Kas sa oled kunagi mõelnud selle peale, et miks on sulle antud sinu tähtkuju? Sellel on tegelikult väga palju erinevaid põhjuseid. Sa sünnid enda tähtkujuna sellepärast, et see aitab sul elus saavutada seda, miks sa siia ellu sündinud oled. Kuid kõigil kaheteistkümnel tähtkujul on olemas veel eraldi elueesmärk ja seda üleüldises mõttes - eesmärk, mis annakse sünnist kaasa kogu maailma jaoks. Sellest ma sulle just rääkima hakkangi.

Kui sa oled sündinud Neitsina, siis see mitte ainult ei vormi sinu iseloomu ja ei anna sulle teatud positiivseid ning negatiivseid külgi. Neitsina sünnid sa ka kogu maailma pärast, kuna igal tähtkujul on meile kõigile midagi anda. Tähtkujud tasakaalustavad kogu inimkonda ja sellepärast on neid kaksteist erinevat, lisaks veel omakorda kaksteist sodiaagi-üleminekut. 

Neitsina sündides, hoolimata sellest, kas sa oled puhas Neitsi, Lõvi-Neitsi või hoopis Neitsi-Kaalud, kannad sa endaga kaasas Neitsi elueesmärki maailma suhtes. Kui sa oled üks ülemineku-sodiaakidest, siis suure tõenäosusega kannad sa endaga kaasas enda peamise tähtkuju elueesmärki ja lisaks ka ülemineku-sodiaagi teise poole ülesandeid. Näiteks, kui sa oled Lõvi-Neitsi, siis sinu kohustuseks on täita nii Neitsi kui ka Lõvi ülesanded.

Neitsi elueesmärk maailma suhtes on parandada vigu, mida Neitsi suudab üles leida. Neitsi on oma loomuselt parandaja-hing, pidevalt on tal vaja midagi muuta, tervendada ja korda seada. Kui Neitsi hakkaks ise end rohkem analüüsima, siis ta saaks aru, et ükskõik, mis teemaga, mis tal parasjagu käsil on, sellega tegeleb ta väga pühendunult. Neitsi on väga hea silma ja tähelepanuga, mis omakorda võib teda ennast veidi häirida, ja seda selles mõttes, et ta ise võib end tunda kergelt norivana. See tähelepanu - detailide märkamine ja vigade üles leidmine - on tegelikult tema üheks tugevamaks pooleks, mis on seotud ka tema tähtkuju elueesmärgiga.

Neitsi on see, kelle elueesmärgiks on parandada ära see, mis parandust vajab. Sellepärast on Neitsi sees nii suur soov end pühendada millelegi, mis on korrast ära või lausa katki, olgu siis selleks suhe või hoopis tema enda kodu. Neitsil on olemas väga hea analüüsivõime, mis suudab leida lahendusi ja ette kujutada lõpptulemust ka siis, kui algus ei anna lõpptulemuseks isegi lootust. Seesama Neitsi kujutlusvõime ja soov jõuda ideaalse lõpptulemuseni annab Neitsile oskuse muuta ka kõige nukramas seisus olev teema ilusaks muinasjutuks.

Neitsi eluteele saadetakse väga palju teisi inimesi, kellel on lahendamata suhteid, lõpetamata ülesandeid, ja inimesi, kes on endaga lihtsalt ummikusse jooksnud. Neitsi sees on magnet, mis kutsub ligi katkiseid ja parandust vajavaid inimesi ning asju. Neitsi ei tohiks kindlasti neid inimesi ja teemasid enda elust välja lülitada, neid ignoreerida ning vaid iseenda probleemidega tegeleda. Neitsi on see, kes oskab appi tulla sinna, kus kellelgi teisel enam mõte ei jookse ning kus on ummikusse joostud. Neitsil on olemas kiire analüüsivõime ja oskus intuitiivselt olukord taas liikuma panna selles suunas, et asjad saaksid lahendatud.

Neitsi elueesmärgiks on teisi inimesi aidata just nii, et teised saaksid ennast ummikusse joostud olukorrast lahti päästa. Ja kui Neitsi teele ei ole saadetud tervendamist vajavaid inimesi, siis on Neitsil vaja lahendada teisi erinevaid kinnijäänud teemasid.

Kui Neitsi võtab enda tähtkuju poolt kingitud elueesmärgi vastu, täidab selle, ei lükka problemaatilisi inimesi enda teelt ära, aitab leida lahendusi ja aitab energiatel liikuda, siis Neitsi teenib sellega enda ellu head karmat. Elueesmärgi täitmise juures saadakse õnne ja Neitsi karma kingib tema elueesmärgi täitmise eest Neitsile hingelist tasakaalu.

Neitsi on tasakaalus, kui ta pidevalt lahendab kinnijäänud olukordi ja energiaid. Neitsi saab elu käest kingituseks tasakaalu, mida tal endal on iseenda hingeelus väga raske luua. Neitsi on stressile ülitundlik ja iseenda negatiivsete mõtetega tuleb Neitsil pidevalt võidelda. Enda elueesmärki täites vabastab karma Neitsi hingest stressi ja loob sinna tasakaalu.

Kassisilm on üks Neitsi tähtkuju kristallidest, millel on ennekõike oskus juhatada Neitsit tema elus õigele saatuseteele. Kassisilm aitab Neitsil mõista, mis on see, mis tal tuleks kindlasti enda elus ära teha, mida katsumused talle õpetada soovivad ja kuidas enda elu parandada. Kassisilm on Neitsi jaoks väga isiklik kristall, mis aitab Neitsil spirituaalselt areneda ja mõista seda, miks teatud teemad on tema eluteele saadetud.

Loe lisa ja sukeldu tähtkujude müstilisse maailma raamatus "Tähtkujude salapära."

Õpetus Neitsile - Sa oled energiate liigutaja, sa oled seisaku vabastaja, sa oled teiste inimeste õigele teele suunaja ja see on sinu üks elueesmärkidest, sinu oskustest, mida sa peaksid väljapoole iseenda maailma jagama.

Neitsile loodud kristallikomplekti, mis toob sellele tähtkujule küllust, positiivsust, optimismi, kaitset ja armastust, leiad SIIT.