Me kõik sünnime teatud sodiaagi all, mis langeb kokku meie sünnikuupäevaga ja selle määrab ära see, millise tähtkuju tähed parasjagu päikest mõjutavad. Kuid on olemas selline vahepealne olek ehk üleminek, mis annab tegelikult ühele või teisele sodiaagile veidi erinevat iseloomujoont. Üleminek on see aeg, kus hakkavad päikest mõjutama teise tähtkuju tähed ja seega hakkab looma uue sodiaagi algus. Üleminek kestab mitu päeva ja selle sama ülemineku ajal sündinud hinged kannavad endas veidi teistsugust energiat kui need, kes on sündinud sodiaagi täismõjutuse all. Kas sina oled ülemineku sodiaak?

KALJUKITS JA VEEVALAJA 16. JAANUAR - 23. JAANUAR

Kui sa oled sündinud ajavahemikus 16. jaanuar - 23. jaanuar, siis sa kannad endaga kaasas teise sodiaagi mõjutusi. Kui sa oled sündinud enne 20. jaanuari, siis sa oled Kaljukits Veevalaja mõjutustega ja kui sinu sünnikuupäev langeb 20. - 23. jaanuari sisse, siis sa oled Veevalaja Kaljukitse mõjutusega.

Ülemineku ajal sündides kannad sa enda sodiaagile iseloomulikke omadusi ja lisaks sellele ka üleminekul saadud omadusi. Seega kokkuvõtvalt võib öelda, et sa oled kas lisaväärtustega Kajukits või Veevalaja.

Vahel võib üleminek toimuda ka päev varem või hiljem vastavalt sellele kuupäevale mil üleminek tavaliselt toimub.

Ülikange natuur ja oma tahtmise saavutamise vajadus

Kui sünnitakse Kaljukitse ja Veevalaja ülemineku perioodil, siis kosmilised energiad kingivad inimese Aurasse kuhjaga kangekaelsust. Lisaks kangekaelsusele lisatakse Aurasse ka sihikindlust. Väga head omadused eks ole? Loomulikult on need omadused head, kuid vahel võib teistel, kui ka tal endal sellega raskusi olla.

Kaljukits-Veevalaja on enda põhimõtetes kinni ja kindel. Kui midagi on enda peas mõttesse võetud, siis sinna poole hakatakse ka suunduma. Kui ühel hetkel peaks keegi teda segama, häirima või isegi takistama, hoidu selle takistuse eest! Siis on teada, mis sealt tuleb. Kaljukits-Veevalaja seisab oma kohal, hakkab vastu ja üritab kõigest väest siiski oma ihaldatud tulemuseni jõuda. See ei ole ju vastuvõetav, kui teda takistada üritatakse ja saatuse tagasilöökidega on raske kompromisse saavutada. See on hing, kes soovib enda tahtmist iga hinna eest saada, seda siis, kui on eesmärk püstitatud. Loomulikult ta ei ole igas asjas selline, vaid just nendes asjades, kus tal on isiklik plaan juba paika pandud.

Kaljukits lisab kangekaelsuse ja Veevalaja lisab vajaduse enda seatud eesmärgini jõuda nii, et maksku mis maksab selleni jõudmine. Seega üheskoos kahe sodiaagi väega me saame väga jäärapäise isiku.

See sama omadus võib olla tema trump, kui ka kõige nõrgim kaart. Kui Kaljukits-Veevalaja suudab leida enda sees harmoonia õige ja vale vahel, siis saab sellest iseloomuomadusest tema üks tugevamaim lüli.

Fantaasia, fantaasia ja veelkord fantaasia

Kaljukits-Veevalaja või Veevalaja-Kaljukits, kuidas kellelegi - ta on täis fantaasiat. Fantaasiamaailmas elamine on osa tema reaalsusest. See omadus mulle väga meeldib selle sodiaagi ülemineku puhul. Selle fantaasiaga võib ta luua loomingut või elada enda elu kergemalt. Oleneb, kuidas seda fantaasiat ära kasutatakse. Parimal juhul loob see fantaasia tee enda ande avastamise ja enda ande maksimaalse ära kasutamiseni. Halvimal juhul viib see fantaasiamaailm petetud reaalsuseni, mis tähendab omakorda seda, et blokeeritakse väga tähtsad asjad enda elus ära, millele tuleb rõhku osutada. See omakorda võib viia suurte probleemide küüsi. Kuid siiski mina loodan, et iga Kaljukits-Veevalaja suunaks enda fantaasiamaailma loomingusse ja rakendaks seda enda elus väga tervislikul kujul.

Kaljukits-Veevalajate naistel võib esinda väga rikkalikud unenäod ja nende unenägude maailm on väga avatud prohvetlikele visioonidele. Seda samuti ka meestel, kes on rohkem spirituaalsed. Naistele on spirituaalsust üldiselt sünnist saati rohkem kaasa antud. See võib olla ka põhjuseks, miks selle sodiaagi ülemineku esindajad väga kirevaid unenägusi näevad. Nemad on ühed neist, kellele ma pidevalt unenäoseletajaid kirjutan.

Suhtlemine ehk sotsiaalsus ja võistlemishimu

Kaljukits-Veevalajadele üldiselt meeldib väga suhelda ja nad on oma loomu poolest väga sotsiaalsed. Nad suudavad väga kergelt seltskonda sulanduda ja neil ei ole probleeme täiesti võõra inimesega vestlusesse astuda. Suhtlemine on suur osa nende loomulikust vajadusest. Kusjuures see sodiaagi esindaja on ka väga aldis rääkima sinuga teadusest, loodusest, müstikast ja väga paljudel teistel teemade. Ei ole teemat, milles ta sõna sekka ei oskaks öelda. Kõik on vastuvõetav ja kui teema ei ole tema uskumustega kohane, siis hakkab ta sind ka ümber õpetama.

