ROHELINE AVENTURIIN on üks 11 kristallist, mis kuulub ennustuskristallide põhikomplekti.

VASTUS: Üldiselt on Roheline Aventuriin seotud "jah" vastusega.

SUHTED: Armastuse, suhte või ka sõprussuhete teemalisele küsimusele annab Roheline Aventuriin vastuseks: "Võib olla liialt emotsionaalne, asjad on aetud väikesest asjast suureks või on tegemist tõeliste tunnetega". Kui küsid ennustus kristallidelt küsimuse: "Kas ta armastab mind ja kas me peaksime koos olema?" ja kui tuleb Roheline Aventuriin vastuseks, siis see on tegelikult kindel "jah".

REISIMINE: Roheline Aventuriin näitab, et reisile tuleks minna ja keskkonnavahetus võib anda uusi mõtteid.

TÖÖ/ MATERIAALSUS: Kui küsitakse küsimus, mis on seotud töö, raha või teiste materiaalsete aspektidega seotud, siis vastus on kindel "JAH".

- Soodne aeg teha erialalisi muudatusi, vahetada töökohta, luua äri või ettevõte. Soodne aeg osta endale kinnisvara või vastupidi, seda hoopis müüa. Kõikidel materiaalsetel tehingutel on lisavägi olemas ja need võivad täpselt sinu jaoks hästi välja tulla. Roheline Aventuriin võib ette ennustada külluslikku eluperioodi ja suuri rahalisi kordaminekuid.

- Kui küsimus ei ole seotud materiaalsusega, siis üldine vastus küsimusele on järgmine: "Mõtle enne tegutsemist järgi vähemalt kolm korda, kuna võib olla asju, mida sa veel ei märka", mis tähendab seda, et vastus võib olla JAH, aga kristall annab sulle märku, et sa oleksid tähelepanelikum.

Põhilised märksõnad: armastus, tunded, üliemotsionaalsus, rahaõnn, töö, tööedu, kinnisvara, ostmine, müümine