ANSUZ "ÕPETAJA, JUHTLÕNG, UUED TEADMISED" Ansuz on neljas Futharki Ruunidest, mis on seotud Odiniga. Ansuz sümboliseerib jutuvoolu või informatsiooni edastamist. See on Ruun, mis on seotud millegi loomise ja millegi ette näitamisega.


Ansuz sümboliseerib suhtlemist, kontakteerumist, loomingulisust, kontrolli all hoitud saatust ehk iseenda saatuse kontrollimist. See on Ruun, mis sümboliseerib ettekuulutusi, mis on meie saatusest välja toodud. Ansuz sümboliseerib teadmisi, mille me oleme enda eelmiste elude poolt ära õppinud ja teadmisi, mida meil on vaja selles elus kasutada. Ansuz sümboliseerib kedagi, kes annab head nõu ja keda peaks kuulama. Peale kõige selle hea, võib Ansuz olla ka ettearvamatu ja võib sinu ellu ootamatuid sündmusi tuua.

ELEMENT: ÕHK Ansuz sümboliseerib õhu elementi, mis tähendab seda, et kõik võib olla selle Ruuni juures muutuv. Mitte miski ei ole kindel, kord tulevad sõnumid ja kord ei tule.

TÄHEMÄRK: KALAD Ansuz sümboliseerib Kalasid, seda sellepärast, et sellel Ruunil on väga palju sarnaseid omadusi selle märgiga. Kui sa kasutad Ruune ennustamisel ja soovid mõnda isiksust teada saada, siis Ansuz võib ennustada Kalade märgi all sündinut.

PUU: SAARE PUU Saare puu spirituaalne vägi on armastust enda poole tõmbamine. See on puu, mida kasutatakse armastuse ligitõmbamiste maagiates ja Ansuzi ruuni peetakse väga sarnaseks Saare spirituaalse väega.

ENNUSTAMISE JAOKS ANSUZI TÄHENDUS

Kui kasutad Ruune ennustamiseks, siis siia olen kirja pannud Ansuzi positiivsed ja negatiivsed sõnumid. Need on märksõnad, mida Ansuz sulle vastab, sina pead olema piisavalt analüüsiv, et sa oskaksid enda küsimuse vastuse siit välja lugeda. Ruunidega ennustamisel ole loominguline, täpselt nagu Ansuz seda soovib öelda.

 

Ansuzi positiivsed märksõnad:   

- Sinu sisetunne võib olla õige.

- Saad sõnumi, milles peitub vastus, ava enda silmad ja jälgi märke.

- Suhelda on vaja ja sellest on abi.
- Inspiratsiooni tulek ja motivatsioon on olemas.
- Elukoha või sündmustiku muutumine positiivses mõttes.
- Asjad tuleb enda seest välja rääkida, see on vajalik.
- On olemas õnn, mille kaudu saad seda, mida soovid.
- Hea tervis, hea enesetunne, asjad muutuvad paremaks.
- Harmoonia ja tasakaal.

Sõnum: "Abistav hing, sõnum ja teade on teele saadetud, võta see vastu"

Ansuzi negatiivsed märksõnad:


- Valesti mõistetud sõnad või tühine segadus.
- Kellegi teise poolt manipuleeritav.
- Valed, mis tekitavad sulle segadustunnet.
- Midagi, mis on igav ja mis ei motiveeri sind.
- Asjatu aja raiskamine millegi peale.
- Elukoha või sündmustiku muutumine negatiivses mõttes.
- Välja on räägitud midagi, mida ei tohiks välja rääkida.
- Kellegipoolne kadedus ja viha.
- Seljataga salaplaanide tegemine.
- Laiskus või mugavus, mis ei lase eluga edasi minna.

Sõnum: "Asjad lahenevad vaid siis, kui sa kasutad loovat viisi nende jaoks"

Kanna Ansuzi Ruuniga tehtud talismani endaga siis, kui sa soovid selle Ruuni positiivseid omadusi kätte saada. Selle Ruuniga on nii, et kui on valmistatud sellest talisman, siis seda tohib kanda vaid nii, et Täiskuu ajal paned kaela ja järgmise Täiskuu ajal võtad kaelast ära. See ei ole Ruun, mida kantakse siis kui soovid ja siis kui ei soovi. Selle Ruuniga peab ettevaatlikult ringi käima, et see sulle ebaõnne ei tooks.

Mina soovitan Ruune siiski ennustamisel ja vastuste saamisel kasutada. Kui on ka soovi, siis maagiaid nendega teha!

