Krüsokolla on üks lisakristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab veelgi täpsema tulemuse ennustamisel, mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele leiad. Seega on soovitatav ka peale põhikomplekti lisada teisi kristalle komplekti.

VASTUS: Üldiselt tuleb Krüsokolla vastuseks siis, kui sa annad endast liiga palju välja, pingutad liialt palju või suundud vale eesmärgi poole.

- Krüsokolla annab vihje, et sa võid vea teha, kuna sa ei tunneta südamega, vaid hoopis mõistusega ehk sa ei usalda iseennast. Krüsokolla soovitab mitu korda järgi mõelda, et kas see on see, mida sa soovid teha?

- Tervise küsimuse korral tuleb Krüsokolla välja siis, kui sulle üritatakse mõista anda, et tervisega tuleb rohkem tegeleda ja enda eest tuleb suuremat hoolt kanda. Oled end unarusse jätnud.

- Armastuse/suhete küsimuste korral vastab Krüsokolla, et sa annad üksinda sellesse suhtesse hetkel energiat ja hetkel ei pruugi asjad liikuda vastastikuse energiaga.

PÄEVASÕNUM Päevasõnumina annab Krüsokolla teada, et täna on see päev, kus sa pead tegema seda, mida sa ise soovid ja mitte teistepärast niivõrd ringi jooksma, kuna teised peavad ise enda õppetunnid saama ning pingutama enda elu pärast.

Põhilised märksõnad: vale suund, sisetunde mitte usaldamine, energia raiskamine, iseenda unarusse jätmine, teistele elamine.