvi ajada, tuleta meelde, et tegelikult on temas väga palju häid omadusi ja ta võib endale sellist enda üles upitamist vahel lubada. Mõtle sellele, et kui sina lubad tal kõige-kõigem olla, siis tuleb ka tema sinu raskesti-käsitlevate iseloomujoontega toime. Lõvi on oma loomuselt siiski selline, kes on oma armastatu suhtes suur jagaja, aga seda siis, kui seesama armastatu temast hoolib. Igal sodiaagil on omad erilised ja mitte nii vägevad jooned, millega peab teine sodiaak vahel lihtsalt leppima.

Lõvil on tihti vaja tunda, et temast on kasu ja et tema on kõigeks võimeline. Kui lasta Lõvil end kaitsta, siis see muudab tema armastust sinu vastu veelgi suuremaks. Lõvile meeldib iseseisev ja tugev kaaslane, kuid talle meeldib olla ka see, kes on veelgi tugevam. Lase oma Lõvist kaaslasel end kaitsta ja vajadusel enda eest välja astuda. See muudab tema tunded veelgi tugevamaks, kuna tal on vaja kedagi, kelle eest hoolitseda.

Loe lisa ja sukeldu tähtkujude müstilisse maailma raamatus "Tähtkujude salapära."

Lõvile loodud kristallikomplekti, mis toob sellele tähtkujule küllust, positiivsust, optimismi, kaitset ja armastust, leiad SIIT.

Selle artikli kirjutasin ma Lõvi sellest vaatenurgast, et kuidas temaga käituda, et tema armastus muutuks tugevamaks. Kui sa jagad talle seda kõike, siis ta on nõus ka sinu tõusude ja mõõnadega järge hoidma!