Maagia on spirituaalne ja nõiduslik viis enda soove teele saata nii, et nendele järgneksid ka reaalsed vastused ning tulemused. Maagia tegemine annab sulle võimaluse iseenda Auraväljas teatud sõnumi kinnitada, mis jääb sinu Auravälja seniks, kuni see on täitunud. Maagia tegemise ja teelesaatmise juures on üheks olulisemaks faktoriks see, kuidas sa oled end selle jaoks häälestanud. Mida positiivsem, lootusrikkam sa oled, seda suurema tõenäosusega läheb maagia teele nii, et see ka õnnestuks. Ennekõike sa pead ise maagiasse uskuma ja kui sa usud, siis sellega sa annad kõikidele maagias kasutusel olevatele esemetele jõudu ja need aktiveeruvad sinu soovi täitumise jaoks. Seega, kui sa soovid maagiat teha, siis anna endast rohkem, kui 100%!

 

Suhte tervendamise maagia on mõeldud sulle, kui sa tunned, et sinu ja kaaslase vahel ei ole enam kirge, romantikat, head sidet ning klappi. Või see on mõeldud sinu jaoks siis, kui sa soovid niigi head suhet veelgi rohkem turgutada ja head läbisaamist hoida. Suhte tervendaja maagia aitab sinu ja sinu armastatud kaaslase vahele tuua sügavamaid tundeid ning see ergutab teie mõlema Südametšakrat.

 

Seda maagiat on kasulik teha, kui sinu ja kaaslase vahel on olnud tülisid, probleeme ning arusaamatusi. Suhte tervendaja maagia aitab nendel probleemidel ära kaduda. Samuti sobib see maagia suhet parandama, kus ei ole enam head seksuaalset klappi.

 

Maagiat võib teha üks suhte osapool või veelgi parem oleks see, kui te mõlemad korraga selle maagia teele saadaksite. Sellisel juhul aktiveerub see maagia kindlasti mitmeid kordi kiiremini ja tõhusamalt. Kui maagiat teeb suhte üks osapool, siis selleks võiks olla see pool, kes on teisest poolest spirituaalsem.

 

# Maagiat võib läbi viia täpselt siis, kui sa ise selleks leiad sobiva aja ja kui sa tunned, et sa soovid seda teha. Kõige tähtsam on see, et sa soovid seda maagiat teha ja sellest tegelikult piisab, kuna selles maagias on kasutusel kristallid, mis aktiveeruvad tegelikult väga kiirelt.

 

# Kui soovid Kuu faasi järgi valida kõige parema päeva selle maagia teele saatmiseks, siis sellele maagiale annab jõudu juurde Täiskuu, Noorkuu ja Kuu esimese veerandi loomine.

 

# Maagias kasutatakse vaid poleeritud kristalle. Lihvimata kujul kristallid selle maagiaga kokku ei sobi. Kindlasti tee maagiat nii nagu ma olen selle kirja pannud. Seda sellepärast, et tulemus saaks sinu ja kaaslaseni ka jõuda.

 

# Maagias kasutatakse täiesti uusi ja eelneva kasutuseta kristalle. Kui sa kasutad kodus olevaid kristalle, siis võid endale nendega ebaõnne ligi kutsuda. Seda sellepärast, et sa ise ei suuda tuvastada seda, mis kristalli sisse kogunenud juba on. Kristallid jagavad endast head energiat välja ja samas nad ka koguvad keskkonnas olevat energiat sisse, mida need siis puhastavad. Seega vali maagia tegemiseks alati uued kristallid.

 

# Roosiõisi kasuta selles maagias täpselt nii palju, kui sa ise soovid. Kogus ei ole määrav, peaasi, et roosiõied oleksid esindatud. Kristallide puhul on asi nii, et mida suuremad on kristallid, seda kiirem on ka maagia toime. Kuid võib ka väikeseid kristalle kasutada, selle otsustad ka sina ise ära.

 

# Maagias võiks olla pigem kasutusel karp, mis sümboliseerib sinu ja kaaslase suhet ning mida on mugav hoida enda kodus kui armastuse laekana. Hiljem võib sinna sama karbi sisse lisada erinevaid armastust tugevdavaid ja edendavaid kristalle.

 

# Krüsopraas on armastuse õnne kristall, mis muudab suhet rõõmsamaks ja toob suhtesse häid aegu. Roosa Sammalahhaat aitab suhet taastada, tundeid üles äratada, üksteist austada ja tundeid tugevdada. Amuleti Kristall aitab saatuse poolt ettemääratud suhet kaitsta ja hoida, aidates ka mõista selle suhte eesmärki spirituaalses mõttes. Hematiit aitab suhtesse tekkinud probleeme lahendada ja edaspidiste probleemide teket takistada. 

