Me kõik sünnime teatud sodiaagi all, mis langeb kokku meie sünnikuupäevaga ja selle määrab ära see, millise tähtkuju tähed parasjagu päikest mõjutavad. Kuid on olemas selline vahepealne olek ehk üleminek, mis annab tegelikult ühele või teisele sodiaagile veidi erinevat iseloomujoont. Üleminek on see aeg, kus hakkab päikest mõjutama teise tähtkuju tähed ja seega hakkab looma uue sodiaagi algus. Üleminek kestab mitu päeva ja selle sama ülemineku ajal sündinud hinged kannavad endas veidi teistsugust energiat kui need, kes on sündinud sodiaagi täismõjutuse all. Kas sina oled ülemineku sodiaak?

VEEVALAJA JA KALAD 15. VEEBRUAR - 22. VEEBRUAR

Kui sa oled sündinud ajavahemikus 15. veebruar - 22. veebruar, siis sa kannad endaga kaasas teise sodiaagi mõjutusi. Kui sa oled sündinud enne 19. veebruari, siis sa oled Veevalaja Kalade mõjutustega. Kui sa oled sündinud 19. veebruaril või peale seda, siis sa oled Kala Veevalaja mõjutustega.

Ülemineku ajal sündides kannad sa enda sodiaagile iseloomulikke omadusi ja lisaks sellele ka üleminekul saadud omadusi. Seega kokkuvõtvalt võib öelda, et sa oled kas lisaväärtustega Veevalaja või Kalad.

Vahel võib üleminek toimuda ka paar päev varem või hiljem, vastavalt sellele kuupäevale mil üleminek tavaliselt toimub. Seega, kui sa oled selle ajavahemiku lähedal sündinud ja tunned end selles artiklis ära, siis ka sina oled ülemineku perioodil sündinud ja kannad enda Auras sellele perioodile omast energiat.

Kui Veevalaja ja Kalade vägi ühilduvad, siis need koos suunavad sellel hetkel sündinud inimese sisse paraja segaduse. Veevalaja annab enda poolt kaasa ülianalüüsiva mõttemaailma ja Kalad ülihaavatava emotsionaalse poole. Kuid see ei ole kõik, mida need kaks sodiaaki üksteisele jagavad. Igatahes võib nii palju öelda, et ükskõik, milline on sodiaagi üleminek, see on alati kahe sodiaagi isiksuste segu ning see muudab inimese veelgi kirjulisemaks isiksuseks.

"Enda isiklik maailm"

Veevalaja ja Kalade sodiaagi üleminekul sündides saab inimene enda hinge kaasa meeletu vajaduse olla oma "pesa" sees. See tähendab seda, et Veevalaja-Kalad oma hinges otsib kohta, kus ta saaks turvatunnet ja kindlustunnet tunda. Tihtipeale on Veelvaja-Kalade lapsed need, kes soovivad väga kodus olla ja täiskasvanud seda samuti. Kui kodu ei ole see kindlus, siis otsitakse konkreetne enda isiklik hobi või tegevus, mille kallal saab üksinda toimetada. See sama tegevus annab kindlustunnet ja see eemaldab hetkeks kõrvalisest maailmast ära. Veevalaja-Kaladel on vaja aeg-ajalt põgeneda välismaailma eest, et koguda ja et end tasakaalus hoida. Seda ma nimetangi Veevalaja-Kalade puhul nende isiklikuks maailmaks. Neil peab olema koht, kus nad saaksid varjuda ja end turvalisena tunda. Väga tihti soovitakse olla ka veidi omaette, et mõtteid selgeks saada.

Teiste jaoks, kes Veevalaja-Kaladega koos elavad võib tunduda see põgenemise vajadus veidi veider. Seda ennekõike sellepärast, et ega siis Veevalaja-Kala siis ei räägi miks ta mida teeb ja miks ta mida tunneb. Pigem hoitakse väga palju enda teada ja seda eriti Veevalaja-Kalade meeste puhul. Naised on rohkem avatud selle koha peal.

Väga tüüpiline on Veevalaja-Kalade puhul see, et nad võivad isegi päevade kaupa omas elemendis olla. Kas oma kodus toimetades nii, et välismaailmaga kokku ei puututa või enda hobiga tegeleda ja seda ka nii, et ajataju kaob ära.

