Maagia tegemine on väga kasulik, kui sa soovid, et sinu elus täituksid sinu teatud soovid. Tänu maagiale suunad sa enda hingest ja kogu Aurakehast välja signaale, mis suunatakse maagia abil universumisse. Tänu sellele säilib universumis konkreetne vägi sinu soovi täitumiseks. Maagia aitab sinu ellu tuua ihaldatud tulemust.

Viljakate ideede küllusemaagia on selleks, et see avaks sinu meeled ideedele, inspiratsioonile ja motivatsioonile, mis aitaksid parandada sinu elu materiaalset külge, tuues sulle väga häid ja viljakaid ideid. Selliseid ideid, mis aitavad sul raha teenida või mis aitaksid sul siduda enda hobi tööga. See maagia sobib kõigile, ka neile, kellel on oma unistuste töö juba olemas, aga kes soovivad seda lihtsalt edendada ning veelgi paremaks muuta. Küllus ja raha on need, mida inimene saab ise enda ellu tuua, kui ta avab enda meeled ning laseb loovusel ja ideedel lennata, mille poole pürgima hakata.

Maagiat tehakse alates Kuu viimase veerandi loomise päevast kuni Noore Kuu loomise päevani ehk sul jääb selle maagia tegemiseks aega umbes nädal aega. Seega saad sa ise nende Kuufaaside vahel valida endale sobiliku päeva, mis teeb selle tegemise lihtsamaks. Maagiat tehakse sellel perioodil sellepärast, et hoolimata tähtede seisust on Kuuenergia sinu abistamisele avatud, mis on seotud visioonide, loomingu, inspiratsiooni ja motivatsiooni loomisega. Kuuenergia toetab analoogseid maagiaid just sellel ajavahemikul.

 

MAAGIAESEMED:

1. Piparmündiküünal
2. Poleeritud Sammalahhaat 1 tk
3. Poleeritud Dendriitahhaat 1 tk
4. Poleeritud Akvamariin 1 tk
5. Tikud küünla süütamiseks
6. Kanepi-, Kaneeli- või Patšuliviiruk
7. Viirukihoidja 
8. Roheline riidest kott maagia hoiustamiseks
9. Loorberilehti
10. Kadakamarju

Sammalahhaat, Dendriitahhaat ja Akvamariin peavad olema poleeritud kristallid. Seda sellepärast, et maagia kinnituks nendesse kristallidesse. Lihvimata kristallid kiirgavad energiat välja ja nende peale on raske sõnu lugeda.

Maagia tegemise ajal võid kanda küllusekristallidest ehteid, et maagia saaks korralikult teele saadetud. Aga seda ei pea tegema, see on pigem soovitus.

Maagia veelgi täiuslikumaks muutmiseks võiksid sa enne maagia tegema asumist juua nende samadest kristallidest tehtud vee-eliksiiri. Selleks aseta kõik kolm kristalli 20 minutiks vette ja seejärel joo see klaasitäis vett ära. Nendest kristallidest valmistatud vesi aitab sinu valmistatud maagiatel teele minna, eriti külluse ligikutsumise maagiatel.

Piparmündiküünal on selles maagias üliolulisel kohal, sest see saadab sinu küllusliku soovi teele ja aktiveerib kristallid konkreetse eesmärgi nimel töötama. Sammalahhaat toob sinu ellu ärilist, tööalast ning materiaalset õnne. Dendriitahhaat toob ideid, inspiratsiooni ja jõukust läbi enda pingutuste. Akvamariin toob sinu ellu sellist tööd ja ideid, mida sa naudid ning mida sa saad hobina teha. Nende kristallide ühine vägi suunabki sinu ellu viljakaid ideid, mida sa saad materiaalses mõttes enda kasuks pöörata. Loorberilehed aitavad maagial kinnituda ja intuitsiooni abil sul mõista, millised teed on sinu jaoks kasulikud ja millised mitte. Kadakamarjad kaitsevad sinu külluseenergiat, et sa suudaksid küllust ligi meelitada, aidates sind kaitsta halva materiaalse õnne eest.