 

MAAGIA JAOKS LÄHEB SUL VAJA:

 

(Nelja erinevat kristalli, kõiki ühte)

 

1. Krüsopraas

 

2. Roosa Sammalahhaat

 

3. Amuleti Kristall

 

4. Hematiit

 

5. Roosiõisi

 

6. Väike karp või punane/roheline kott

 

7. Tikke ja Roosi viirukit

 

MAAGIA RETSEPT:

 

1. Maagia tegemiseks leia endale laua- või kapipealne, kus sa sooviksid seda teha. See, kus seda maagiat tehakse, see ei oma erilist tähtsust. Ehk sul avaneb võimalus ise valida, kus sa seda teed. Üldiselt on maagia tegemise asukoht väga oluline, kuid selle maagia juures see ei oma tähtsust.

 

2. Aseta kõik neli kristalli laua peale ja aseta nende kõrvale viiruki aluse peale suitsema üks roosi viiruk. Kui sa oled roosi viiruki suitsema sättinud, siis sa saad alustada kristallidele maagia sõnade pealelugemist. Kogu maagia on seotud kristallides nõidusliku väe aktiveerimisega ja need enda kasuks konkreetsel eesmärgil tööle suunamisega.

 

3. Nüüd, kus sa oled maagia tegemiseks ettevalmistunud, siis aseta kristallide peale enda käed (kui teed seda maagiat koos enda kallimaga, siis asetab ka tema kristallide peale käed ja teeb seda kogu protsessi täpselt samamoodi sinuga koos).

 

Sule silmad, kujutle ennast ja enda kaaslast. Tekita enda sisse teadlikult armastavaid mõtteid, mis on sinu kaaslasega seotud. Unista ja tuleta meelde seda aega, kus te omavahel väga hästi läbi saite. Mõtle sellele heale, mis on olnud ja keskendu vaid heale. Võid fantaseerida ka kirest, see annab maagiale ainult jõudu juurde. Seda kõike tuleb teha, kuna see aitab avada sinu Südametšakra ja kristallid saavad sinu sõnumi nii ka väga hästi kätte.

 

Kui sa oled suutnud armastuse tunde enda sisse tekitada ja sa oled väga heas meeleolus, siis võta käed kristallidelt ning puista nende peale roosiõisi.

 

Peale roosiõite kristallidele panemist pane uuesti enda käed kristallidele. Nüüd hakkad sa maagia lauset lausuma, mis aitab kristallidesse kinnitada nõidusliku toime.

 

Sule silmad ja lausu maagia lauset täpselt kolmel korral järjest: (Maagia lausesse lisa enda ja kaaslase nimi sinna, kus on sidekriips.)

 

" Mina - ja minu kaaslane - leiame taas üles meie ühise kire, armastuse, usalduse, läbisaamise ja meie armastus tugevnegu!"

 

Kui maagia lause on lausutud kolm korda järjest, siis võta kristallidelt käed ära ja lisa jälle roosiõisi kristallide peale. Nüüd jäta maagia omale kohale seniks, kuni roosi viiruk on lõpetanud oma töö ära.

 

4. Kui roosi viiruk on lõpetanud suitsemise, siis võtad kristallid ja roosiõied, mis kristallide peale panid ning paned need koti või karbi sisse ning suled karbi kaane või seod koti ava kinni. Nüüd viid maagia enda kodu Edela ilmakaarde, seal asub kodu suhte ja läbisaamise õnnekanal. Sinna samasse võid hiljem juurde lisada ka erinevaid armastust sümboliseerivaid elemente, kristalle ja maagiaid.

 

Mida sa võiksid veel selle maagia kohta teada...

 

Suhte tervendaja maagiat hoia selles kohas enda kodus täpselt nii kaua, kui seda on võimalik seal hoida. Kolimisel aseta maagia enda uues kodus täpselt samasse ilmakaarde, kuid enne maagia liigutamist tuleb selles kohas roosi viirukit põletada.

 

Kui mingil põhjusel soovid maagiast loobuda ja maagiat tagasi võtta, siis vabasta kristallid koos roosiõitega jõevette. Jõgi on see, mis vabastab kristallidelt maagiat.

 

Seda maagiat ei pea lahti võtma ega ka regulaarselt puhastama. Kuid on kasulik seal kõrval aeg-ajalt roosi viirukit põletada, et maagia aktiveeruks. Selle maagiaga võib kokku viia ka teisi armastuse maagiaid.

 

Erinevaid analoogse energiaga (antud juhul armastuse energiaga) rituaale ja maagiaid võid sa elu jooksul palju teha. Kõik täiendavad ja aitavad üksteisel töötada.

 

Saatus ei luba ainult nendel rituaalidel ja maagiatel täituda, mis segaksid sinu saatuse käekäiku. Mis aga parandaksid, edendaksid ja abistaksid, nendel lubab saatus toimida.