Tähtkujud on mind alati köitnud ja nende iseloomude ning elueesmärkide tõlgendamine on mind alati kõnetanud. Tähtkujude südamesoove on võimalik mõista ja ma olen jõudnud järeldusele, mida iga erinev päikesemärgi esindaja suhtes kõige rohkem vajab. Siit saad hea äratundmise iseenda kohta ja häid vihjeid oma kaaslase või potentsiaalse tulevase kaaslase kohta. Võta siit vihjeid ning märka enda kaaslases seda, mida tema vajab. Olgu see siin ka käsiraamat sinu kallimale, et täita oma hinge veelgi rohkem sellega, mida sa temalt kõige rohkem ootad.

Kõigil kaheteistkümnel erineval tähtkujul on oma iseloomujooned, mis löövad kõikides inimestes, kes on sündinud nende päikesemärkide all, teatud määral välja. Nii olengi koondanud kokku kõige olulisemad punktid, mida nende tähtkujude kaaslased võiksid ära täita.

Kõige multifunktsionaalsemad armastuseõnne-, hingesugulase leidmise, suhte parandamise ja romantikakristallid on Larimar, Vikerkaare Kuukivi, Kuukivi, Rodokrosiit ja Rubiin. Iga tähtkuju võtab aga kristalle erinevalt vastu ja seetõttu olen välja kirjutanud selle, milline kristall hakkab just sinu tähtkujuga kõige kiiremini tööle. Nende kristallide puhul on tegemist kõige intensiivsemate kristallidega, mis aitavad toetada hingesugulust ja hoida võimast suhet elavana.

JÄÄR 21. MÄRTS - 20. APRILL

Jäär on üks omamoodi tegelene, kellel on suhtesse vaja tulisust. Ta vajab otsekohesust, mida paljud pelgavad. Ta vajab kedagi, kes julgeks välja öelda tõe ja olla temaga igas aspektis aus. Ta ei soovi ise tõde välja uurida, ta tahab, et see oleks lihtsal kujul tema ette laotatud. Jäär on küllaltki laisk ja leiab, et intuitsiooni ei ole vaja sellistes kohtades kasutada, kus teine pool saab selle osa tööst ära teha. Mida ma soovin öelda, on see, et Jäär ei kannata valelikkust ega ka keerutamist. Tema jaoks on hea kaaslane see, kes on 100% tema ise, siiras, avatud ja et kõik kaardid oleksid lauale laotatud. Seega, kõik Jäärade kallimad, kes te seda loete, võtke siit inspiratsiooni - teie kallis Jäär ei viitsi tagaajamismängu mängida!

Jäär ei kannata, kui tema ambitsioonikust või sihti maha surutakse. Jäära ideaalkaaslane on keegi, kes suudab teda võtta sellisena nagu ta on. Teda juhib tule-element ja Jäära igavesti kestvat leeki ei tohi kustutada. Tema energia on see, mis võlub ja sellel tuleb lasta olla. Samuti meeldib Jäärale keegi, kes on iseseisev, enesekindel ja töökas.

JÄÄRA armastuseõnne- ja hingesugulase leidmise kristalliks on Rodokrosiit. Soovitan seda Jääral enda lähedal hoida, et armastuseõnn teda saata saaks.

SÕNN 21. APRILL - 20. MAI

Sõnnid on need, kes vajavad enda ellu stabiilsust ja see on ka midagi, mida nad ootavad enda suhetest. Sõnn näeb väga palju vaeva, et luua stabiilset elu ja oma kaaslaselt vajab ta sarnast maailmavaadet, kuhu mahuks soov luua enda ümber pidevalt turvalist ning tugevat struktuuri. Sõnni jaoks on väga häiriv see, kui tema kaaslane on ettearvamatu. Jah, üks osa Sõnnist vajab põnevust, kuid teine pool temas vajab turvatunnet. Need kaks vastandsoovi käivad temas pidevalt ringi ja ka tema kaaslane võiks olla nende kahe energia vahepealne versioon. Inimene, kes lisab Sõnni argipäeva põnevust ja samas vajaks ka turvalist kodutunnet ning kvaliteetaega, kus on vaid nemad kahekesi.