MAAGIARETSEPT:

Maagia tegemiseks leia endale sobilik koht enda kodu Põhjapoolses ilmakaares, kuhu võid hiljem jätta küünla nädalaks-kaheks.
 

1. Aseta Piparmündiküünal endale sobivale kohal, võiksid selle asetada kuumakindla aluse peale. Ära küünalt süüta. Nüüd võta viiruk ning pane see tikuga põlema. Aseta suitsev viiruk viirukialusele ja küünla vahetusse lähedusse (küünal veel ei põle). 

Viirukisuits on vajalik selleks, et see teeks energiad maagia jaoks puhtaks ja samal ajal aktiveeriks külluslikud energiad. Kõigis kolmes nimetatud viirukis on oskus küllust aktiveerida ja neid kasutatakse küllusemaagiates. Külluseviiruki põletamisel kinnituvad maagiasõnad ja mõtted väeesemetesse, mida sa selles maagias kasutad. Kui viiruk on saanud veidi aega põleda, siis sa saad maagia tegemisega alustada.

2. Võta enda kätte kolm maagiakristalli. Aseta kristallid rohelist värvi koti sisse ja pane see Piparmündiküünla lähedale.

3. Kui kristallid on oma kohtadel, siis raputa Piparmündiküünla ümber kadakamarju. Samal ajal, kui sa need küünla ümber paned, lausu oma mõtetes täpselt 3 korda seda õnnetoovat sõna: "Be-hats-la-kha". Ütle seda välja täpselt nii, nagu see kirja on pandud. See tähendab head õnne, mida sa hakkad endale maagiaga ligi kutsuma.

 

4. Nüüd raputa ümber küünla loorberilehti ja samal ajal uuesti lausu uuesti 3 korda seda maagiasõna: "Be-hats-la-kha".

5. Kui loorberilehed on küünla ümber pandud, siis võta tikud ja süüta küünal põlema. Samal ajal, kui küünalt põlema paned, lausu uuesti 3 korda maagiasõna: "Be-hats-la-kha".

6. Nüüd on maagia oma kohale seatud. Lase küünlal esimesel päeval võimalikult kaua põleda. Viiruki pead laskma lõpuni põleda. Rohkem ei pea sa hetkel midagi tegema. Kui soovid õhtul küünla ära kustutada, siis lükka küünlaleek vaha sisse kustu.

Maagia jääb oma kohale senikauaks, kuni Piparmündiküünal on ära põlenud. Ürita iga päev küünalt võimalikult kaua põletada ja see ei ole tähtis, mis päeval sa pead küünla põletatud saama. Peaasi, et sa saad iga päev vähemalt korra seda küünalt põletada. Iga kord, kui küünla põlema paned, korruta oma peas 3 korda seda maagiasõna :"Be-hats-la-kha"

Kui oled ühel päeval küünla ära põletanud, siis aseta veidi loorberilehti ja kadakamarju kristallidega ühte kotti. Ülejäänud taimed vii loodusesse (põõsa alla või metsa). Kui oled koti korralikult kinni pannud, siis aseta see kott enda kodu Põhjapoolsesse tuppa. Võid panna ka oma kontori või tööruumi Põhjapoolsesse nurka. Põhi sümboliseerib ideid, inspiratsiooni, tööedu ja enese väljendamist. Selles piirkonnas maagiat hoides toob see sulle ihaldatud tulemuse.

Maagiat hoitakse seal vähemalt aasta aega, enne kui seda võiks lahti teha või liigutada. Hiljem võib selle avada ja asetada kristallid näiteks mõne taime mullale ning viia taimed loodusesse. Aasta on see periood, kus maagia teeb aktiivselt tööd ja sa peaksid selle tulemusi selle aja möödudes ka nägema. Hiljem, kui maagia lahti teed, siis need kristallid töötavad sinuga edasi, kuid neid on lihtsalt võimalik enda elamises liigutada ning neile uus koht leida.

Peale selle maagia tegemist võid kogeda inspiratsiooni kasvamist, ideede tekkimist, kiiremat analüüsioskust ja sellist tunnet, et sa pead hakkama midagi looma.

Head maagia tegemist ja viljakandvate ideede kinni püüdmist sulle!

Tene Laul