Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - lõvi RSS Feed

04 dets 2024. AASTA HOROSKOOP LÕVILE
0 19538
Lõvi, sellel aastal oled sa eriliselt ambitsioonikas, soovides end kehtestada tööalaselt ning sinus on motivatsiooni raha teenimiseks ja enda unistuste täitmiseks. Sul on palju plaane, mis vajavad unistuste saavutamiseks rahalisi vahendeid. See energia kasvab sinus jaanuarist märtsini, mis tähendab ..
14 aug LÕVI - 5D-MISSIOON SIIN MAAILMAS ALATES 16.08.23
0 4131
Nii nagu kirjutasin "Ajarännak" raamatus, oleme uuel spirituaalsel ajastul. Sellega seoses oleme muutmas enda missioonide suundasid ja minu meelest on see suurepärane. Miks? Maailmast saab elamiseks ilusam ja parem koht. Minu meelest on see väga tore ja hea. Tingimusteta armastus ongi see, mis o..
21 apr 2023. AASTA TÄIELIK HOROSKOOP LÕVILE
0 11409
LÕVILE (23. juuli - 22. august) on 2023. aasta eelmise aasta jätk – nüüd on võimalik nautida seda, mida sai 2022. aastal loodud ja tehtud. Üha reaalsemaks hakkavad saama need unistused, mille seeme sai 2022 universumisse kasvama pandud. Sellele Lõvile, kes tegutses, õppis, arenes, võttis ette uusi p..
27 okt SUHTESOBIVUS - LÕVI JA KAALUD
0 12090
Lõvi ja Kaalude kooslus võib viia pikaajalise suhte, abielu ja perekonna loomiseni. Harmoonia loomine on selles suhtes väga lihtne ja sujuv, selleks ei pea ülisuuri samme tegema. Kuid ka selles suhtes on oma AGA koht - kas mõlemad suudavad üheskoos enda tumedaid külgi tervendada ja teineteist nendeg..
24 juuli 7 ASJA, MIDA EI TOHI LÕVILE KUNAGI TEHA
admin 0 68176
Astroloogia on põnev ja veelgi põnevam on lugeda oma tähtkuju kohta ning leida seal sarnasusi iseendaga. Mulle on tähtkujud alati pakkunud palju huvi ja veelgi rohkem naudin ma nende kirjeldamist. Igal tähtkujul on teatud energia, mis kandub inimese sünnihetkel tema Auravälja. Kui oled näiteks sündi..
16 juuli SODIAAGI ÜLEMINEK - VÄHK JA LÕVI
admin 0 15715
Me kõik sünnime teatud sodiaagimärgis ehk tähtkujus, mille määrab ära meie sünnikuupäev. Meie sodiaagimärgi määrab ära see, millise tähtkuju tähed päikest parasjagu mõjutavad. Kuid on olemas selline vahepealne aeg ehk üleminek, kus päikest hakkavad mõjutama juba teise tähtkuju tähed ja seega hakkab ..
05 apr PARIM TERVENDUS SINU TÄHTKUJULE
admin 0 53060
Astroloogilised tegurid mõjutavad meid kõiki olenevalt sellest, millal me sündinud oleme ja millise tähtkuju esindajad me oleme. Astroloogiliste mõjutuste kaudu on võimalik välja tuua parimad enesetervendusviisid ja -vahendid vastavalt sinu tähtkujule. Need toetavad sinu tähtkuju energiaid, iseloomu..
20 juuli LÕVI 23. JUULI - 22. AUGUST
admin 0 91838
Lõvi (ladina keeles Leo) on põhjataeva tähtkuju ja üks 88 tänapäeva tähtkujudest. Selle tähtkuju heledaim täht on Regulus. Lõvi oli üks esimesi konstellatsioone, mis avastati. Lõvi konstellatsioonis on 15 tähistatud tähte, millest see ka koosneb. Lõvi asetseb Vähi ja Neitsi tähtkujude vahel ning on ..
27 apr LÕVI - TÄHTKUJU POOLT ANTUD ELUEESMÄRK
admin 0 14697
Kas sa oled kunagi mõelnud selle peale, et miks sinu tähtkuju on sulle antud? Sellel on tegelikult väga palju erinevaid põhjuseid. Sa sünnid enda tähtkujuna sellepärast, kuna see aitab sul saavutada elus seda, miks sa siia ellu sündinud oled. Kuid kõikidel kaheteistkümnel tähtkujul on olemas veel er..
16 veebr LÕVI - MÕISTA JA AKTSEPTEERI TEDA
admin 0 17052
Lõvi on viies sodiaak, keda juhib tule-element ja kellel on rohkem särtsakust, kui ühelgi teisel sodiaagil. Lõvid on oma olemuselt väga lihtsad, kuid samas on neid vahel raske mõista ja nendega läbi saada. Jagan sulle mõtteid selle kohta, millised on need jooned temas, mida sa kindlasti peaksid tead..
20 dets LÕVI - KUIDAS TEMA ARMASTUST HOIDA
admin 0 34530
Ilmselgelt, kui sa oled minu kirjutatud artikleid jälginud ja lugenud, siis sa võid tänaseks juba teada, kui väga mulle meeldivad sodiaagid ja astroloogia. Tähed on minu jaoks alati müstilised olnud, mille suhtes on mul suur vajadus nende mõjutegureid lahti seletada ja analüüsida. Täna jagan sulle m..
11 dets TÖÖALANE SOBIVUS - KALAD JA LÕVI
admin 0 6249
Astroloogia ja numeroloogia on mind alati kütkestanud ning nendel teemadel analüüsimine on minu üks lemmiktegevusi. Erinevad sodiaagid koostööd tegemas loovad kõik väga erilised duod. Kes sobib rohkem kokku, kes vähem. Kuid kahe erineva sodiaagi koostööst tuleb välja see, mis on nende kahe hinge väe..
Tooted 1 kuni 12, kokku 16 tootest (2 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.