Me kõik sünnime teatud sodiaagi all, mis langeb kokku meie sünnikuupäevaga ja selle määrab ära see, millise tähtkuju tähed parasjagu päikest mõjutavad. Kuid on olemas selline vahepealne olek ehk üleminek, mis annab tegelikult ühele või teisele sodiaagile veidi erinevat iseloomujoont. Üleminek on see aeg, kus hakkavad päikest mõjutama teise tähtkuju tähed ja seega hakkab looma uus sodiaagi algus. Üleminek kestab mitu päeva ja selle sama ülemineku ajal sündinud hinged kannavad endas veidi teistsugust energiat kui need, kes on sündinud sodiaagi täismõjutuse all. Kas sina oled ülemineku sodiaak?

AMBUR JA KALJUKITS 18. DETSEMBER - 25. DETSEMBER

Kui sa oled sündinud ajavahemikus 18. detsember - 25. detsember, siis sa kannad endaga kaasas teise sodiaagi mõjutusi. Kui sa oled sündinud enne 21. detsembrit, siis sa oled Ambur Kaljukitse mõjutustega. Kui sa oled sündinud 21. detsembril või peale seda, siis sa oled Kaljukits Amburi mõjutustega.

Ülemineku ajal sündides kannad sa enda sodiaagile iseloomulikke omadusi ja lisaks sellele ka üleminekul saadud omadusi. Seega kokkuvõtvalt võib öelda, et sa oled kas lisaväärtustega Ambur või Kaljukits.

Vahel võib üleminek toimuda ka paar päeva varem või hiljem, vastavalt sellele kuupäevale, mil üleminek tavaliselt toimub. Seega, kui sa oled selle ajavahemiku lähedal sündinud ja tunned end selles artiklis ära, siis ka sina oled ülemineku perioodil sündinud ja kannad enda Auras sellele perioodile omast energiat.

Amburi vägi, mis läheb kokku Kaljukitse väega, selles ühinevad optimistlik meel, oskus tulevikku ette näha, oskus planeerida ja iseennast motiveerida. Nende kahe sodiaagi ülemineku ajal sündides saad sa enda Aurasse kaasa oskuse alati elus edasi liikuda.

Suhted on väga tähtsal kohal

Ambur-Kaljukits kannab endaga kaasas loomulikku sarmi, mis aitab tal kiiresti suhteid luua ja teiste inimestega hästi läbi saada. Kui sa oled sündinud nende kahe sodiaagi ülemineku perioodil, siis sinu sees on loomulik vajadus teiste inimestega hästi läbi saada. Sa võid olla väga vastutulelik ja sulle meeldib see, kui sinu suhtes on teistel inimestel hea arvamus. Sa naudid inimesi, suhtlemist ja tähelepanu. Kusjuures sa ise otsid ka seda ja sul on veel eriliselt vaja inimesega luua silmsidet. See tähendab seda, et kui sa soovid kellegagi emotsionaalset kontakti saavutada, siis sulle on ülioluliseks see, et sulle vaadatakse suhtlemise ajal silma. Sa ei kannata seda, kui inimesed kõnetavad sind nii, et nad samal ajal kusagile mujale enda pilgu pööravad. Silmside on ülioluline. See annab sulle lisaks jutule ka teadmise, mida ta tegelikult sinust arvab ja mis on tema tõelised emotsioonid. Sa oled küllaltki emotsionaalne ja sellised pisidetailid, kui need ei ole nii nagu sulle meeldiksid, võivad sind vägagi endast välja viia.

"Ainus stressi leevendus on keskkonnast välja astumine"

Kui sa oled ülekoormatud ja kannatad stressi käes, siis sa ei suuda enda stressi mitte kuidagi teistmoodi leevendada, kui see, et sa lähed ning astud oma rutiinsest keskkonnast välja. Sul on meeletu vajadus ära põgeneda, kui sa kannatad stressi all. Sa vahel isegi ei märka, et sa stressis oled, kuna sa oled enamjaolt väga tegus inimene ja oled harjunud kiire-kiirega. Kuid sulle väikeseks vihjeks sinu enda kohta on see, et kui sa oled stressis, siis sa põgened. Sul tekib meeletu vajadus loodusesse, välja, külla, reisile või teisele poole maailma otsa minna. Sa muutud rahutuks ja sa soovid vaheldust. Sinu kõige paremaks stressi leevendajaks ongi reisimine või ka paljudele Ambur-Kaljukitsedele raamatutesse/filmidesse sukeldumine. Kui sa vähegi tunned, et sa hakkad rahutuks muutuma, siis tea seda, mis on selle põhjus ja leia endale see viis rutiinist korra välja astuda.

