Veevalaja on üheteistkümnes sodiaak, kes on teada-tuntud oma analüüsiva mõttemaailma ja salapärase oleku tõttu. Kuid ühtegi sodiaaki ei ole nii salapäraselt võimatu lahti murda, et mitte mõista seda, kuidas temaga hakkama saada ja seda, et kuidas teda armastada ning milline on tema armastus. Täpselt sama moodi on minul võimalik lahti arutada Veevalaja hingeelu ja rääkida sellest, mida Veevalaja oma armastuses ootab ning mida teinepool peaks tema kohta teadma. Räägin sulle sellest, kuidas Veevalajaga olla romantilises suhtes, mida sa peaksid tema kohta teadma ja kuidas on võimalik seda suhet hoida. Seda kõike sellepärast, et kui sa oled Veevalaja enda kõrvale armastajaks valinud, siis minu mõtted ehk aitavad sul temaga veelgi ilusamaid aegu koos luua. Seda eriti siis, kui sa tead tema tugevaid ja nõrku külgi.

Kui sa armastad Veevalajat, siis sa pead teadma seda, et tegemist on siiski väga emotsionaalse sodiaagiga. Isegi, kui sa seda ei suuda temas näha ega ka märgata. Veevalajal on kombeks enda emotsioone varjata ja ta ei tee seda kindlasti teadlikult. Vaid nii lihtsalt juhtub. Kuid tegelikult peitub ühe Veevalaja sees sügava sisuga hing, kellel on palju emotsioone, kuid need hoiavad end seal salajases. Veevalajal on kombeks plahvatada nagu vulkaan, seda siis, kui enam hinge emotsioone ära ei mahu. Kui armastada Veevalajat, siis sa pead mõistma seda, et isegi, kui ta sulle enda tundeid käte ja jalgadega selgeks ei tee, siis see ei tähenda, et ta ei tunneks midagi.

Veevalaja armastust pead sa kindlasti uurima, uurima ja veelkord uurima. Ta ei ole see sodiaak, kes kohe end selgeks teeb, et ta on sinust sisse võetud või ta on sinusse kõrvuni armunud või hoopis seda, et sa oled tema eluarmastus. Tal ei ole kombeks rutata tunnete osas, tal on vaja seedida, mõelda, analüüsida ja iseendas selgusele jõuda, kas need tunded on ikka ehtsad. Sellepärast läheb tal aega ja kui sa Veevalajaga suhtesse lähed, siis teise sodiaagina võib sulle tunduda, et võib-olla ta ei olegi sinust huvitatud. Kindlasti tuleb Veevalaja suhtes mõista seda, et tunnetest mitte rääkimine ei tähenda kohe tunnete puudumist. Anna talle aega ja ennekõike anna ka iseendale aega. Veevalajale ei meeldi kärsitud armastajad, kes tahavad kohe kõike teada, näha ja kogeda. Veevalajale meeldib tunnetada, kas sa oled temaga ka asjapärast koos või mitte.

Sama tunnete endasse hoidmine kehtib ka püsisuhtes. See, et Veevalaja ei räägi igapäevaselt seda, kui väga ta enda teist poolt armastab ja hindab, ei ole seotud armastuse puudumisega. Kuid teisel sodiaagil, kes on kärsitu, on raske sellega toime tulla. Siis siinkohal jagan ma väikese vihje selle kohta, kuidas aru saada, kas Veevalaja sees pulbitseb armastus või mitte. Veevalajaid on tegelikult võimalik väga lihtsal viisil avada. Avamiseks tuleb lihtsalt temale õigesti läheneda. Mitte küsida kohe otse välja, kas sa armastad mind, vaid hakata ise rääkima enda tunnetest ning küsida selle käigus seda, kas ka tema sinu suhtes nii tunneb või mitte. Veevalajale meeldib suhelda ja läbi mõnusa vestluse, mis ei hõlma sinavormi, sel juhul ta avaneb. Veevalajale ei meeldi, kui suhtlus on ründamise moodi, talle meeldib avatud suhtlemine, kus mõlemad osapooled võivad end vabalt väljendada ilma probleemideta. Seega, kui sa tõesti soovid teada Veevalaja tundeid, siis ole temaga lihtsalt meeldiv ja tee juttu sellest siis, kui sa ise oled hea tujuga. Loomulikult on ka avatumaid Veevalajaid, kes avameelselt suudavad enda tunnetest rääkida. Selle määrab ära see, milline on Veevalaja Kuu sodiaak ehk mis sodiaak oli Kuus, kui Veevalaja sündis. Veevalaja on päikesemärk ja me kõik kanname ka ühte teist märki endaga kaasas, milleks on Kuumärk.

