Astroloogia on alati olnud minu suureks armastuseks ja seda armastust ma jagan hea meelega ka sinuga. Aidates sul mõista üha paremini ja paremini Astroloogia mõju meie hingedele. Täna kirjutan sulle sellest, millise väega on Ahvi aastal sündinud Lõvi. Kui sa tead kedagi, kes on Astroloogiliselt selliste näitajatega või kui sa oled ise Ahv-Lõvi, siis soovin sulle head lugemist - saad rohkem teada tema või iseenda kohta. Mul on alati hea meel teha sind rõõmsaks ning loodan siiralt, et see artikkel jõuab sinu hinge ja südamesse ning toob valgustatust.

Lõvi on tuleelemendi esindaja, kellel on piisavalt palju särtsakust, et kõigi tähelepanu, kas kogemata või teadlikult endale püüda. Ta lihtsalt paistab kõigi seast välja enda tuleelemendi energiaväe tõttu. Lõvi ei otsi võimu, mida tihtipeale arvatakse, et ta otsib. Mina ütlen selle peale, et Lõvisid tundes, nad pigem ei soovi seda, kuna see on nende jaoks liiga suur koorem. Kuid tihtipeale saavad nad selle võimu seda ise mitte oodates. Tasakaalus Lõvi on lahke ja diplomaatiline ning tal on suurepärane naljasoon. Kui kombineerida Lõvi Ahviga, saame sellise energia, mis toob väga palju kvaliteetseid omadusi Lõvi ellu ning seda väga positiivsel tasandil.

Oled sa valmis teada saama 8 väga olulist asja tema/enda kohta?

1. LÕBUS JA SELTSKONDLIK

Ahvi aastal sündinud Lõvi on inimene, kellele meeldivad seltskonnad, üritused, elu nautimine ning ta on loomult lõbusa natuuriga. Mis tähendab seda, et teda on enda seltskonnas suurepärane hoida. Ta on see, kes toob teistel alati naeratuse näole, kuna ta ei salli absoluutselt kui kellelgi on halb olla või kehv tuju. Alateadlikult hakkab Ahv-Lõvi lõbustama inimest, kes tunneb end kehvasti. Seetõttu sobib ta näiteks sellistele tööpositsioonidele, kus tegeletakse inimestega ja ollakse nende jaoks olemas - näiteks terapeudiks, psühholoogiks, meelelahutajaks või õpetajaks. Kui tema töö ei ole teisi inimesi tõstev ega meelelahutuslik, siis selle energia rakendab Ahv-Lõvi enda seltskondades.

Juhul kui Ahv-Lõvi on tasakaalust väljas, siis sellisel juhul soovitan esimese asjana kasutada Crazy Ahhaadi kristalli, mis toob tema positiivsuse tagasi.

2. PRAKTILINE

Ahv-Lõvi jaoks on äärmiselt oluline see, et tema töö kannaks vilja. Teda häirib väga see, kui ta ei näe tulemust oma töös. Kui sa oled sündinud Päikesemärgi järgi Lõvina ja Hiina Astroloogilise kalendriaasta järgi Ahvina, siis sinu jaoks on oluline saada kõikidest enda tegevustest tulemusi. See motiveerib sind edasi tegutsema ja veel rohkem andma ning looma.

3. SUURE KUJUTLUSVÕIMEGA

Ahv-Lõvi - sa oled suure kujutlusvõimega inimene, kellel fantaasia muudkui lendab ja lendab. Sellega seoses on sul võimalik luua kunsti, kui see sind huvitab või ükskõik, millist loomingut. Tegelikult ongi sul vaja enda fantaasiamaailma kuidagi praktiliselt rakendada, et see ei saaks sinu vastu töötama hakata nagu näiteks põhjustada stressi või lasta langeda sul depressiooni. Minu jaoks on äärmiselt oluline see, et sul läheks hästi, seega palun jäta igaveseks meelde - mida rohkem sa rakendad enda kujutlusvõimet millegi füüsilise loomiseks, seda vähem depressiivset energiat sinus on. Kuna sinu õnnekristall on Crazy Ahhaat ja see on ka positiivsuse kristall, siis kanna seda palun kindlasti keerulistel aegadel.