"Ideede generaator"

Kui sa oled sündinud Ambur-Kaljukitsena, siis sa kannad endaga kaasas Amburi positiivsust, optimismi, ambitsioonikust ja teotahet. Lisaks sellele kannad sa endaga kaasas Kaljukitsele omast praktilist meelt ja oskust/vajadust enda ideid materiaalselt kasutoovaks muuta. Seega sa kannad sünnist saati endaga kaasas energiavälja, mis iseenesest toodab sinu meeltesse häid ideid. Sul tuleb lihtsalt end mugavustsoonist üles äratada ja tööle end suunata. Sul on olemas oskus väga häid ideid ja plaane välja mõelda. Selliseid ideid, mis tooksid sulle materiaalses mõttes kasu. Minupoolne soovitus sulle on see, et ürita enda ideid reaalseks muuta. Ära lase pideval infolainel enda seest välja minna, ilma et sa oleksid üritanud seda infot enda jaoks ära kasutada. Sinu astroloogilised näitajad annavad sulle eelise või oskuse tööd teha ning ärialaselt edukas olla. Ma soovitan sul enda ideid reaalseks muuta ja igasugused ärilised maagiad ning inspiratsiooni rituaalid sobivad sulle ideaalselt.

"Ambur toob Kaljukitsele energiat ja edasi liikumist"

Kaljukitsed oma iseloomult on küllaltki tasa ja targu liikujad. Samas Ambur on see, kes naljalt seisma ei soovi jääda ja aega ta kaotada ei taha. Seega Amburi energia viib ka Kaljukitse liikuma. Ambur-Kaljukitse üleminekul sündinud Kaljukits (see, kelle peamiseks sodiaagiks on Kaljukitse tähemärk) on teiste Kaljukitsedega võrreldes palju aktiivsem ja ta võtab ka suuremaid riske ette.

"Ei salli ebaõiglust"

Kui sa oled sündinud Ambur-Kaljukitsena, siis sa absoluutselt ei salli seda, kui keegi peaks sinuga ebaõiglaselt käituma. See toob sinus esile Amburi tulise meele ja Kaljukitse kanguse. Sa muutud täielikult sõdalaseks, kui sa tunned, et keegi ei kohtle sind nii nagu sa oled seda väärt. Seega teised hoidku alt, kui nad plaanivad sinuga tülli minna. Muidu väga tore, sõbralik ja lahke Ambur-Kaljukits võib sellel hetkel muutuda saatanaks. Sa ise soovid ka alati erinevaid situatsioone võimalikult õiglaselt ära lahendada, kuna sa ei salli ebaõiglust. Sulle meeldivad kompromissid, kuid alati ei ole võimalik neid saavutada. Seda ennekõike sellepärast, et kõik inimesed on väga erinevad.

"Nõudlik iseenda suhtes ja ka teiste suhtes"

Ambur-Kaljukitse sodiaak muudab sind väga nõudlikuks ja sa ise ei pruugi sellest arugi saada, kui nõudlik sa oled. Teised võivad sinu puhul kohati tunda seda, et sa nõuad nende käest liiga palju. Igal Ambur-Kaljukitsel on omad kiiksud ja kindlasti on ka sinul mõni konkreetne teema, mille suhtes sa ei lase latti alla poole. Ka iseenda suhtes oled sa vahel liiga nõudlik ja sa ei luba endale põrumist. Ühte pidi on see väga hea omadus, see viib sind sihile, kuid samas loob sulle ka asjatut stressi. Mida sa kindlasti ei tohi teha on see, et kui keegi ei vasta sinu ootustele, siis sa ei pea teda kohe enda elust välja lõikama. Sul võib enda elu jooksul tekkida väga palju selliseid olukordi, kus sa liiga kergekäeliselt annad suhtes alla sellepärast, et inimene ei ole see, keda sa sooviksid, et ta oleks. Proovi teisi inimesi väga vabalt võtta ja ära lase neil liiga kergelt enda elust ära minna. Sa oled muidu väga hea suhtleja, kuid vahel sa teed liiga rutakaid järeldusi teiste inimeste suhtes.

"Ambur-Kaljukitse õnne talisman"

Larimar
on õnne talisman kõikidele Ambur-Kaljukitsedele. Larimar on väga rahustava toimega, mis oskab ka kõige sügavamat stressi hingest vabastada ja selle asendada heaolu tundega. Larimar toob selgeid visioone ja oskust mõista, milline elutee on kõige õigem. Lisaks sellele toob Larimar Ambur-Kaljukitsele ka armastuses õnne.

Larimar aitab Ambur-Kaljukitse pidevaid tuju langusi leevendada. See tuleneb üleminekust ja mitte ükski ülemineku sodiaak ei pääse tuju kõikumistest.

Kui Ambur-Kaljukits suudab enda ideid reaalsusesse üle viia, siis on ta õnnelik. Ambur-Kaljukits peab alati end unistamise faasist välja tooma ja end unistuste nimel liikuma viima.

Loe lisa ja sukeldu tähtkujude müstilisse maailma raamatus "Tähtkujude salapära."