Sõnnile on loomuomane näha asju vaid enda mätta otsast ja talle kuluks ära keegi, kes avardaks tema maailmavaadet. Keegi, kes näitab Sõnnile uusi viise elu nägemiseks ning oleks intellektuaalselt atraktiivne. Sõnn on siiski megaanalüüsija, kelle ideaalkaaslane on keegi, kes saaks teda oma teadmistega arendada.

SÕNNIDE armastuseõnne- ja hingesugulase leidmise kristalliks on Larimar. Soovitan seda Sõnnidel enda lähedal hoida, et armastuseõnn teda saata saaks.

KAKSIKUD 21. MAI - 20. JUUNI

Kaksikute tähtkujule tuleks tiivad külge joonistada, kuna ta on täielikud vaba hing. Kui oleks minu teha, siis lisaksin selle detaili juurde. Kaksikud ei salli piiramist, piiranguid - tema on vaba ja ta soovib seda ka suhtes olla. Mitte selles mõttes, et ta ei nõustuks pühenduma ühele inimesele, vaid ta soovib olla suhtes tema ise. Kaksikud on see, kelle ideaalkaaslane laseb tal olla selline nagu ta on. Siinkohal tuleb mängu tingimusteta armastus. Kui sa armastad Kaksikut, siis teda saab armastada vaid tingimusteta. Ta on lind, keda puuris hoides ei ole võimalik temast kõige ilusamat poolt kätte saada.

Kaksikute ideaalkaaslane aktsepteerib tema muutlikku meelt, impulsiivset käitumist, ülienergilisust ja vahel ka kaootilisust. Ilmselgelt peab see olema inimene, kes on vana rahu ise ja tasakaalumeister. Hingesugulased on siiski üksteise vastandversioonid.

KAKSIKUTE armastuseõnne- ja hingesugulase leidmise kristalliks on Kuukivi. Soovitan seda Kaksikutel enda lähedal hoida, et armastuseõnn teda saata saaks.

VÄHK 21. JUUNI - 22. JUULI

Vähid on ühed kõige keerulisemad päikesemärkide esindajad, kes armastavad niivõrd sügavalt, et nad võivad iseenda tunnetega endale haiget teha. Ta pühendub, läheb täielikult suhtesse sisse ja annab endast maksimumi. Kui tema tunnetele ei vastata, siis teeb see talle ikka kohutavalt haiget. Ta on armastajahing, kes vajab enda kõrvale kedagi, kes suudab armastust sõnade ja tegudega väljendada. Keegi, kes oleks tema juures, kui tal on halb olla, kui ta vajab lohutust või inspiratsiooni. Ta vajab enda kõrvale inimest, kes näitab armastust välja žestide ning füüsilise puudutusega. Ütleme nii, et Vähi ideaalkaaslane on pärit kõige romantilisemast armastusfilmist, ilma vigadeta, loomulikult. Kuid elu ei ole nii lihtne, igal inimesel on omad tugevused ja nõrkused. Vähi jaoks on heaks kaaslaseks inimene, kes suudab enda vigu tunnistada ja kellel on soov end parandada ning areneda. Kui Vähk näeb neid iseloomujooni enda kaaslases, siis on see tema jaoks atraktiivne ning ta suudab toime tulla ka stressiga, mis suhtes esile võib tulla.

VÄHKIDE armastuseõnne- ja hingesugulase leidmise kristalliks on Vikerkaare Kuukivi. Soovitan seda Vähil enda lähedal hoida, et armastuseõnn teda saata saaks.