"Unikaalne mõttetegevus ja salajased analüüsijad"

Veevalaja päikesemärk on analüüsiv ja Kalade päikesemärk on sügavamõtteline. Nende kahe päikesemärgi üleminekul sündinud inimesed on väga unikaalse mõttetegevusega ja salajased analüüsijad. Veevalaja-Kala on see, kes teistele inimestele võib jätta mulje, et teda paljud teemad ei huvitagi või ta ei tea nendest midagi. Kuid kaugel sellest! Veevalaja-Kala on see, kes põhimõtteliselt juba töötleb läbi kõik informatsiooni, mis tema eluteele satub. Keegi kuskil midagi ütleb ja tema hakkab genereerima. Hakkab seda läbi töötama, et teada saada, millest siis õigemini juttu ka oli. Kõike on vaja teada, kuid ega siis ei pea välja näitama, et midagi ta teab. Teised ei näe, mis tema peas toimub, kuna ta ei räägi sellest.

"Kalad annavad tundlikkuse ja Veevalaja uudishimu"

Selle sodiaagi ülemineku ajal sündinud on inimene, kes on äärmiselt uudishimulik ja kes soovib elus kogemusi saada ning palju enda elus näha. Kuid samas see sama uudishimu ei käi kokku mitte kuidagi Kalade poolt edasi antud tundlikkusega. Seda sellepärast, et Veevalaja-Kalad soovib väga palju enda elus kogeda, kuid samas nende kogemuste käigus võib ta endale palju liiga teha. Seda sellepärast, et paljud juhtumid, sündmused ja elus toimunu võib tema tundeid riivata. Samas on uudishimu nii suur ja ikka soovitakse elus palju näha. Veevalaja-Kala peab mõistma seda, et kui ta haiget saab, siis enamjaolt keegi ei teegi temale liiga. Lihtsalt ülitundlikkuse pärast, mis see sodiaagi üleminek endaga kaasas kannab muudab selle hinge haavatavaks. Haavumine võib tulla, kui välk selgest taevast ja vahel ka nii, et midagi pole reaalselt juhtunudki. Veevalaja-Kalal on ise ka vahel raske mõista, miks ühtäkki tuju positiivsuselt järsult negatiivsusele muutub. Ei mõista seda, miks huvitava ja hea kogemuse nautimine võib viia järsu tuju muutumiseni ning selle sama teema blokeerimiseni. Tegemist on siiski ülemineku sodiaagiga ja kõik ülemineku sodiaagid on ülitundlikud millegi konkreetse suhtes. Kokkuvõtvalt selle teema kohta võib öelda nii, et Veevalaja-Kalad on ülitundlik asjade muutumise ning uute kogemuste suhtes. Kuid samas ta väga ootab neid kogemusi ja uusi läbielamisi.

"Originaalsed"


Kui sünnitakse Veevalaja ja Kalade sodiaagi ülemineku ajal, siis sünniga kinnitatakse enda Auravälja unikaalne ning originaalne isikupära. Väga paljud Veevalaja-Kalad on omamoodi tegelased, kellel on spetsiifilised huvid, eelistused ja maitsemeel. Igatahes on see inimene, kes selle sodiaagi ülemineku ajal on sündinud, väga originaalne. Erineb teistest inimestest, kas siis oma huvitava välimuse, disaini eelistuste või hoopis oma mõttemaailma pärast. See on väga hea asi, mis nende kahe sodiaakide ühenduses hingele kaasa antakse. Väga paljud sellel ajal sündinud võivad omada artistlikke või teaduslikke andeid. Kui aga ei oma, siis unikaalsus on ikkagi see, mida omatakse ühel või teisel määral.  Ei ole olemas ühtegi Veevalaja-Kala, kelle kohta saaks öelda, et ta on täiesti tavaline inimene. Veevalaja-Kala peale mõeldes tekib alati emotsioone, temas peitub salapära ja kedagi ei jäta ta külmaks.

