Kõik inimesed sünnivad teatud numeroloogiliste näitajatega. Meie enda sünnipäevas on erinevad numbrid, mis kannavad edasi meie hinge ja Aurasse teatud väge. Nende numbrite taga on peidus suur teadmine sinu enda hingeelu kohta. Sinu sünnikuupäev paljastab seda, milline sa oled ja mis erilist energiat sa endaga kaasas kannad.

Sünnikuupäeva esimene number ehk see päev, millal sa sündinud oled, see kannab teatud energiat endaga kaasas, mis mõjutab sinu olemust. Ei ole juhus see, millal üks laps siia ilma sünnib. Täpselt sama moodi ei ole juhus ka see, millisel päeval kuus sa sündisid. Sinu sünnikuupäev näitab ette selle, milline energia on sinu Aurakehas.

Sünnikuupäev mõjutab iga inimese sodiaaki. See üldiselt täiustab sodiaagi teatud iseärasusi või võimendab mõnda konkreetset ülekülluses olevat energiat. See on ka põhjus, miks vahel mõne sodiaagi esindaja ei tunne end teiste sama sodiaagi esindajatega ühte moodi olevat. Numeroloogia mõjutab astroloogiat ja nii ka vastupidiselt. Iseenda näitajaid lugedes pead sa kokku viima kõik enda näitajad ja mõistma, et üks mõjutab teist.

10. KUUPÄEVA ERILINE VÄGI

Kui sa oled sündinud 10. kuupäeval, siis sind saadab terve elu see number oma väega. See annab sulle iseloomuomadusi juurde ja lisab lisaväärtust sinu teistele numeroloogilistele ning astroloogilistele näitajatele.

Sinu sünnikuupäev on andnud sulle sünniga kaasa oskuse olla iseseisev. Iseseisvus on miski, mis tuleb meil tegelikult kõigil selgeks õppida. See on ülesanne, mis on iga inimese eluülesannete nimekirjas ja kui sa oled sündinud 10. kuupäeval, siis on see märk selle kohta, et mõnes eelmises elus oled sa selle ülesande ära õppinud ning täna on see sinu üheks tugevaimaks küljeks. Iseseisvusega kaasneb sul ka üks teatud probleem, milleks on vahel see, et sa oled liiga iseseisev. Tasakaalu loomine on samuti ülioluline ja oma iseseisvuse tõttu sa vahel ei lase kellelgi teisel endaga koostööd teha või kellegi teise soovidega on sul vahel raske kaasa minna. Sinu iseseisvus on ääretult tugev, kuid elus tuleb ka kompromisse teha ja teiste soovidega arvestada. Sa mitte teadlikult ei blokeeri teiste inimeste soove, küll aga see võib juhtuda täiesti kogemata. Mina soovitan end veidi kõrvalt jälgida, et sa enda lähedastele sellega liiga ei teeks. Küll aga mis mulle sinu juures meeldib, kes sa oled 10. kuupäeval sündinud, on see soov ise hakkama saada, soov midagi ise luua, teha, valmistada, meisterdada, kusagile enda elus jõuda ja see on väärtuslik, see on sinu trump siin elus.

Kui sa oled 10. kuupäeval sündinud, siis sa kannad number 1 väge endaga kaasas, mis sümboliseerib juhtimisomadusi ja soovi olla kõiges väga hea, mida sa oled endale käsile võtnud. Sa oled see, kes seab endale kõrgeid ootusi, kui sa suudad need täita, siis sa oled eufoorias ja kui mitte, siis võid langeda iseenda seatud lõksu ehk musta auku. Ma soovitan sul õppida ära see, et eksimine on inimlik ja eksimine ei muuda sind kehvemaks, see on lihtsalt üks vahesamm hea lõpptulemuse saavutamiseni.

Sulle meeldib inimestega suheldes ise juhtida suhtluse kulgu ja seda, millised sidemed teil hiljem teise poolega tekivad. Sulle meeldib ise otsustada seda, kes, kuidas, miks ja kaua sinu elus on.

Sinu sünnikuupäeva vägi muudab sind enda elu juhtima ja seda väga tugevalt ka suhete alal.