LÕVI 23. JUULI - 22. AUGUST

Lõvi on see, kes ootab armastuses lõbu, huumorit, head seltskonda ja, kõige enam, head atraktiivset sõpra, kes on samal ajal talle ka romantiliseks kaaslaseks. Lõvi jaoks on ülimalt oluline pühendumus, seega on tema jaoks vajalik kaaslasepoolne turvatunne, et nad on ühel lainepikkusel. Kui Lõvi armastab, siis tema kaaslane on tema valduseks ja piirid peavad paigas olema. Kaaslane on tema elus kas 100% või üldse mitte, midagi ebamäärast Lõvi ei soovi. Tema jaoks on nali ja naer osa elust ning ideaalkaaslane võiks olla temaga ühel huumorilainel. Ta võib teha kohatuid nalju ja näidata välja enda sisemist lapselikkust - ka see ei tohiks tema kaaslasele olla vastuvõetamatu. Ta jääb igavesti lõvikutsikaks, seega jääb ka Lõvist kaaslane igavesti mänguliseks. Selle tähtkuju jaoks on füüsiline lähedus ülimalt oluline, tema kaaslane peaks kindlasti olema avatud lähedusele, kallistustele ning kõigele muule säärasele.

LÕVIDE armastuseõnne- ja hingesugulase leidmise kristalliks on Larimar. Soovitan seda Lõvidel enda lähedal hoida, et armastuseõnn saaks neid saata.

NEITSI 23. AUGUST - 22. SEPTEMBER

Neitsi on nagu vana hing, kes soovib enda ellu kaaslast, kes oleks küps, intelligentne, väga heade kommetega ning kellega on võimalik kõike mõistlikult lahendada. Neitsid on tähtkujudest enim need, kes otsivad enda ellu kaaslaselt vaimset küpsust. Paljud Neitsid, kes on valinud nooremaid kaaslasi, on võinud seetõttu haiget saada, kuna nendes pole seda küpsust, mida nad otsivad. Tihtipeale leitakse endast vanem kaaslane, kellel on elutarkust ja kellel on palju oskuseid. Neitsi jaoks on atraktiivne vaimne energia, mis inimesest kiirgab. Kui selles on tarkust, tugevust ja jõudu, siis on ta müüdud. Neitsi soovib enda kõrvale kedagi, kes tegutseks temaga koos ühes tempos, mitte ei jääks talle alla. Neitsi intellektuaalne pool on äärmiselt tugev ja tal ei ole aega raisata enda hinge kellegi peale, kes ei ole veel temaga samal lainepikkusel.

Neitsile ei meeldi lahendada iseloomupuslesid, kõik peab olema selge. Kohati meenutab ta sellega Jäära, kes ei kannata varjukülgi. Sama on Neitsiga - tema jaoks peab suhe olema samuti selge, ilma mingisuguse varjatud pooleta.

NEITSI armastuseõnne- ja hingesugulase leidmise kristalliks on Rubiin. Soovitan Neitsil seda enda lähedal hoida, et armastuseõnn saaks teda saata.

KAALUD 23. SEPTEMBER - 22. OKTOOBER

Kaalud vajab endale kaaslaseks kedagi, kes oleks tema silmis superkangelane. Ma ei tee nalja! Kes on Kaalude esindaja, see mõistab, mida ma siinkohal öelda soovin. Kaalud on idealist, paadunud romantik, hapraim hing päikesemärkide seas ja keegi, kes ootab enda ellu tõelist kuningannat või kuningat. Kedagi, kelle üle ta saaks uhke olla, ja kedagi, kelle kõrval ta tunneb end tõeliselt väärtuslikuna. Kui Vähk on see, kes ootab enda kõrvale ideaalkaaslast, siis võistleb Kaalude esindaja siinkohal päris tugevalt Vähiga.