Rüoliit on abistavaks ja toetavaks kristalliks kõikidele Veevalaja-Kaladele. Veevalaja-Kalade sodiaagi üleminekut tuleb toetada Rüoliidi abistava väega. Rüoliit aitab eneses selgusele jõuda, blokeerida haavatavust ja see abistab enda tee üles leidmist. Rüoliit aitab Veevalaja-Kaladel mõista, mis tunded on õiged ja mis valed. Millele tuleb keskenduda ja millele mitte. Mida tuleks enda ellu lasta ja mida mitte. Rüoliiti võiks Veevalaja-Kala kanda või vähemasti seda enda kodus hoida. Võib lisada ka astroloogia ja numeroloogia järgi tehtud õnnekomplekti.

"Veevalajatest üks intuitiivsemaid ja Kaladest üks parima mõttetööga hing"

Veevalaja-Kalade ühinemine annab Veevalaja poolele väga hea intuitsiooni ja teadlikkuse. Kui Kalad on kõikide 12 sodiaakide seas üheks kõige intuitiivsemaks sodiaagiks, siis need Veevalajad, kes selle ülemineku ajal on sündinud, on Kalade intuitiivsusest osa saanud. Veevalaja-Kalade sodiaagi üleminekul sündinu omab loomulikku oskust tunnetada, näha ja kuulda ning endale vajalikku märgata täpselt õigel ajal. Kuid omakorda on see märk suhteliselt arg oma sisemuselt, kuigi mitte kellelegi ta loomulikult seda välja ei näita. Siis see sama pool takistab vahel vajalikke liigutusi teha, kui intuitsioon kõneleb. Vahel on vaja kaua aega hoogu koguda, et midagi korda saata, millest intuitsioon juba ammu kõnelenud on. Kuid samas alati on olemas teadmine, mis on õige tegu ja mis on vale tegu. Kala, kes on Veevalaja mõjutustega on üheks parima mõttetööga Kalaks. Veevalaja toetab oma analüüsimisega unistavat Kala ja seega muudab teda realistlikumaks.

"Romantikat ihkav hing"

Veevalaja-Kala on sisimas üks suur romantika gurmaan, kelle jaoks on romantika üliolulisel kohal. Oma hinges väga tundlik, sügavate emotsioonidega, tundeline ja armastav. Veevalaja-Kala on keegi, kes ihkab romantika järgi ja kes ootab oma partnerilt väga palju hoolivust, hoolitsemist, poputamist, hellitamist ning armastuse väljendamist. Kuid väga paljud Veevalaja-Kalad on ise oma armastuse ja tunnete väljendamisel veidi ujedad. Alati ei tule see meeletu kirg ja romantika tema seest täiel määral välja. Rüoliidi kristall on see, mis aitab Veevalaja-Kalasid avada siis, kui ta ise soovib end avada. See, et see kõik välja ei tule võib tekitada tema kaaslases tunde, et kas ta ikka armastab ja vajab mind. Kuid tegelikult on nii, et kui Veevalaja-Kala armastab, siis ta armastab ning seda ülivõrdes.

"Vabadus, vabadus ja veelkord vabadus"

Vabadus on selle sodiaagi ülemineku juures üliolulisel kohal. Kui oled sündinud Veevalaja-Kalana, siis miski ei saa hullem olla, kui see, et keegi kamandab ja piirab sind. Võib aru saada sellest, et on asju, kus on tõepoolest piirid paika pandud, kuid Veevalaja-Kalale on ülioluliseks see, et ta saab ise otsustada oma liikumist. Igasugune piiramine, asjade etteütlemine ja kamandamine on Veevalaja-Kalade jaoks mürk. Veevalaja-Kala hakkab sellest olukorrast kohe väljapääsu otsima, tundes, et õhk saab otsa ja on vaja silmapiirilt ära kaduda.

Veevalaja-Kalade peamiseks katsumuseks on leida üles õige tee siis, kui ta haavunud on. Haavumise korral joostakse lihtsalt teise suunda, kuid alati ei pea ära põgenema. Vahel on haavad tekkinud asjata. Rüoliit on see, mis aitab selliseid olukordi ära hoida.

Loe lisa ja sukeldu tähtkujude müstilisse maailma raamatus "Tähtkujude salapära."

Loe lisaks ka veel minu kirjutatud Veevalaja täispika sodiaagi artiklit, mille leiad SIIT või täispikka Kalade artiklit SIIT.