Kõik inimesed sünnivad teatud numeroloogiliste näitajatega. Meie enda sünnipäevas on erinevad numbrid, mis kannavad edasi meie hinge ja Aurasse teatud väge. Nende numbrite taga on peidus suur teadmine sinu enda hingeelu kohta. Sinu sünnikuupäev paljastab seda, milline sa oled ja mis erilist energiat sa endaga kaasas kannad.

Sünnikuupäeva esimene number ehk see päev, millal sa sündinud oled, see kannab teatud energiat endaga kaasas, mis mõjutab sinu olemust. Ei ole juhus see, millal üks laps siia ilma sünnib. Täpselt sama moodi ei ole juhus ka see, millisel päeval kuus sa sündisid. Sinu sünnikuupäev näitab ette selle, milline energia on sinu Aurakehas.

Sünnikuupäev mõjutab iga inimese sodiaaki. See üldiselt täiustab sodiaagi teatud iseärasusi või võimendab mõnda konkreetset ülekülluses olevat energiat. See on ka põhjus, miks vahel mõne sodiaagi esindaja ei tunne end teiste sama sodiaagi esindajatega ühte moodi olevat. Numeroloogia mõjutab astroloogiat ja nii ka vastupidiselt. Iseenda näitajaid lugedes pead sa kokku viima kõik enda näitajad ja mõistma, et üks mõjutab teist.

19. KUUPÄEVA ERILINE VÄGI

Kui sa oled sündinud ükskõik millisel kuul 19. kuupäeval, siis just sellist energiavälja kannad sina endaga kaasas ja see on see vägi, mis on sulle sünnist saati kaasa antud.

19. kuupäeval sündinud inimene on ennekõike idealiseerimise vajadusega, iseseisev, sihikindel, särava iseloomuga, tugeva iseloomuga isiksus, ambitsioonikas, liikuva natuuriga, elujõuline.

Need inimesed, kes on sündinud 19. kuupäeval, kannavad enda hinges kaasas sellele numbrile omast väge. Number 19 annab meeletu sihikindluse ja meeletu vajaduse enda tahtmist alati saavutada. Kuid selle numbri kandja ise ei pruugigi märgata, et ta selline on. Teised inimesed näevad teda kui väga otsusekindlat ja oma soovide täide viijat. Loomulikult lisab vürtsi tema sodiaak ja sodiaagile iseloomulik element. Tule elemendi kandjad on eriti võimsa sihikindlusega.

19. kuupäeval sündinule on ülioluline see, mida teised inimesed temast mõtlevad või kuidas tema saavutused teistele inimestele silma paistavad. Tema jaoks on maine väga oluline ja ta teeb enda maine parandamise nimel pidevaid pingutusi. Talle meeldib see, kui tema poole vaadatakse positiivse pilguga. See on inimene, kes ei suuda leppida sellega, et ta kellelegi ei meeldiks. Tema peab särama ja teised peavad nägema tema võimast sära. Kusjuures ta enamus aja paistabki teistele inimestele väga särtsakana ja säravana. Temast kiirgab energiat ja pole inimest, kes teda ei märkaks. Kui teised soovivad temaga hästi läbi saada või vahel sulatada tema eemale hoidvat meelt, siis alati aitab see, kui tuua esile temas midagi head. Piisab selle välja ütlemisest ja eluga võib jälle positiivses võtmes edasi liikuda. Väga lihtne on tema tuju muuta paremaks, kui sa oskad seda õiget nuppu vajutada.

Inimene, kes on sündinud 19. kuupäeval ei soovi väga teiste inimeste nõu ja abi vastu võtta. Neile meeldib ise teha, luua, otsustada ja tunnetada. See liigne iseseisvus teeb raskeks teda armastavatele inimestele tema aitamise. Kuid samas iseseisvus annab oskuse siin maailmas ka üksi hakkama saada. Number 19 mõjutustega hinge on väga raske muuta, mitte kellelgi pole mõtet selle peale enda aega raisata ja kui üldse soovida teda paremuse poole suunata, siis seda saab teha vaid ilusate, leebete ning armastavate sõnadega. Number 19 ei salli valjusti välja öeldud kriitikat. Kriitikale on ta siiski ülitundlik ja kui kriitika tuleb, siis oma viha ta võib sulle näidata. Isegi, kui seda kriitikat peaks lahti analüüsima ja enda parandamiseks kasutama. Teda pole mõtet kritiseerida.

Number 19 kuupäev muudab inimese välja poole kiirgavalt tugevaks, kuid seespidiselt väga tundlikuks. Selle inimese sees on kaks mina isiksust. Üks, mis paistab kõikidele teistele välja ja teine, kes saab alati haavata. Tal on väga sügavad emotsioonid ja ta haavub ülikiirelt. Samas on ta nii tugev, et ta kohe kindlasti ei näita mitte kellelegi teisele välja enda nõrku külgi. Ta ei salli seda, et keegi peaks talle kaasa tundma ja teda nõrgana nägema. Parema meelega ta üksi kannatab, kui et teistele enda nõrkusi välja näitab.

