UNAKIIT on üks lisakristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab ennustamisel veelgi täpsema tulemuse - mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele saad. Seega on soovitatav lisada põhikomplektile ka teisi kristalle.

VASTUS: Üldiselt tuleb Unakiidi kristallide ennustuskotist välja siis, kui sul palutakse enda eluga edasi minna ja mitte takistada uute asjade ellu tulemist.

PÄEVASÕNUM: Päevasõnumina annab Unakiit sulle teada, et ära muretse vanade jamade pärast, lase neil minna, need ei ole kohe mitte sinu aega väärt. Järelikult sinu elus on miski, mis sind painab, aga usu mind, see ei ole sinu emotsioone väärt.

SUHTED: Unakiit ennustab suhte teemal uut algust. Kui oled vallaline, siis võib tulla sinu ellu keegi minevikust ja kui oled suhtes, siis palub Unakiit sul kõik halva selja taha jätta.

REISIMINE: Reisi küsimuse korral annab Unakiit sulle niiöelda "rohelise tule", öeldes sulle, et on hea ja soodne aeg uuteks ettevõtmisteks.

TÖÖ: Tööalaste küsimuste korral soovitab Unakiit sul edasi minna, kas siis alustada uut asja või minna vanast mugavustsoonist välja, kuna vana jama ei tööta enam.

TERVIS: Unakiit tervise teemadel soovitab sul vaadata üle, mida sa sööd, kuna sinu menüüs on vähe rohelist ehk maitsetaimi. Unakiit võib ette ennustada ka lapseootele jäämist.

Põhilised märksõnad: uus algus, eluga edasi minek, vana asi enam ei tööta, lapse ootele jäämine.