Lisaks sotsiaalsusele on kosmilised energiad talletanud tema Aurasse loomuliku võistlemishimu. Lihtsalt on vaja võistelda ja mitte seda selle agressiivses mõttes. Võistlemine selle väga tervislikul kujul. Enamus Kaljukits-Veevalajad on väga sportlikud, mänguhimulised ja avatud erinevatele mälumängudele. Tema jaoks on ülihuvitav teada enda võimeid ja antud hetkel olevat piiri. See annab talle adrenaliini ja ta on väga hea seltskonna mängude mängija. Seega siinkohal teistele sodiaakidele väike soovitus - kui soovid endale seltskonnakaaslast, kes läheks huvitavate rahvamängudega kaasa, siis leia vähemalt üks Kaljukits-Veevalaja enda seltskonda ja ta haarab ka teised erinevatesse aktiivsetesse tegevustesse kaasa.

Ühte pidi tormab ta vabadusse, teistpidi aga kindlasse kindlusesse"

Kõik ülemineku sodiaagid on teatud teemadel väga tasakaalutud ja selle tasakaalutu oleku annabki kosmiliste energiate ülemineku periood. Nii ei jää ka Kaljukits-Veevalaja enda tasakaalutuse probleemist ilma. Tema probleem on see, et ta ihkab Veevalaja vabadust ja samas vajab nii tugevalt ka Kaljukitse turvatunnet. Ühtpidi jookseb ta pidevalt elus ringi nii, et homset enam ei oleks ja teisel hetkel igatseb ta kodus rahus ning vaikuses olla. Tasakaalutu rabeleja!

See on üks paras õppetund ühele Kaljukits-Veevalajale. See, kuidas saavutada tasakaalu ja kuidas jääda paikseks ning enda valitud teelt mitte ära põgeneda.

Kaljukits-Veevalaja üheks õnne kristalliks on Hematiit. Hematiit on see, mis aitab tal paikne olla, samas rahul olla kõige sellega, mis ta on loonud. Aitab anda seda sama energiat tema Aurasse, mis paneb teda rabelema kümnes suunas. Hematiit aitab Kaljukits-Veevalajal mõista seda, mida ta tegelikult enda ellu soovib ja aitab süstida temasse rahutunnet.  Lisaks sellele on Hematiit tema jaoks kasulik ka tervise jaoks. Kaljukits-Veevalajal on kombeks ülehinnata enda tervist. Mõeldes ja uskudes, et kõik on korras isegi siis, kui füüsiliselt on tervises olev probleem tuvastatud. Hematiit aitab tal enda keha märgata ning tervendada seda nii, kuidas keha täpselt tervendamist vajab.

Raske romantilist suhet luua, kuid see ei ole võimatu

Kaljukits-Veevalaja jaoks on üks raskemaid asju siin elus luua suhe, mis kestaks ja mis oleks oma vigade ning võludega siiski arvestav suhe. Kaljukits-Veevalaja on ennekõike suhteliselt müstiline oma mõttemaailma poolest. Räägib palju, kuid räägib täpselt nii palju, et südameasjad jäävad ikka rääkimata. Tal on lihtsalt väga raske enda tõelisi tundeid väljendada ja end selgeks teha oma kaaslasele. Ka tema pidev vajadus õppida, uurida, enda seotud projektidega tegeleda võib viia teisest poolest teda eemale nii, et ta ise ei saagi aru, et ta midagi jättis kahe silma vahele - antud juhul oma kaaslase.

See ei ole 100% iga Kaljukits-Veevalaja puhul, kuna me kõik oleme erineva hinge vanusega ning erinevad teemad on meie elus õpitud saadud. Kuigi see on väga suurel enamus selle sodiaagi ülemineku esindajate probleemiks.

Hematiit on ka see kristall, mis aitab Kaljukits-Veevalajale armastuse õnne tuua. Mina soovitan Kaljukits-Veevalajal proovida, üritada ning harjutada enda tunnetest rääkima. Lisaks sellele soovitan ma tal õppida kuulama ka seda, mis tema kaaslasel talle öelda on.

"Mida keerulisem teema, seda ahvatlevam see on"

Kaljukits-Veevalajale meeldivad väga kummalised asjad. Kusjuures nad ise on ka kummalisemad, kui enamus teisi inimesi. Kas see on halb? Ei see ei ole. Mida värvilisem sa oled, seda suurem on "mina" isiksus.

Kuigi tõepoolest meeldib sellele sodiaagi esindajale väga veidrad teemad. Mida müstilisem, keerulisem ja kummalisem on jututeema, seda rohkem ta haakub sellesse. Talle meeldib ka uurida erinevate kummaliste teemade kohta. Näitena võin tuua lihtsalt selle, et mõnda huvitab kotkaste rändlus ja teisele hoopis kogu maailma automüügi statistika. Neile meeldivad faktid, meeldib statistika ja väga suuresti detailidesse laskumine.

Lisaks kõigele sellele kannab Kaljukits-Veevalaja kas Kaljukitsele või Veevalajale omaseid energiaid. Oleneb täpselt sellest, milline on tema põhisodiaak.

Loe lisa ja sukeldu tähtkujude müstilisse maailma raamatus "Tähtkujude salapära."

Päikesel, tähtedel ja teistel taevakehadel on nii palju mõjuvõimu meie Maale ning kõigele siinsele. Kui me sünnime, siis meie Aura jäädvustab kogu selle energia iseendasse, mis parasjagu Maa peale on erinevatelt taevakehadelt suunatud.