Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood, see komplekt kannab veelgi suuremat maagiat, kui sa kellelegi teisele selle lood. Sellisel juhul peab komplekti saaja ise maagia läbi tegema.

MALAHHIIT, ROHELINE AVENTURIIN ja TSITRIIN

"Kristallid, mis toovad edu sulle tööalaselt ja loovad sinu ümber maagilise külluse energia."

Malahhiit aitab sul tööalaselt uusi võimalusi saada, aidates uutel tuultel sinu poole puhuma hakata.

Roheline Aventuriin avab tee eduni, aidates eesmärkideni jõuda ja tööalast küllust ligi kutsuda.

Tsitriin loob sinu ümber maagilise külluse energia, mis tõmbab enda poole häid võimalusi.

Loo nendest kristallidest endale komplekt rohelise koti sisse ja kanna neid endaga tööjuures kaasas. Teine võimalus on neid hoida töö laua peal või kodu Kagu poolsesse tuppa asetada. Kagusse sobivad need siis, kui on loodud koju külluse nurk ja seal on ka juba teised külluse elemendid.

Kristallide sekka lisa enda ees- ja perekonna nimi koos sünnikuupäevaga rohelisel paberil. Kirjuta teisele poole soov, mida tööalaselt soovid saavutada ja korruta seda mõtet enda peas kuni oled komplekti kokku pannud, enne kristalli kotti paberi asetamist murra paber kokku.

Kui soov on täidetud ja universum koos kristallidega on enda eesmärgi täitnud, siis avatakse kristallide kott ning viiakse tänutäheks kristallid taimedele. Need kristallid võid edasi tööd tegema panna mõne külluse taime juurde, nagu näiteks Ahvileivapuu ehk Turdlehe poti sisse või näiteks Sulgvõhu potti. Paber põleta küünla leegis ära ja täna täidetud soovi eest universumit.

Seda komplekti ei pea energeetiliselt puhastama!