AMETÜST on üks 11 kristallist, mis kuulub ennustuskristallide põhikomplekti.

VASTUS: Ametüsti väljatulemine hoiatab, et nüüd on aeg, kus sa peaksid kõik detailselt iseenda jaoks läbi mõtlema. Ei ole aeg, kus teha riske ja impulsiivseid otsuseid. Kui sa ei mõtle ega analüüsi, siis võid endale paraja probleemi kaela tõmmata.

Kasuta iseenda kujutlusvõimet, kui soovid saada lahendust mõnele materiaalsele või praktilisele asjale. Keskendu ja lase enda emotsioonidel tulla, sinus endas peitub see vastus.

PÄEVASÕNUM: Ametüst ütleb sulle järgmist: "On soodne aeg tegeleda iseenda spirituaalse poole arendamisega, rituaalide elluviimisega ja on viljakas periood spirituaalseks õpinguks". Peale selle soovitab Ametüst kuulata iseenda sisemist häält.

TULEVIK: "Ära pühenda ennast materiaalsete eesmärkida saavutamisele, pühenda aega iseenda täiendamisele ja õppimisele. Materiaalne edu peitub tarkuses, mitte raha kuhjas."

SOOVITUS: Ametüst ei soovita ette võtta mitte ühtegi meelelahutuslikku üritust, pidu, ei soovita alkoholi tarvitada. Soovitab veeta veelgi rohkem aega kodus ja olla enda perekonnaga.

Põhilised märksõnad: teadmatust, spirituaalne kasv, intuitsiooni usaldamine, tuleviku ennustamine.