Suhteenergia loovad suurel määral mõlema osapoole astroloogilised näitajad. See, mis päikesemärgi all sa sündinud oled, mõjutab seda, kuidas sa suhtes käitud, mida sa sellelt ootad, kuidas panustad, kuidas enda kaaslasega ringi käid ja kuidas armastuseasju üldse ajad.

Suhtesobivuse olen kokku pannud päikesemärkide iseloomude liitmise põhjal, ja see, milline suhe täielikult saab kahe inimese vahel olema, selle määrab ära väga suuresti saatus, Karma ja ühised õppetunnid. Päikesemärkide suhtesobivuse tõlgendus on vaid väike osa sellest, milline suhe kahe inimese vahel on.

Kaljukits on kümnes märk ja Veevalaja üheteistkümnes, mõlemad asetsevad sodiaagisüsteemis üksteise kõrval. Kuidas siis nad omavahel romantilises suhtes läbi saavad ja kui intensiivne ja romantiline on nende armastus? Aitan sul seda kõike mõista.

Selles suhtes on Kaljukits see osapool, kes on ettevaatlikum ja ratsionaalse mõtlemisviisiga. Kaljukits on selles suhtes siis, kui see tasub end ära ehk kui Kaljukits leiab selles suhtes midagi, mis aitaks tema ellu tasakaalu luua, lisaks tunnetele, mida ta Veevalaja suhtes tunneb. Veevalaja on selles suhtes see, kes rohkem unistab, kes seda suhet edasi veab. Need on nende mõlema tugevad pooled. Kaljukits aktsepteerib Veevalajat, kui ta oskab näha tema häid külgi. Veevalaja soovib selles suhtes olla, kui Kaljukits laseb tal olla innovatiivne ja seda suhet pidevas heas muutuses hoida. Kui nii asjad lähevad, siis on see suhe nende kahe vahel võimalik.

Tegemist on sodiaagisüsteemis kõrvuti olevate tähtkujudega, mis tähendab seda, et nad on üksteisele korralikud vastandid. Kaljukitse ja Veevalaja puhul nende vastandiseloomud võivad vägagi hästi klappida.

Kaljukitse peamine juhtiv planeet on Saturn ja Veevalajal Uraan. Saturn annab Kaljukitsele vajaduse olla kahe jalaga maa peal ning suhet traditsioonilisel ja kindlal viisil edendada. Kaljukit soovib stabiilsust, ühise kodu rajamist ja samm-sammult edasi liikumist. Veevalaja samas aga soovib elu täis üllatusi, muutusi ja uuendusi. Veevalaja on see, kes soovib asju ajada enda moodi. Veevalaja Uraani mõjutus võib aidata Kaljukitsel muutuda vabamaks ja inspireerida teda kõike uue nurga alt vaatama. Samas Kaljukits aitab Veevalajal liikuda kasulikku teed pidi, kui Veevalaja ise on liialt pilvede peal. Üks täiendab teist. Veevalaja vabastab Kaljukitse liiga kindlat mõtlemisviisi ja Kaljukits aitab Veevalajal maa peale tagasi tulla, kui selleks on vajadus.

Kaljukits ja Veevalaja on mõlemad küllaltki suure iseloomuga. Nende vahel kokkulepete, kompromisside ja järelandmiste tegemine võib olla küllaltki keeruline. Nad mõlemad võivad jalad maas hoida ja kompromissidele "ei" öelda. Kaljukitse jaoks on oluline see, et ükskõik, milline otsus vastu võetakse, see peab olema läbi mõeldud ja sellel peab tulema kindel tulemus. Ta ei armasta unistustega kaasa minemist, kus ei ole lõpptulemus selgelt näha. Seda aga Veevalaja armastab. Põnevus ja kirg, millele tuleb järgneda. Kaljukits peab mõistma, et Veevalaja otsib pidevalt enda ellu põnevust ja teemat, mida lahendada. Kui kõik oleks nii selge, siis see ei oleks põnev. Veevalaja peab mõistma seda, et Kaljukitsel ei ole oskust pea ees potentsiaalsesse tulle astuda.

