Kõik inimesed sünnivad teatud numeroloogiliste näitajatega. Meie enda sünnipäevas on erinevad numbrid, mis kannavad edasi meie hinge ja Aurasse teatud väge. Nende numbrite taga on peidus suur teadmine sinu enda hingeelu kohta. Sinu sünnikuupäev paljastab seda, milline sa oled ja mis erilist energiat sa endaga kaasas kannad.

Sünnikuupäeva esimene number ehk see päev, millal sa sündinud oled, see kannab teatud energiat endaga kaasas, mis mõjutab sinu olemust. Ei ole juhus see, millal üks laps siia ilma sünnib. Täpselt sama moodi ei ole juhus ka see, millisel päeval kuus sa sündisid. Sinu sünnikuupäev näitab ette selle, milline energia on sinu Aurakehas.

Sünnikuupäev mõjutab iga inimese sodiaaki. See üldiselt täiustab sodiaagi teatud iseärasusi või võimendab mõnda konkreetset ülekülluses olevat energiat. See on ka põhjus, miks vahel mõne sodiaagi esindaja ei tunne end teiste sama sodiaagi esindajatega ühte moodi olevat. Numeroloogia mõjutab astroloogiat ja nii ka vastupidiselt. Iseenda näitajaid lugedes pead sa kokku viima kõik enda näitajad ja mõistma, et üks mõjutab teist.

27. KUUPÄEVA ERILINE VÄGI

Kui sa oled sündinud 27. kuupäeval, siis selle numeroloogiline vägi saadab sind terve elu vältel. Sinu sünnikuupäev on kinkinud sulle analüüsiva meele. Sinu järgi käib pidev vajadus millegagi enda pead vaevata. Sa lihtsalt pead asja süvitsi sukelduma ning huvi korral kõiki detaile kõigi erineva külje pealt tundma õppima. Kui sind miski huvitab, siis sa lihtsalt sukeldud selle sügavustesse ja teed selle enda jaoks võimalikult põhjalikult selgeks. Kuid seda vaid siis, kui sind tõepoolest see miski huvitab. Teised teemad ja asjad, mis ei ole sinu huviorbiidil, need kõnnivad sinust niiviisi mööda, nagu neid ei olekski. Sa kas klammerdud teemadesse või sa oled paras ignoreerija ning blokeerija. Seega teistel ei ole eriti sõnaõigust sinu puhul, kui nad soovivad sulle midagi meeldivat teha. Sa kas kohe alguses tunned sellest huvi või seda huvi ei tulegi.

Sügav analüüsiv mõttemaailm võib kohati olla väga hea ja samas ka üks paras nuhtlus, kui sa oled sündinud 27. kuupäeval. Sa võid vahel lasta end ära röövida pärismaailmast ja kaotada ajataju, kui sa oled omas teemas sees. See viib omakorda olukorrani, kus sa võid tihti olla ajanappuse käes, hilinemas või lausa unustad mõne olulise asja ära. Sinu tähelepanematus nende teemade puhul, mis sind ei huvita võib viia teiste inimeste puhul sinu suhtes arvamuseni, et sa oled ükskõikne. Kuid kaugeltki sa ei ole ükskõikne. Sul on lihtsalt teised teemad käsil.

Sinu oskus millessegi väga põhjalikult süveneda on märkimisväärne ja sinu detailide nägemus annab sulle eelise olla mitmes erinevas valdkonnas osav. Sa võid olla väga multifunktsionaalne ja seda sellepärast, kuna elu jooksul sinu huvid muutuvad. Teed ühe asja enda jaoks väga selgeks, liigud edasi ja võtad järgmise huvi ette. See muudab sind multifunktsionaalseks ja see omakorda annab sulle suure eelise olla edukas. Iseasi, kas sa suudad enda numeroloogilist eelist ära kasutada ja kas sinu sodiaak, Kuu faas, millal sündisid ning teised astroloogilised/numeroloogilised näitajad ka seda soosivad. Kõik need tuleb omavahel kokku liita ja siis saadakse tegelikult see täielik iseloom ning saatuse poolt antud eeliste võimalused teada.

