Menüü
Ostukorv

RUUNIDEGA ENNUSTAMINE RSS Feed

Ruunid on iidsed sümbolid , mis on tulnud Norse mütoloogiast. Iga Ruuni sümbol on tugev ja kannab endaga kaasas erinevaid energeetikaid. Ruune on aegade algusest peale kasutatud iseendale kaitse loomisel, sõnumite saamiseks ja tuleviku ennustamiseks. Ruunidega ennustamine on tegelikult väga lihtne, kuid vajab harjutamist. Selleks hoitakse alati Ruune läbipaistamatus kotis või hoopis puidust karbis. Ruunidega ennustamise viise on erinevaid, esimesena ma soovitan alustada ühe küsimuse küsimist ja sellele ühe Ruuniga vastamist.


Siia ma panen teie jaoks kirja kõikide Ruunide tähendused ja lõpuks ka palju erinevaid Ruunidega ennustamise viise. Loomulikult ka selle, kuidas neid kodus hoida ja kuidas neid energeetiliselt puhastada. 
 
 
 
07 märts ANSUZ - RUUNI TÄHENDUS
admin 0 3299
  ANSUZ "ÕPETAJA, JUHTLÕNG, UUED TEADMISED" Ansuz on neljas Futharki Ruunidest, mis on seotud Odiniga. Ansuz sümboliseerib jutuvoolu või informatsiooni edastamist. See on Ruun, mis on seotud millegi loomise ja millegi ette näitamisega. Ansuz sümboliseerib suhtlemist, kontakteerumist, looming..
27 okt THURISAZ - RUUNI TÄHENDUS
admin 0 3031
       THURISAZ "VÕIM, KAOOTILISUS, VASTUPIDAVUS" Thurisaz on kolmas Futharki Ruunidest, mille nimi tuleneb Thorist ehk mütoloogiast pärit kõue jumalast, mida see Ruun ka siis sümboliseerib. Ruunid on iidsed sümbolid, millele anti looma või mõne teise loodusliku elemendi sümbol. Thurisa..
10 sept URUZ - RUUNI TÄHENDUS
admin 0 3133
     URUZ "ELUJÕUD, LOOMINE, EDASI LIIKUMINE" Uruz on teine Futharki Ruunidest, mille nimi tuleneb Aurochsist ehk mütoloogiast pärit metsikust härjast, mida see Ruun ka siis sümboliseerib. Ruunid on iidsed          sümbolid, millele anti looma või mõne teise loodusliku elemendi sümbol. Metsikut ..
07 sept FEHU - RUUNI TÄHENDUS
admin 0 5511
    FEHU "KÜLLUS, KARI, VÕIM" Fehu on esimene Futharki Ruunidest, mis tähendab "Karja". Norse mütoloogia järgi sümboliseerib kari küllust ja kõige algust. Sellepärast see Ruun on Futharkis ka esimene. Muistses Euroopas mõõdeti inimese rikkust tema karja suuruse järgi. Kuna Ruunid on väga iidse..
14 juuli RUUNIDE SÜMBOOLIKA JA NENDE TÄHENDUSED
admin 0 27090
Positiivne Ruun on õiget pidi ja negatiivne tagurpidi. Need Ruunid, millel ei ole kirjas positiivset ega negatiivset varianti, vaid lihtsalt kirjeldus, nendel on vaid üks tähendus. Ruunide komplektis on alati ka üks tühi Ruun, mis viitab sellele, et sa võiksid ümbersõnastada oma küsimuse või hoopis ..
Tooted 1 kuni 5, kokku 5 tootest (1 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.