Kaaludel on vaja kedagi, kes inspireeriks, motiveeriks ja paneks ta elama. Ta võib olla suurepärane kaaslane, kui tema teine pool on tema kindlus ning varjupaik. Kaalud ei soovi leppida vähemaga, ta on siinkohal maksimalist. Kas kõik või mitte midagi - see on tema suhtumine. Seega kõik, kes te soovite enda Kaaludest kaaslast võluda, olge tema jaoks see kangelane.

KAALUDE armastuseõnne- ja hingesugulase leidmise kristalliks on Kuukivi. Soovitan Kaaludel seda enda lähedal hoida, et armastuseõnn teda saata saaks.

SKORPION 23. OKTOOBER - 21. NOVEMBER

Skorpioni südamesse on võimalik pugeda vaid täieliku aususe ja usaldusega. Ta ei salli absoluutselt inimest, keda ei ole võimalik usaldada. See on suhtes number üks asi ja alles siis järgnevad kõik ülejäänud omadused, mida ta oma kaaslaselt vajab. Skorpionis olevad loomulik skeptisism, salakavalus ning reetlikkus on kerged paljastuma, kui need on tema potentsiaalses kaaslases olemas. Teda ei ole mõtet ninapidi vedada, ta saab nii või naa ühel hetkel aru, mis toimub. Skorpion vajab enda kõrvale hingesugulast, ta ei soovi vähemaga leppida. Kui Kaalud on maksimalist, siis Skorpionis on see külg samuti olemas, kuid veidi erineval moel. Tema jaoks ei ole oluline ilus illusioon, tema jaoks on vaja ehedat reaalsust. See tähtkuju on kirglik ja ta vajab ka oma kaaslaselt ülimat kirge. Kedagi, kes lööks ta jalust nõrgaks ja tekitaks tunde - ma vajan sind!

SKORPIONI armastuseõnne- ja hingesugulase leidmise kristalliks on Rodokrosiit. Soovitan Skorpionil seda enda lähedal hoida, et armastuseõnn saaks teda saata.

AMBUR 22. NOVEMBER - 21. DETSEMBER

Amburid on aktiivsed ja nad ootavad seda ka enda kaaslaselt. Laisk, rutiiniarmastajast ja põnevusest eemale hoidev kaaslane on tema jaoks võib-olla alguses hea turvatunde looja, kuid pikapeale väsitab see Amburi ära. Ta vajab enda ellu särtsu, nalja ja seiklemist. Mis saaks veel parem olla, kui seda kõike tooks tema ellu romantiline kaaslane. Kui hingesugulane on Amburi jaoks tema parim reisisõber või uute maitsete avastaja, siis on ta leidnud üles kõige suurema õnne. Ta vajab enda kaaslase tähelepanu, kuid ei salli armukadedust. Armukadetsejad võivad Amburist kaarega mööda käia. Tal on loomulik flirtimisoskus ja karisma saadab teda igal pool. Kui olla armukade tema sära pärast, siis on see Amburi jaoks üks suur tujurikkuja. Ta tahab elada ja nautida, tema kaaslane lasku tal seda teha ning ühinegu Amburiga.

AMBURI armastuseõnne- ja hingesugulase leidmise kristalliks on Larimar. Soovitan seda Amburil enda lähedal hoida, et armastuseõnn teda saata saaks.

KALJUKITS 22. DETSEMBER - 19. JAANUAR

Kaljukitsel on igas asjas omad piirid paigas, ta teab täpselt mida ta suhtesse vajab, kuid seda kõike on vahel keeruline saavutada. See tähtkuju on suurepärane korraarmastaja, kellel peavad kõik asjad selged olema. Sama ootab ta ka enda kaaslaselt. Ideaalne kaaslane on töökas, teab mida elult tahta, soovib ennast teostada, on pühendunud ja lubadustepidaja. Kaljukits ei kannata lubadustest kõrvale viilimist, see on tema jaoks ebaatraktiivne. Kui suhte alguses on kokku lepitud, et kohtume sellel kuupäeval, sellel kellaajal, siis nii peab olema. Kui mitte, siis see mõjub eemaletõukavalt ja tekitab kohe pealtnäha enesekindlas Kaljukitses palju küsimärke.