27. sünnikuupäev annab sulle oskuse sinu jaoks huvitavaid alasid väga hästi organiseerida ja planeerida. Sa suudad ette näha, tajuda seda, mis võiks sulle probleeme tekitada enne seda, kui selleni üldse jõutakse. Sa suudad planeerida kaugele tulevikku, kui sind selleks miski motiveerib. See omadus aitab sul enda elus ära hoida suuremat sorti probleeme ja neid eriti majanduslikus mõttes, kui numeroloogiliselt/astroloogiliselt kahjulikke materiaalseid jooni sa endaga kaasas ei kanna.

Mina oled alati nimetanud 27. kuupäeval sündinuid eluaegseteks õppijateks või "uurijateks". Seda sellepärast, et kui sa oled sündinud sellel kuupäeval, siis sul on loomulik vajadus informatsiooni endasse koguda. Kuid seda mitte igas suunas ja valdkonnas. Nagu ma eelpool mainisin, siis mitte kõikide asjade kohta ei ole sul soovi teada saada, vaid ikka nende konkreetsete teemade kohta, mida oled enda jaoks südamelähedaseks võtnud. See sama omadus annab sulle oskuse olla ääretult põhjalik.

Väga suured eeldused on sul olemas selleks, et edukas oma valitud alal olla. Kuid tihtipeale näen ma 27. kuupäeval sündinud inimeste puhul seda, et alati ei jää julgust ning pealehakkamist selleks, et enda soove ning unistusi täide viia. Tihtipeale on paljudel madal enesekindlus või oskamatus seda esimest sammu teha. Kuid seda mitte kõigil, kellel on sodiaagi poolt antud julgus kaasa antud, siis neil on seda, kuid suurel enamusel on seda vähe.

AMASONIIT on 27. kuupäeval sündinute õnne kristall, mis aitab suurendada enesekindlust, julgust ja pealehakkamist enda soovide ning unistuste täide viimiseks. Seda kristalli soovitan ma 27. kuupäeval sündinul kanda sellel perioodil, kus on palju isiklikku õnne vaja või enda kodus kindlasti seda kristalli hoida. Astroloogia ja numeroloogia õnne kristalle hoitakse kõiki üheskoos oma foto lähedal, et need saaksid pidevalt meiega koostööd teha.

Amasoniit on 27. kuupäeval sündinute õnne, julguse, edu, tööõnne, erialalise edu, enesekindluse ja hea enesetunde kristall. Amasoniit on üks kristallidest, mis võiks alati 27. kuupäeval sündinu elus olla.

Oma hingelt oled sa väga tundlik ja emotsionaalne. Selle emotsionaalsuse on kinkinud sulle sinu sünnikuupäeva esimene number. Emotsionaalsus ei ole tihtipeale teistele välja paistev ja pigem sa üritad oma tundeid varjata avalikkuse eest. Sinule kõige lähedasemad saavad sinu emotsionaalsusest osa, teised pigem tunnevad sind kui tugeva Auraväljaga inimest.

Sa oled emotsionaalne ja võid liigse analüüsimise tõttu endale ise stressi tekitada. Liialt süvenedes kõigesse sellesse, mis halb on ja osates isegi ilusatest asjadest tihtipeale halba välja lugeda. Emotsioonid kõiguvad üles ja alla ning eks see ole sulle üheks parajaks katsumuseks terve elu. Amasoniit on sinu sünnikuupäeva esimese numbri tõttu sinu õnne kristall, mis ainult ei too sulle õnne, vaid see toob sulle ka emotsionaalset tasakaalu. Kui sa tunned, et sinu sünnikuupäev võib sind üliemotsionaalseks muuta, siis Amasoniit aitab selle numbri selliseid mõjutegureid maandada. Amasoniit ei lase sul teiste probleeme sügavale hinge võtta, mille suhtes sa oled väga haavatav. Tihtipeale võid sa end teiste inimeste probleemidega lasta üle külvata ja sa kaldud neid kõiki teistega koos üle elama. Selle eest pead sa end kaitsma, et sa enda positiivsusest ja optimistlikust ellusuhtumisest ilma ei jääks.

Kui sa oled sellel kuupäeval sündinud, siis sinu sees on loomulik vajadus pidevalt ringi rännata. Rännata kas selle füüsilises mõttes või emotsionaalses mõttes. Kas reisida või rännata kirjanduses ja teadmiste allikates. Pidev rändamine aitab sinu hinge turgutada, sa vajad midagi, mis hariks ja avardaks sinu meeli.

