Kõikide tähtkujude esindajad on omanäolised ja erinevad. Lisaks sellele on kohati erinevad ka mehed ja naised, kes on sündinud ühe ning sama päikesemärgi all. Kõik KAKSIKUD on kiire taibuga, nutikad ning emotsionaalsed, kuid Kaksikute meestes on veel midagi, mida kõikidele naistele pakkuda.

Kui sa oled vallaline või sinu kaaslaseks on Kaksikute mees, siis on need minu mõtted just sinule. Leiame tema head küljed üles, naudme neid ja lasema tal olla tema ise.

Kaksikute mehed on sündinud ajavahemikul 21. MAI - 20. JUUNI. Alguses ja lõpus on sündinud üleminekusodiaagid ja võivad minu kirjeldusest siin veidi erineda. Nendes on olemas teatud omadused, teatud omadusi aga ei ole. See kõik tuleneb sellest, et nad on omaette üleminekutähtkuju!

Üksluisus 0, põnevus 1!

Kaksikute mehele ei meeldi rutiin. Isegi kui aeg-ajalt üks pool temas ütleb, et seda oleks vaja, siis teine pool tahab enda ellu põnevust, särtsu ja seiklusi. Kui võimalik, siis viiks ta ellu kõik pähe tulnud mõtted ja elaks siin elus täiel rinnal. Tihtipeale ei luba seda kohustused, aga oma mõtetes on ta alati kusagil põnevustes.

Kui oled Kaksikutest mehe kaaslane, siis lase tal seigelda või seikle koos temaga. Tehke pidevalt koos midagi põnevat, see ühendab teid ja ei lase probleemidel teie vahele tekkida. Kui Kaksikutest mees tunneb, et tema kaaslane ei soovi mitte millegagi kaasa minna, siis see tekitab temas tunde, et üksteisest eemaldudatakse.

Talle meeldib, kui tema üle ollakse uhke

Kaksikutest mehe puhul on tegemist küllaltki suure tähelepanumagnetiga ja eks tal ole see vajadus ka. Meessoost Kaksikud, kui te seda loete, siis tunnistage endale, teile meeldib tähelepanu! See tuleneb Kaksikute tähtkujust, kes vajab enda kõrvale kedagi, kes oleks tema üle uhke ja austaks teda. Kaksikute mehe parimaks kaaslaseks on see, kes näeb temas midagi väga head ja ütleb seda tihti välja. Selle tähtkuju puhul on siiski tegemist mehega, kellel on vaja kuulda sõnu, mis kinnitavad tema kaaslase tundeid.

Pidev huvi tuleb üleval hoida, sest kuigi leek on kõrge, on see habras kustuma

Kaksikud on kõige kiirema reaktsiooniga päikesemärgi esindajad ja mida kiirem on reaktsioon, seda kiirem on see ka kustuma. See kehtib nii naiste kui ka meeste puhul.

Kaksikute mees suudab hetkega ära armuda, suurt armastust ja kirge tunda, kuid hoida seda elavana on parajalt keeruline. Kui sa oled Kaksikutest mehe kaaslane, siis tuleb seda leeki pidevalt üleval hoida, et ta kergelt ei loobuks. See kehtib kindlasti suhte alguses ja kui soovid temaga suhtesse jõuda, siis tuleb pingutada.

Kui oled Kaksikutest mehega olnud juba kaua aega suhtes, siis tuleb seda aegajalt vürtsitada. Tal võib kergelt igav hakata. Paljud Kaksikutest mehed isegi ei ütle välja, et nad nii tunnevad. Nad pigem väljendavad seda tunnet sellega, et ei ole enam nii rõõmsameelsed ja jätavad huumori tagaplaanile. See on suur punane tuli, mis viitab, et tal on igav.

Ta on sarmikas ja särtsakas

Kaksikute mees suudab soovi korral enda mesijutu ja olemusega kiirelt ja korralikult ära võluda. Temas on miski, mis haarab pilke. Kaksikutel on loomulik magnetism inimeste vastu, külgetõmbejõud, mis paneb küsima: "Kes see mees on?" Kaksikute sarm on see, mis ära võlub ja aitab armumistundel kergelt tekkida. Ta on energeetiline ning see sama energia lausa kutsub ligi.

Emotsioonid võivad kergelt olla muutumises

Kaksikute mees on verbaalselt üks väljendusrikkamaid mehi, keda päikesemärkidest leida võid. Kui talle midagi meeldib, siis saad sellest kohe aru. Ta ei oska varjata rõõmu ja, kui aus olla, milleks nii head asja üldse varjata? Kaksikutest mehe puhul on väga hästi aru saada, kas ta on rahul, rahulolematu, vihane, õnnelik või ükskõik millises tujus. Ühtepidi teeb see asja väga lihtsaks, sa saad aru, kui midagi on valesti või kui kõik on hästi. Samas on emotsioonid ühe ehtsa Kaksikute puhul alati tugevad ja kui midagi on ikka valesti, siis võib kahjuks ka sinu tuju saada rikutud. Pole head ilma halvata ja ma soovitan sul pigem nautida tema head versiooni.

Vahel on lihtsalt vaja olla iseendaga

Kaksikutest mehele ei meeldi, kui teda piiratakse. Vabadus on üks asi, mis kõikidel Kaksikutel, ka naistel, on oluline. Isegi kui Kaksikud annavad pidevalt välja signaale, et neil on vaja oma lähedale kaaslast või peret, on neil vaja hoida üksinda olemise ja teistega koos olemise aeg tasakaalus.

See mees muutub närviliseks, kui talle ei anta enda maandamiseks aega. Tal on vaja teha midagi täiesti üksinda, olgu selleks töö, kodus millegi tegemine või lihtsalt puhkamine. Tal on vaja enda mõtetes ja tunnetes selgusele jõuda, ning see üksinda olemise aeg selle jaoks ongi. Kui Kaksikutest meest piirata ja lämmatada, siis ta lihtsalt põgeneb.

Ta on küllaltki spontaanne

Meessoost Kaksikutele meeldib põnevus, uued seiklused, uued kogemused ja tal ei ole probleemi hüpata tundmatusse midagi kogema. Ta võib üllatada sind äkiliste plaanide muudatustega, mis võivad sind viia kahesugusele teele. Sa kas täielikult naudid uut kogemust või sellest kukub välja midagi hinge karastavat. Kaksikute mees tegutseb imuplsiivselt, andes sellega iseendale ja ka näiteks enda kaaslasele võimaluse kogeda midagi täiesti uut ning põnevat.

Kokkuvõttes on Kaksikute mees väga sarmikas, särtsakas ja tal on meeletu külgetõmbejõud, mis paneb tema peale mõtlema. Kui see tähtkuju on sinu kaaslaseks, siis mine tema seiklushimuga kaasa, näe temas head ja lase tal enda elu rikastada.

Tiigrisilm on Kaksikute mehele heaks õnnetalismaniks. See kristall on Kaksikute mehega väga sarnase iseloomuga. Tiigrisilm toob Kaksikute mehes esile tema tugevad ja positiivsed iseloomujooned. Lisaks on see külluse-, rikkuse- ja rahaõnnekristall, mida on hea materiaalse õnne tagamiseks enda elus hoida või ehtena kanda. Soovitan igal Kaksikutest mehel vähemalt kord elus Tiigrisilma kanda või seda kristalli enda külluselaekas hoida.

Loe tähtkujude müstilisest maailmast ja põhjalikumalt ka Kaksikutest raamatust "Tähtkujude salapära."

Kõik tähtkujud on erinevad, võta neid sellistena nagu nad on - nad on põhjusega omanäolised ja erilised!