Ansuzi Ruuni kasutatakse maagiate ellu viimisel ja väga tihti võid leida minu maagiate või rituaalide juures, et seda tuleb kasutada. Ruunid on selleks, et teatud vägesid teele saata. Panen siia kirja ühe imelihtsa Ansuzi Ruuni maagia, mida sa saad kodus ise teha. Kui sa maagiat hakkad tegema, siis ole hea, tee see samm-sammult õigesti läbi, et see maagia sinu elus ka toimima saaks hakata. Maagiate juures on nii, et neid tuleb alati õigesti teha.


ANSUZI MAAGILISE RUUNI JOONISTAMINE KODU PÕHJAPOOLSE AKNA VÕI UKSE PEALE

Ruunidega saab teha erinevaid kaitsemaagiaid ja neid saab joonistada konkreetsetesse kohtadesse selleks, et need tooksid sinu ellu õnne. Ansuzi Ruuni saab kasutada kodu kaitsmiseks tööalase, erialase ja ärialase õnne tagamiseks või sellel teemal ebaõnne eest kaitsmiseks. Selleks joonistatakse varjatud koha peale akna või ukse peale Ansuzi Ruun, mis on õiget pidi. Selleks peab see aken või uks olema kodu Põhjapoolses ilmakaares. Miks Põhjas? Seda sellepärast, et seal asub energiavärav, mis on seotud tööga, isikliku erialaga ja äriga ning sellega seotud materiaalsusega.

Selleks tehakse vaid täpselt Täiskuu päeval väike salajane Ruunide maagia, millest ei tohi mitte kellelegi rääkida peale nende, kes seal perekonnas elavad.

Selleks võetakse Smaragdi kristall, nuga ja valge küünal. Smaragd on hädavajalik, see on kristall, mis sümboliseerib Ansuzi väge ja seda kristalli peetakse Ansuziga sarnaseks.

Täiskuu päeval asetad oma kodu Põhjapoolsesse tuppa valge küünla, millele joonistad Ansuzi Ruuni ja selle õiget pidi, nii nagu pildil. Kui sa seda joonistad, siis mõtled selle peale, et sinu ellu tuleks tööalane, erialane või ärialane edukus ning ebaõnn sellel teemal haihtuks.

Kui sa oled Ruuni ära joonistanud, siis paned Smaragdi kristalli küünla kõrvale ja süütad küünla põlema. Lased küünlal ja kristallil oma koha peal olla.

Nüüd võtad noa ja lased noal veidi küünla leegi seest läbi käia, asetades noa tera tule sisse ja seda vaid korraks. Kui sul on see tehtud, siis joonistad väikeselt või mitte silmnähtavale kohale akna/ukse sissepoole Ansuzi Ruuni. Kui sa seda Ruuni joonistad, siis korrutad oma mõtetes, et sinu ellu saabuks tööalane, erialane ja ärialane õnn või keskendud enda perekonnale ning soovid seda kõigile. Kui sa oled Ruuni ära joonistanud, siis uuesti asetad korra selle noatera küünla leegi sisse ja sellega maagia on tehtud.

Ansuzi Ruun peab jääma koju sissepoole ja seda peaks joonistama nii, et seda ei tehta aknaraami või ukseraami lae osa peale. See peab sellises asendis olema, et kodu seest poolt vaadates sa vaatad sellele otsa. See ei tohi kindlasti olla sellises kohas, kus külla tulnud inimene seda näeks.

Küünlal lased sellel samal päeval põleda nii kaua, kui võimalik ja selle küünla pead sa pead seitsme päeva jooksul ära põletama ehk see peab Kuu viimase veerandi päevaks põletatud olema. Küünal peab ära põlema nii, et Ansuzi Ruun enam sealt välja ei paistaks.

Kui küünal on põlenud, siis võetakse Smaragd ja asetatakse kodu Põhjapoolsesse tuppa akna või ukse lähedale. Kui seal on olemas Feng Shui kristallikomplekte või mõni taim, siis aseta see sinna. Smaragd on see, mis aktiveerib selle Ruuni tööle järk-järgult iga Täiskuu ajal aina võimsamaks. Seega mida aeg edasi, seda suuremaks läheb Ansuzi vägi. Smaragdi ei tohiks kindlasti sealt ära võtta järgmised 12 Täiskuud.

Ansuzi Ruun toob sinna koju õnne ja seda neile, kes seal elavad!

Ruunide puhul on nii, et kui sa võtad selle Ruunide kotist välja ja see on õiget pidi (nagu pildil), siis see kannab endaga positiivset sõnumit. Tagurpidi, külje peale asetatuna negatiivset sõnumit. Kui võtad Ruuni kotist välja tühja küljega, siis küsi küsimus uuesti ning keskendu sügavamalt.

Meie Ruunid leiad SIIT.