Kui Kaljukits on ära armunud, siis on ta intensiivne. Ta tahab teda kohe, nüüd ja praegu enda kõrvale. Kaljukits on kärsitu ja kannatamatu, talle meeldib, kui asjad liiguvad kiires tempos. Mida kiiremini liigub suhe, seda põnevam. Kaljukits on Ameerika mägede fänn - mida rohkem on võimalik suhtest välja saada, seda huvitavam teine pool tema jaoks on. Kaljukitsele on peale armumisfaasi oluline, et tema kaaslane sooviks temaga luua kodu ja pere. Ta soovib enda kaaslaselt saada turvatunnet.

KALJUKITSE armastuseõnne- ja hingesugulase leidmise kristalliks on Rubiin. Soovitan seda Kaljukitsel enda lähedal hoida, et teda saaks saata armastuseõnn.

VEEVALAJA 20. JAANUAR - 18. VEEBRUAR

Kui soovid Veevalaja südamesse pikemaks ajaks koha broneerida ja parimal juhul ka terveks eluks, siis küsi iseendalt: "Kas ma olen spontaanne?" Kui vastus on, et vahel oled või üldse mitte, siis võib sul Veevalajaga raskeks minna. See tähtkuju armastab spontaansust, ta on ise selline ja oma kaaslaselt soovib ta seda sama. Teha midagi täiesti nagu välk selgest taevast, ette planeerimata, vot see on huvitav ja paneb Veevalaja südame kiiremini lööma.

Veevalaja armastab häid jutuajamisi ja tal on kindlasti vaja enda kõrvale inimest, kes soovib vestelda, end avada, hingeasjadest rääkida, aga rääkida samas ka utoopiast, poliitikast ning kõigest muust, mis pähe lendab. Lisaks füüsilisele lähedusele vajab Veevalaja ka vaimset lähedust. Talle ei piisa vaid tugevast kehakeemiast, ta vajab veelgi tugevamat vaimset keemiat. Veevalaja tüdineb ära, kui teine inimene tema kõrval ei ole rikkaliku sisemaailmaga.

VEEVALAJATE armastuseõnne- ja hingesugulase leidmise kristalliks on Vikerkaare Kuukivi. Soovitan Veevalajal seda enda lähedal hoida, et teda saaks saata armastuseõnn.

KALAD 19. VEEBRUAR - 20. MÄRTS

Kalad on oma romantika ja armastusega jäänud kinni kõige romantilisemasse sajandisse. Selle tähtkuju jaoks on armastuse väljendamine number üks ja seejärel võib tulla kõik ülejäänud. Ennekõike soovib selle tähtkuju esindaja oma kaaslaselt pidevalt tunda ja kuulda, et on tema jaoks oluline. Väga oluline on sõnade kasutamine ja spontaansed žestid kaaslase poolt. Kui oled Kalade kaaslane, siis leia pidevalt võimalusi oma armastusevannet kinnitada. See on turvatunne, mida iga Kalade esindaja vajab.

Kalad on vee-elemendi esindaja, kes armastab sügavuti, nii nagu seda teevad Skorpion ja Vähk. Kas kõik või mitte midagi. Kalade jaoks on ideaalne kaaslane keegi, kes suudab teda ankurdada, olla heaks toeks ja isiklikuks varjupaigaks. Kalad on romantiline hing, kes vajab enda kõrvale kedagi, kes soovib samamoodi enda ellu romantikat.

KALADE armastuseõnne- ja hingesugulase leidmise kristalliks on Larimar. Soovitan Kaladel seda kristalli enda lähedal hoida, et armastuseõnn saaks teda saata.

Põhjalikku lugemist kõikide tähtkujude kohta leiad minu esimesest raamatust "Tähtkujude salapära". Selle leiad SIIT.