Sinu mõistus on väga analüütiline, sul on meeletu soov kõike mõista, mis sinu ümber toimub ja sul on selline väike kontrollimisvajadus olemas. Kontrollimisvajadus selles suhtes, et sa pead olema kursis sellega, mis toimub, miks see toimub, mis on selle sügavam sisu ja mida võib see endaga kaasa tuua. Pidevad "miksid" jälitavad sinu hinge ja sa analüüsid kõiki situatsioone, kuhu elu sind seadnud on. See kõik on väga hea sinus, sa teed meeletut tööd enese arengu jaoks, sa leiad tihti need vastused üles ja kui sa neid üles ei leia, siis eks see sinu iseloomupool pakub sulle ka palju stressi. Lisaks kõigele sellele oled sa ääretult tähelepanelik!

10. kuupäev kingib sulle sellise Aura, mis teistele tundub kui väga tugev. Sa peegeldad endast teiste hingedesse tugevust, enesekindlust, jõulisust ja veidi ka vahel agressiivsust. Teised tunnevad esmakordselt sinuga kohtudes selle ära ning sind tundma õppides nad näevad ka sinu pehmemat poolt.

Sinu sünnikuupäeva esimene number, milleks on 1, see sümboliseerib tugevust, edasi liikumist, enesekindlust ja sinu teine number, milleks on 0, see sümboliseerib paigalseisu, tasakaalu vajadust. Ühtepidi oled sa motiveeritud, liigud oma elus edasi, täidad oma unistusi ja teiselt poolt on sinus tagasilangused, kus sa võid kinni jääda ning kaotada ära selle väe, mis sind pidevalt edasi viib. Tasakaalutus käib kaasas 1 ja 0 kombinatsioonis. Ühtepidi soovid sa midagi saavutada, teistpidi otsid rahu ja paigalseisu. Sinu sünnikuupäeva õnnekristalliks on Apatiit ja seda ma soovitan kindlasti sul enda elus hoida, et sa suudaksid alati elus edasi liikuda, mitte kinni jääda ning alati edasi areneda.

APATIIT on 10. kuupäeval sündinute õnnekristall. Apatiidis on olemas see vägi, mis 10. kuupäeval sündinu vajab. Apatiit aitab mõista seda, kuhu poole tuleks elus edasi liikuda, see aitab kiirelt erinevaid segaseid olukordi ära lahendada ja endas lahti mõtestada. Apatiit suurendab 10. kuupäeval sündinu õnnetunnet, toob head energiate liikumist ja aitab edukas olla. Apatiit leevendab 10. kuupäeval sündinu stressi, närvilisust ja aitab kiireid häid elumuudatusi ette võtta.

Apatiit võiks olla 10. kuupäeval sündinu sünnikristallide laekas või seda võiks kanda ajal, kus on kõige enam Apatiidi tuge ja väge vaja.

10. kuupäeval sündinul on väga hea kujutlusvõime ja fantaasiamaailm. Selle sama maailma sees sünnivad vägevad ideed ja mina soovitan vähemalt ühe vägeva idee alati ellu viia, siis järgmise, kui eelmine on täidetud ning nii pidevalt. Sellised ideed ei ole mõeldud raiskamiseks, mis 10. kuupäeval geniaalsuses on sündinud. Eneseteostamine on väga oluline sellel kuupäeval sündinule ja sellepärast soovitan ma ideid ellu viia. Apatiit on sinu sünnikristall, mis aitab sul mõista seda, milliseid ideid tuleks ellu viia, millest oleks sul nii hingelisel kui ka materiaalsel tasandil kasu.

Kui sa oled sellel kuupäeval sündinud, siis sinu iseloomus on kohe olemas otsekohesus, millega sa võid vahel teisi inimesi ära ehmatada, kuid sa ise tead täpselt, et ega sa kellelegi siis sellega ei soovi liiga teha. Sinu otsekohesus on siiras, teised peavad lihtsalt õppima ära selle, et see on sinule omane. Sa ootad ka teistelt inimestelt siirust ja kui sinuga siiras ei olda, siis see sügavalt teeb sulle haiget.

Kui sa oled selle sünnikuupäeva kandja ja sa soovid olla edukas ning õnnelik, siis ennekõike pead sa mõistma seda, et sa oled kõige edukam siis, kui sa saad üksi oma asja ajada. Teine asi, mida sa pead teadma, on see, et sa ei tohi lasta enda elul seisma jääda, kui jääd, too enda ellu Apatiit, et see näitaks sulle taas tee kätte. Kolmandaks nõuandeks on see, et ära jäta oma hiilgavaid ideid teostamata - teosta need!

Sünniga kaasas kantav numeroloogia on täis saladuslikku keelt, mis jutustab meile loo meist endist. Loodan siiralt, et ma sain natukenegi sulle mõista anda seda, kes sa oled ja miks sa just selline oled!