Kui aga lased enda armastatud Veevalajal liiga kaua kinni olla ja kui sa ei proovigi tema tundeid avada, siis ta kaob iseendasse ära. Seega, kui sa tunned ja näed, et sinu kaaslane on kuidagi suhtest välja voolanud, siis mine ning kutsu ta suhtesse tagasi.

Veevalaja jaoks on väga olulisel kohal vabaduse tunne. Kui sa armastad Veevalajat, siis sa pead mõistma seda, et ta soovib olla sinu kõrval vaba inimene. Veevalajale ei sobi kinni hoidmine, piiramine, teise inimese poolt ette dikteeritud kohustused ja tegevused. Veevalaja soovib olla suhtes vaba ja see on üheks peamiseks punktiks, millega sa pead temaga suhtes olles leppima. Ta ei ole keegi, keda saab lükata ja tõmmata. Kui ta laseb seda teha, siis sellel on olemas ka oma hind. Ehk sa ise muudad enda armastatud Veevalaja negatiivseks, sarkastiliseks ja ta võib lihtsalt ühe päeval sinu juurest minema jalutada. Kui soovid, et ta jääks sinu kõrvale, siis lase tal enda kõrval elada nii, et ta ei tunneks sinupoolset meeletut survet.

Kui ühel päeval sul on täpselt sama probleem esiletulnud, kus sina survestad ja tema põgeneb, siis seda on võimalik väga lihtsal viisil ära tervendada. Sa lihtsalt lõpeta survestamine ja kui ta tõeliselt sind armastab, siis ta on kohe sinu kätevahel tagasi.

Veevalaja soovib oma sügaval hinges vaba olla, kuid samas kindlalt ka püsisuhtes. Need emotsioonid käivad temaga terve elu kaasas. Kui soovid, et see sama emotsioon ei saaks teie suhtele saatuslikuks, siis anna Veevalajale oma aega. Anna talle aega, et ta saaks teha seda, mida ta soovib teha.

Veevalajale meeldib suhtes mängida ja ennekõike meeldib talle see, kui teinepool teda "õrritab". Veevalajale meeldib tunda, et tema kaaslane on salapärane, müstiline ja et temas on midagi nii kättesaamatut, et ta peab kohe seda kõike uurima hakkama. Veevalajale meeldib kaaslane, kes on tugev, iseseisev ja mitte alati tema silmapiiril. Kui terves sodiaakide süsteemis on väga palju selliseid sodiaake, kes oleks vaid ninapidi koos, siis Veevalaja kindlasti ei ole see, kes seda soovib. See ei tähenda seda, et Veevalaja ei sooviks enda kaaslasega koos aega veeta, mitte üldse seda. See tähendab seda, et Veevalajale meeldib vahel veidi distantsi hoida, et kirg püsiks. Kui kaaslane on veidi kättesaamatu, tal on kiire eluperiood, siis see kuidagi toimib Veevalaja jaoks väga hästi. See paneb uuesti armastuseleegi põlema ja Veevalaja peab hakkama kohe enda kaaslast tagasi enda poole tõmbama.

Veevalajale meeldib, kui tema kaaslane talle ütleb välja selliseid lauseid, kommentaare või annab vihjeid, mis väljendavad teisepoole huvi. Kuid mitte otsetõlkes. See tähendab seda, et kui sa soovid Veevalaja armastust hoida, siis viska suvalises kohas välja mõni märksõna, mis viitab sellele, et sa soovid teda ja väga palju. Veevalaja puhul on tegemist siiski inimesega, kellele meeldib mõttemäng ja kui sa oskad seda kohta temas puudutada, siis sa oled tema jaoks väga atraktiivne.

RUBIIN-FUKTSIIT ja GRANAAT on üheskoos väga head armastuse kristallid, juhul kui sa oled Veevalajaga suhtes. Nende kahe kristalli kooslus aitab sul enda kallist Veevalajat rohkem mõista, need kristallid suurendavad läbisaamist ja tervendavad teie suhet. Rubiin-Fuksiit aitab Veevalajal enda pahesid mõista ja õppida neid tervendama. Granaat äratab Veevalajas üles kire ja armastuseenergia. Kui need kaks kirstalli kokku panna, siis need avavad Veevalaja veelgi sügavamaks ja tervislikumaks armastuseks. Aseta need kristallid magamistuppa või enda ja kaaslase pildi peale. Neid kristalle võib hoida ka teiste armastuse kristallidega koos. Nende kristallide kooslus aitab ära hoida riidusid ja mõttetuid tülitsemisi. Kristallid aitavad probleemidesse mõistlikult suhtuda ja lõpetavad ära tühjast jama üleskeeramise.

