TSITRIIN on üks 11 kristallist, mis kuulub ennustuskristallide põhikomplekti.

VASTUS: Ükskõik, millisele küsimusele sa vastust otsid, on see vastus "ON AEG TEGUTSEDA" ehk suure tõenäosusega on see vastus "jah".

PÄEVASÕNUM: Tsitriin annab teada, et sul tuleb positiivne, optimistlik või heade uudistega päev. Tsitriin annab mõista, et võib tulla aktiivne päev, kus on palju suhtlemist.

- Tsitriin annab mõista, et kui sa soovid sellel küsimusele saada parimat lahendust, siis pead sa olema ise väga aktiivne. Tsitriin annab teada, et kes on kiirem, see võidab.

- Tsitriin annab nõu, et sa viiksid enda ideed ellu, teeksid unistused reaalseks ja astuksid esimese sammu. Üleüldiselt annab Tsitriin märku, et on saabumas positiivne aeg ja kõik peaks minema sinu meelt mõõda. Vähemalt on võimalus selleks antud.

Põhilised märksõnad: suhtlemine, positiivsus, on aeg tegutseda, kiire reaktsioon, aktiivsus, kõik läheb hästi


OONÜKS on üks 11 kristallist, mis kuulub ennustuskristallide põhikomplekti.

VASTUS: Ükskõik, millisele küsimusele sa vastust otsid, on see vastus "OLE ÄÄRMISELT ETTEVAATLIK KÕIGE SUHTES" ehk suure tõenäosusega on see vastus "ei" või "mõtle veel kord selle üle".

PÄEVASÕNUM: Päevasõnumina annab Oonüks teada, et sul on täna vaja lisakaitset. Ole ettevaatlik, kellele mida usaldad!

- Oonüks annab teada, et hetkel on väga suured riskid erinevate tegevuste jaoks, peaksid olema ettevaatlikum ja kõike hästi planeerima, kui üldse mingisugust liigutust plaanid teha.

- Oonüks võib sulle ka teada anda, et salakavalus on mängus, keegi võib olla reetlik ja keegi ei pruugi mängida sinuga siirast mängu.

Põhilised märksõnad: oht, kavalus, ettevaatlikus, salakavalus, varjamine, tõe varjamine, kaitse vajadus


KALKOPÜRIIT on üks lisakristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab ennustamisel veelgi täpsema tulemuse - mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele saad. Seega on soovitatav lisada põhikomplektile ka teisi kristalle.

VASTUS: Ükskõik, millisele küsimusele sa vastust otsid, on see vastus "OLE ENESEKINDEL JA TEGUTSE" ehk suure tõenäosusega on see vastus "jah" aga annab märku ka sellest, et sa pead olema ettevaatlik ja vägagi kaalutlev iga sammu osas.

PÄEVASÕNUM: Päevasõnumina annab Kalkopüriit teada, et on aeg end liigutada, muuta enda suhtumist ja hoida pea püsti. Soovitab täna tegeleda iseendaga ja jälgida enda toitumisharjumusi.

- Kalkopüriit annab sulle märku, et sul on vaja endaga tegeleda ja tõsta enda enesekindlust. Kui sa soovid, et sinu unistused täituksid, siis hakka iseendast pihta. Kalkopüriit annab soovituse paremini toituda, magada ja hoida eemale negatiivsetest mõtetest.

- Kalkopüriit ütleb, et kui tahad positiivselt välja tulla ükskõik millisest situatsioonist, siis see on hetkel vaid sinu enda teha.

Põhilised märksõnad: enesekindlus, negatiivsusest eemale hoidmine, endaga tegelemine, kõik on sinu enda teha.