Abieluõnnemaagia on mõeldud sulle, kui sa oled abielus. See maagia aitab abiellunutele tuua head õnne, rõõmu ja armastust. Abieluõnnemaagia eesmärgiks on muuta abielu tugevamaks, tervemaks ja romantilisemaks.

Abieluõnnemaagiat võib teha ükskõik millal, tähtis on see, et ollakse abielus.
Abieluõnnemaagiat võib teha ka kohe peale laulatust, et värskesse abiellu läbi maagia tuua väga head õnne. Abielumaagia eesmärgiks on veel see, et kahe inimese vahelised tunded oleksid alati tugevad. Abieluõnnemaagia aitab suhtesse tuua kirge ja hoolivat suhtumist teineteisesse.

Abieluõnnemaagia läbiviimiseks läheb sul vaja neid kolme poleeritud kristalli: Akvamariini, Roosat Kvartsi ja Amasoniiti

AKVAMARIINI on selles maagias vaja sellepärast, et Akvamariinil on oskus sind ja sinu abikaasat omavahel suhtlema viia. Akvamariin aitab vältida pingeid ja aitab parandada neid kohti, mis on suhtes katki. Samas aitab Akavamariin kaitsta ka suhtesse tekkivate probleemide ja erimeelsuste eest, mis võivad tülisid tekitada. Akvamariin aitab tundeid sügavamaks muuta ja armastusse väga head õnne tuua.

ROOSAT KVARTSI läheb sul selles maagias vaja sellepärast, et see on universaalne armastusekristall, mis aitab abiellu tuua sõprust, üksteise mõistmist, tingimusteta armastust ja üksteises positiivsete külgede märkamist. Roosal Kvartsil on oskus kahte hinge omavahel ühendada ja tundeid veelgi tugevamaks muuta.

AMASONIIT on selles maagias vajalik, kuna sellel on oskus suhet väga kindlaks ja vastupidavaks muuta. Amasoniidil on oskus armastust pidevalt taastada, tundeid tugevamaks muuta, probleeme lahendada ja teineteise suhtes austust tundma panna. Amasoniit aitab selles maagias väga head abieluõnne tuua.

Lisaks kristallidele läheb sul vaja:

- kuivanud Roosiõisi

Roosat värvi kotti


Roosiviirukid (ja viirukihoidja, kuhu viiruk asetada)

- Roosiküünalt

- tikke

- teie pulmapilt, kus peal olete ainult teie kahekesi. 


Maagia läbiviimise käigus aktiveerid sa maagias vajaminevad kristallid abieluõnneenergia suurendamiseks ja see energia kinnitub läbi pildi teie Auradesse. Selle õnneenergia aktiveerimiseks on vaja roosi kolmel erineval kujul ehk kuivatatuna, viirukina ja küünlana. Seda sellepärast, et need aitavad kristallide abil romantilist energiat suurendada ning sinu soovi täita. Pulmapilti on vaja sellepärast, kuna siis on maagias esindatud sinu ja sinu abikaasa energia, mille kaudu saab maagia teie abielu nimel tööle hakata.

Maagia läbiviimiseks vali enda kodus koht, kus sa saad seda mugavalt teha. Tee maagiat laua või kapi peal, kus sa saad maagiaesemed kõik omadele kohtadele panna.

Kui sa oled maagia tegemiseks leidnud sobiva koha, siis kõigepealt aseta kuumakindla aluse (vajadusel ka taldriku) peale Roosiküünal. Roosiküünla ette aseta kõik kolm kristalli ja puista nende peale kuivanud roosiõisi. Nüüd võta pulmafoto ja aseta see juba paikapandud maagiaesemete lähedale. Puista ka pulmapildile kuivanud roosiõisi.

Kui see kõik on tehtud, siis võta viirukihoidja ja säti üks Roosiviiruk nende maagiaesemete lähedale põlema. Kui viiruk põleb, siis aseta enda vasak käsi pulmapildi peale ja lausu maagialause: "Jäägu igavesti meie vahele õnn, rõõm ja armastus". Kui sul on maagialause ühe korra öeldud, siis vaheta kätt ja pane parem käsi pildi peale, seejärel lausu seesama maagialause uuesti.

Kui maagialause on kaks korda ära öeldud, siis võta tikud ja süüta Roosiküünal. Kui paned Roosiküünla põlema, siis lausu maagialauset täpselt kolm korda: "Jäägu igavesti meie vahele õnn, rõõm ja armastus". Kui maagialause on kolm korda välja öeldud ja küünal põlema pandud, siis jäetakse kõik maagiaesemed oma kohtadele.

Roosiviirukil tuleb lasta lõpuni põleda ja küünalt põletatakse maagia tegemise päeval võimalikult kaua. Kui soovid maagiaküünla ära kustutada, siis tee seda.

Järgmistel päevadel tuleb Roosiküünal põlema panna iga päev vähemalt korra. Iga kord, kui paned küünla põlema, siis lausu kolm korda maagialauset. Iga päev tuleb ära põletada ka üks roosiviiruk, samal ajal, kui põleb küünal.

Kui maagiaküünal hakkab ühel päeval otsa saama ja sellest on järgi jäänud vaid mõnesentimeetrine osa, siis on maagia aktiveeritud. Siis tuleb küünal ära visata ja maagia kokku panna. Sellisel juhul võta roosa riidest kott ja pane selle sisse roosiõied koos kristallidega. Maagiakot ja pulmapilt vii enda jaoks sobiliku koha peale, peaasi, et pilt ja maagiakott oleksid alati koos. Sa võid pulmapildi raami sisse panna ja maagiakoti asetada selle kõrvale. Teine võimalus on panna näiteks pulmalaekasse nii pilt kui ka maagiakott. See, kus sa neid hoidma hakkad, selle otsustad sina ise. Maagiakoti võib asetada ka juba olemasolevate suhteõnne ja armastuseõnne kristallide lähedale, sellisel juhul annab maagia teistele kristallidele lisajõudu.

Maagiakotti ei tohi kindlasti lahti teha senikaua, kuni soovite üksteisega koos olla. Maagiat ei pea eraldi puhastama ega ka laadima. Maagia töötab senikaua, kuni maagiat ei avata. Maagia lakkab töötamast automaatselt siis, kui maagiakott avatakse, seega ole ettevaatlik, kuid see annab sulle võimaluse maagiast taganeda, kui sul on selleks soovi. See on hea ka siis, kui mingil põhjusel tehti maagiat valesti, siis saab selle nii tühistada. 

Armastage, hoidke, hinnake, tundke üksteise suhtes rõõmu ja elage õnnelikult koos!