Veevalajale meeldivad õrritamised ja peale seda meeldib talle, kui sa tuled tema jaoks lagedale mõne ootamatu üllatusega. Veevalajale ei meeldi igav suhe. Tema jaoks peab suhtes alati lõbus olema ja suhe peab olema täis seiklusi. Kui sa üllatad teda vahest ootamatu väljamineku või ühise huvitava tegevusega, siis tema on see, kes üllatab sind järgmisena oma kire ning armastusega. Kui soovid suhet Veevalajaga hoida, siis kindlasti ei tohi sa ise olla rutiinne, astu sellest rutiinist välja, kui sa seal oled. Seda sellepärast, et sinu kallile Veevalajale ei tekiks küsimust: "Kas kuskil on keegi huvitavam?". Tõsi, paljud suhted Veevalajatega lähevad just sellepärast laiali, kuna teinepool ei vasta Veevalaja "huvi nõudmistele". Kui sa seda temas aga tead, siis seda saab ära hoida.

Veevalaja jaoks on suhtes üks väga oluline koht olemas, mis on tema jaoks suhte üheks alustalaks. Veevalaja soovib läbi enda kaaslase õppida, areneda ja iseennast avastada. Veevalajale meeldib analüüsida teiste inimeste tegusid, iseenda tegusid ja terve maailma salapäraseid külgi mõista. Veevalajale meeldib kaaslane, kes oleks tema õpetaja. Mitte selle otseses mõttes! Veevalajale meeldib ise enda kaaslase elu, tema iseloomu, läbi elamiste ja temaga vestlemise ajal temast õppida. Ole ise Veevalajale väga avatud, räägi endast, enda kogemustest, mida sa millegi suhtes tunned, mida sa oled avastanud, mis sind painab, mis on sinu nõrgad küljed ja kõike enda hinge kohta. Talle väga meeldib kuulata ja sind lahti arutada. Läbi selle ta õpib ja muudab ka iseennast.

Veevalaja soovib sinu poolt tunda seda, et ta oskab teha midagi, mida teised ei suuda teha. Et temas on see miski ja ainus, mida teistes ei ole mitte kunagi olnud ja ei tule ka. Veevalaja peab suhtes tundma, et ta on millegi suhtes väga eriline. Leia see külg temas üles, mis on tõesti üheks tema osavustest ja mida sa temas väga naudid ning anna talle sellest teada. Märka tema häid külgi ja räägi talle seda, et need küljed temas ongi need, mis panevad sind teda armastama. Kui sa näitad enda Veevalajale seda, et ta on sinu jaoks vajalik, siis see muudab tema armastust sinu vastu veelgi võimsamaks.

Kui Veevalaja on sind enda armastajaks valinud, siis peab sinus olema väga palju külgi, mida ta hindab. Nagu ma artikli alguses mainisin - Veevalaja peab analüüsima ja mõistma, kas sa oled ikka see, keda ta enda kõrval soovib näha. Kui sa oled tema kõrval, siis ta enam ei kahtle. Ainuke asi, mida sa pead tegema on lihtsalt mõistma neid külgi, mis ma siin artiklis välja tõin. Veevalajas on väga palju armastust ja kui sa suudad aktsepteerida tema vajadusi, mis ma siin Veevalaja kaaslase jaoks mõeldud käsiraamatus kirjutasin, siis temast saab sinu ideaalne partner. Kui sa ei jaga umbusaldust tema armastusse, kui sa ei piira teda, kui sa teed end tema jaoks huvitavaks, kui sa tood välja tema tugevamad küljed ja kui sa jagad enda hinge talle, siis ta ongi sinu armastaja ning sina tema armastaja.

Loe lisa ja sukeldu tähtkujude müstilisse maailma raamatus "Tähtkujude salapära."

Kõik sodiaagid suhtuvad armastusse erinevalt. Veevalaja suhtub armastusse vabadusega ja tema kõige suuremaks kireks on müstika.