Selle inimese hinges on nii meeletu vajadus olla iseseisev, et ta ta terve elu pingutab igas enda elu valdkonnas selle nimel, et olla iseseisev. Samas ta võib ära unustada selle, mis on tegelik iseseisvus ja mis on tema ettekujutus iseseisvusest. Ta võib kiiresti minna iseendaga pahuksisse, kuna ta ei mõista seda, mida ta täpselt igast olukorrast ootab. Juba lapsest saati võib näha 19. kuupäeval sündinu puhul, et ta soovib olla nagu täiskasvanud inimene, ise otsuseid langetada ja enda eest vastutada. Mul on soovitus kõikidele neile, kes on sellel kuupäeval sündinud - ürita näha enda häid külgi, enda saavutusi, et märgata enda iseseisvumist. Ära vaid otsi seda, vaid märka ka seda, kui oled selle saavutanud.

19. kuupäeval sündinud hing on töökas, kui tal on võimalus oma positsioonil veelgi kõrgemale tõusta. Ta armastab positsiooni ja ta on oma hingelt väga ambitsioonikas. Ambitsioonikus võib olla tema teine nimi. Eriline ambitsioonikus tuleb kasuks temale siis, kui ta on üles leidnud oma südametöö. 19. kuupäev on 1 mõjutustega (1 mõjutustega on veel ka 10. ja 28. kuupäev). Number 1 annab vajaduse olla kõiges kõige parem.

See on inimene, kes võib palju maailmas ringi rännata ja pidevas muutuses olla enda elustiiliga. 19 ei kannata rutiini ja samas ta võib täiesti vabalt elada täna ühes riigis, homme teises. Tal on sügav side ja vajadus olla armastatud, kuid samas rändamine ei ole tema jaoks probleemiks. Isegi kui tema töökoht ja elukoht on stabiilsed, siis ta peab pidevalt olema aktiivselt kodust eemal liikuvuses. 

Ma jagan ühe väga vajaliku soovituse kõigile 19. kuupäeval sündinutele. 19 tekitab vajaduse pidevalt enda tõekspidamisi kaitsta ja omaette otsuseid vastu võtta. See võib selle inimese riidu viia tema jaoks väga kallite inimestega ja pidevalt tekitada teistelt küsimust: "Mida sa teed, miks sa nii teed?". Kui 19 suudab enda lähedastega hakata enda ideid ja kavatsusi läbi rääkima, siis saab ta enda lähedastega läbi. Vastasel juhul juhtub nii, et temast ei saada aru ja ta tunneb pidevalt, et talle soovitakse liiga teha. Sellel kuupäeval sündinu peab mõistma, et arutamine ei tähenda rünnakut ja lähedaste uudishimu või plaanide ümberkorrigeerimine ei tähenda alati midagi halba.

Päikesekivi on 19. kuupäeval sündinute õnne talismaniks hoolimata sellest, millise sodiaagi all on sünnitud. Päikesekivi aitab 19. kuupäeva positiivseid omadusi võimendada ja samas blokeerida neid omadusi, mis numeroloogiliselt on halva mõjutusega. Näiteks aitab Päikesekivi olla alati õnnelik, iseenda saavutusi märgata ja teistega väga häid suhteid hoida. Päikesekivi võiks olla selle inimese elus. See võiks olla lihtsalt kristallina tema kodus, rasketel aegadel tema kaaslaseks või ehtena õnne toovaks talismaniks.

See inimene, kes kannab endaga kaasas 19. kuupäeva väge, võib olla andekas ja edukas ükskõik millisel ametil. Seega ei ole konkreetset ametit, mis sellele kuupäevale sobib. Päikesekivi on see kristall, mis aitab tõelise kutsumuse üles leida. Samas on 19. kuupäeval sündinu väga mõjutatud oma emast ja isast. Seega ema ja isa võivad teda väga kergelt konkreetse teema poole suunata.

19. kuupäev lisab inimese hingellu närvilisust, millega tuleb osata ringi käia. Sellel kuupäeval sündinu võib olla tavapärasemast närvilisem, aktiivsem ja isegi agressiivsem. Päikesekivi on see kristall, mis aitab seda energiat tasakaalus hoida ja suunata sellise üliaktiivse meele pigem ambitsioonikuse täitmisele.

Inimene, kes võib teiste inimeste eest välja astuda, kõik ära teha ja enda sügavaid tundeid väljendada. Samas olla väga enesekeskne, küüniline ja egoistlik. Kaks ülisuurt äärmust, mis võib tema kõrvalt inimesi eemale peletada. Sellel kuupäeval sündinu peab mõistma, et ta peab ise enda egoistlikku poolt maha suruma ja laskma vaid enda väga headel omadustel särada. Selles inimeses on oskus armastust väljendada ja seda nii, et kõik teda ümbritsevad inimesed tunneksid, mida tähendab tõeline armastus. Oskus jõuda sinna kohta, kus number 19 suudaks enda negatiivseid külgi taandada, see jääb selle inimese terve elupõhiseks õppetunniks. Number 19 peab ise enda käest küsima, keda ta oma ellu soovib ja keda mitte. Keda soovib, selle inimesega suheldes peab ta väga palju vaeva nägema, et ta haiget ei saaks.

Selle kuupäeva üks kõige erilisemaid energiaid on see, et see lisab inimese Aurasse särtsakust ja elujõudu. See elujõud, mis eksisteerib selle kuupäevaga kaasas, on märkimisväärselt kõrge.

Numeroloogia - meil on kõik olemas, et osata iseennast lugeda. Numeroloogilised näitajad on need, mis jagavad meie enda hinge kohta nii mõndagi tähtsat välja. Meie numbrid peegeldavad meid ennast.