4. ORGANISEERIMISVÕIMEKUS

Sul on äärmiselt suur organiseerimisvõimekus, kui oled sündinud Ahv-Lõvina. Sa oled see, kes suudab mõelda 10 asja peale korraga ning seada kõik ideaalselt toimima. Sinu aju on pidevas stimulatsioonis Astroloogiliste mõjutegurite tõttu ning sulle sobib ka selline töö, kus on vaja väga palju organiseerida. Sina oled see, kes suudab sünnipäevapeo või suure ürituse korraldada nii, et kõik saaksid seda nautida. Seda enam, kui sa oled tasakaalus Ahv-Lõvi, eksisteerib sinus selline ülim võimekus. Tubli oled!

5. LAINETENA KÄIV ÄREVUSE-RAHU TUNNE

Ahv-Lõvi Astroloogiat tõlkides saan väga hästi aru sellest, et läbi elu käib tema energiast läbi üles ja alla lainetamine. Madalal olles tuleb tegelikult sul puhata ning mitte võtta neid mõtteid nii karmilt, mis sellel ajal esile tulevad. Enda energiatega üleval olles tuleb luua midagi suurepärast.

Tasakaalust väljas olles hoia endaga Crazy Ahhaati, et see aitaks sinu energiad üles tuua.

6. ENTUSIASTLIK

Iga inimene, kes on sündinud Ahv-Lõvina on oma loomuselt entusiastlik ning kirglik. Hea meelega soovib ta pidevalt olla sellises energias ning ei mõista seda, kui teised ei ole entusiastlikud. Kui ta näeb kellegi tuju maas olevat, siis ta toob enda sära selle inimese ellu ning tõstab teda. Entusiasm käib koos impulsiivsusega. Paljud otsused võetakse vastu käigu pealt isegi mõtlematult, kuid kuulates oma südamehäält - südamehääl on hääl, mis ei vea kunagi alt. Seega Ahv-Lõvi entusiasm on suurepärane - see toob ka teisi enda "koopast" välja ja suuremalt elama, mis on tore ja hea.

7. AUS JA AVAMEELNE

Ahv-Lõvi on avatud suhtleja, mis teeb temast suurepärase pereliikme ja sõbra. Ta on see, kes soovib enda elu sinuga jagada. Ta on see, kes hea meelega kuulab sinu lugusid ja annab sulle soojusega koha enda elus. Talle meeldib, kui ollakse aus ja avameelne, kuna ta on ise täpselt samasugune kui ta on enda sees ülimas tasakaalus. Ülimasse tasakaalu peame me kõik jõudma. Kui sa oled sündinud Ahv-Lõvina, siis mul on sinu üle hea meel - sa oled see, kes rikastab teisi inimesi enda eluga, kuna sul ei ole mitte mingisugust probleemi võtta kedagi enda kaitsva tiiva alla. Sa naudid avatud suhtlemist, kus ei varjata ega hoita midagi tagasi.

Juhul, kui Ahv-Lõvi on valelik, siis ta on tasakaalust väljas ja mängib enda Karmaga ehk kogub endale Karmaatiliselt palju ebaõnne. Sellisel juhul tuleb esimesel võimalusel kanda Crazy Ahhaati, et tulla tasakaalu ja kasvada iseenda parimasse versiooni Astroloogiliste mõjutuste väes.

8. KÕIK KEERULINE MÖÖDUB KERGEMALT

Kui sa oled sündinud Ahv-Lõvina, siis sa oled õnnistatud Astroloogiliselt väga soodsate energiatega, mis aitavad lihtsamini ületada kõik keerulised perioodid - kui loomulikult planeetide seisud sinu sünnikaardis seda kõike toetavad. Oleneb sellest, millises seisus on sinu Jupiter (Kosmoloogias kirjutan sulle nendel teemadel pikemalt) aga üleüldiselt on sulle antud Kosmosest sellist energiat, mis aitab sul kergemini liikuda ühest raskusest edasi teise etappi. Kuna sul on kõrgelt arenenud analüüsivõime, suudad sa õppetundidest ka kiiremini õppida. Juhul, kui tunned, et see on sinus takistatud, siis soovitan kindlasti kanda Dumortjeriiti koos Crazy Ahhaadiga - need aitavad tuua kiiremaid lahendusi ja õppetundidest õppida.

Oled särtsakas, lõbus, entusiastlik ja seltskondlik - Soovitan Sul lugeda kõiki enda sünnikaardi artikleid, kaasaarvatud Lõvi põhi artikleid.

Tene Laul