Kaljukits võib Veevalaja ära ehmatada enda küllaltki domineeriva loomuse tõttu. Kui Kaljukits tunneb, et midagi on valesti, siis ta ei väljenda seda leebel viisil. Veevalaja aga ootab romantilist ja rõõmsameelset lähenemist sellistel teemadel. Veevalaja aga jätab Kaljukitsele nii mitmeid küsimusi õhku ning vahel on Kaljukitsel Veevalajast raske aru saada. See aga ei ole Kaljukitsele sugugi hea, tema soovib selgust. Kõige mõistlikum on aktsepteerida neil mõlemal enda sodiaagi erinevusest kaasnevat potentsiaalselt lahkheli ja seda mitte üle tähtsustada tunnetest, mis nende mõlema sees üksteise vastu on.

Kõige suuremad probleemid saavad selles suhtes kerkida esile siis, kui Kaljukits muutub liialt domineerivaks ja juhtivaks. Veevalaja aga liialt kaootiliseks enda soovunelmate puhul. Mõlemad peaksid sellisel juhul tagasi tõmbama. Kaljukits peab laskma Veevalajal vabamalt tegutseda ja Veevalaja tõmbama tempot madalaks enda uuenduste soovide puhul.

See suhe saab eksisteerida sellisel juhul, kui Kaljukitse ja Veevalaja vahel on hea koostöö ning paika pandud ühine tulevikuplaan. Kui mõlemad teevad tööd ühise eesmärgi nimel, siis Kaljukits suudab armastama hakata Veevalaja fantasilist müsteeriumeid täis loomust. Kui Veevalaja tunneb, et tema seda poolt hinnatakse, siis ta on suurepärane abiline Kaljukitsele tema soovide ja kohustuste abistamisel. Veevalajal on väga intensiivne analüüsivõime, mida läheb väga palju vaja Kaljukitsele, kes võib aeg-ajalt kinni jääda enda lõppotsuses. Lõppotsuses, mis ei pruugi olla alati nii ideaalne kui Kaljukits seda loodab. Kui Veevalaja suudab Kaljukitsele veelgi paremat tulemust tuua, siis see ongi see, mida Kaljukits soovib. Mõlemad on küllaltki idealistlikud ja kui nende vahel on hea koostöö, siis on võimalik saavutada nende vahel väga tugev liit.

Kaljukitse ja Veevalaja liit kasvab väga tugevaks, kui selles suhtes leida koostöö võimalus. Kui neil on ühised eesmärgid, ei kustu ära ka nende armastus üksteiste vastu. Romantiline pool, mis neis mõlemas on, avaldub hetkel, mil nad saavad omavahel hästi läbi. Kui on aga pingeid, siis mõlemad tõmbavad tagasi. Kui selles suhtes soovitakse kirge, romantikat ja füüsilist lähedust erksana hoida, siis ennekõike tuleb erksana hoida nende omavaheline koostöö. Koostöö võrdub armastusega.

Granaat on Kaljukitse ja Veevalajat ühendav armastusekristall. See kristall töötab nendega väga intensiivselt ja põhjalikult. Granaat on kindel kristall, mis võiks ja peaks olema nende suhtes olemas. Granaat sobib armastusekristallide hulka lisamiseks, kandmiseks kui ka ühise pildi ette seadmiseks. See on õnnetalisman, mis aitab neil omavahel hästi läbi saada ja nende kirge ning tundeid elavana hoida.

Loe lisa ja sukeldu tähtkujude müstilisse maailma raamatus "Tähtkujude salapära."

Lisaks suhtesobivusele on kasulik sul läbi lugeda minu kirjutatud artikkel "Veevalaja - tema kaaslase käsiraamat" ja "Kaljukits - 10 olulist teadmist tema armastuse kohta".