Sulle meeldivad inimesed, kes annavad sulle juurde elutarkusi ja teadmisi. Sa lausa vajad kedagi enda kõrvale, kes sinuga filosofeeriks, analüüsiks ning mõtleks vahel kaugemale, kui inimese mõistus suudab mõelda ehk sulle meeldib rääkida teemadest, mis sinu jaoks tunduvad täna utoopilised või millele sa ei ole lahendust veel leidnud. Sa oled filosofeerija. Sind kütkestavad inimesed, kes suudavad sind oma tarkusega pahviks lüüa. Sa hindad inimeses rohkem seda, mida ta sulle emotsionaalses mõttes suudab endast edasi anda, mitte seda, mida ta füüsiliselt võib sulle jagada.

Sa ise oled teiste inimeste jaoks väga atraktiivne ja sellepärast ei ole sul probleeme seltsida ning endale sõprusi luua. Sa oled küllaltki iseseisva väljanägemisega, mis teiste jaoks sinu puhul väga köitev on. Kuid sa jätad liiga kergelt endast mulje, et sa oled ülbe. Tegelikkuses ei kanna sa 27. kuupäeva kaudu ülbust endaga kaasas ning tihtipeale võid sa imestada, kuidas kellelgi teisel on sinust vale mulje jäänud. Oma loomuselt oled sa lahke ja selline esmamulje teeb sulle palju haiget.

27. kuupäev on karmaatiline number, mis kannab endaga suurt kohustust kaasas. Kui sa oled sellel kuupäeval sündinud, siis sind teeb õnnelikuks see, kui keegi teine saab õnne tunda, mida sina oled talle pakkunud. Mida rohkem sa teistele head teed, seda tervem on sinu karma. 27. kuupäeval sündinud inimesed peavad oma elus väga palju heategusid tegema ja elama nii, et teised tema kõrval ei kannataks. Sellisel juhul puhastub ära ka karma. 27. kuupäeval on sündinud need inimesed, kes on eelmises elus teiste kaudu palju õnne saanud ja liialt palju teisi inimesi ära kasutanud. Nüüd selles elus tuleb kõik see tagasi teha. Selles elus ei olda enam selline inimene, pigem soovitakse head ja ollakse südamlik. Kuid 27. kuupäeval sündinu ei tohi enda teest kõrvale kalduda ning ta peab end ise motiveerima alati teisi aitama, toeks neile olema ja tingimusteta inimesi armastama. See on katsumus ja karmaatiline lunastus üheskoos. Kui sa oled sellel kuupäeval sündinud, siis tea seda, et iga heategu on sinu jaoks karmaatiline puhastus, mis puhastab sinu eelmise elu probleeme. Oma olemuselt oled sa selline, kes naudib materiaalset luksust ja sulle on see tegelikult väga oluline. Kui sa soovid, et sul läheks materiaalselt hästi, siis selle pead sa oma headusega välja teenima. Sina jagad oma lahkust, headust ja tuge teistele ning küllus leiab tee sinuni. Ole tark ja saada välja enda Auraväljast õigeid signaale.

Kui sa oled sündinud 27. kuupäeval, siis sul on suur vajadus olla originaalne ja teistest teistsugune. Sulle ei meeldi see, kui sa pead olema osa hallist massist. Sa tahad olla unikaalne ja suure tõenäosusega sa oledki, kuna sa ise teed selleks väga palju, et teistest teistsugune välja paista.

Kui sa soovid elada õnneliku elu, siis ennekõike õpi minevikust lahti laskma. Sul on väga palju tugevaid iseloomuomadusi, mis annavad sulle suure eelise olla edukas ja õnnelik. Samas on sul kalduvus halbadest seikadest kinni hoida, mis sinu elus eksisteerinud on. Need käivad sind kummitamas, sa surud need maha ja jälle nad on platsis. Tegele nende kummitustega ja lase neil enda juurest ära kaduda. Küsi nende kummitavate mõtete käest, et mida need kord sulle õpetama tulid? Kui leiad õppetunni üles, saad nendest ka vabaks. Ära lihtsalt suru neid endas alla. Lase need vabaks ja naudi oma elu. Amasoniidi kristalli vägi on see, mis aitab ka pidevast mineviku peale mõtlemisest vabaks saada.

Numeroloogia - meil on kõik olemas, et osata iseennast lugeda. Numeroloogilised näitajad on need, mis jagavad meie enda hinge kohta nii mõndagi tähtsat välja. Meie numbrid peegeldavad meid ennast.