Reedel 11. Detsembril lõuna paiku väljub Kuu pimedusest, mis peale Täiskuud on loodud ja annab positiivseid märke. 11. Detsember on väljatulek ärevast perioodist, mis on loodud novembri Täiskuu poolt. Nagu ma kirjutasin novembri Täiskuu maagiate ja dimensiooni artikli juures, et Täiskuu mõjutused küündivad sellel korral järgmise Uue Kuu loomiseni, siis 11. detsember on suur valguskiir peale ärevat dimensioonide lahtiolekute aega.
Peale võimukat eelmist Täiskuud, mis saabus Kaksikutes, on igal ühel vaja veidi hinge tõmmata ja leida enda jaoks aega ning Amburi Uus Kuu toobki selle.

AMBUR mõjutab Uue Kuu loomist ja see annab kaasa selgeid mõtteid, selgust, asjade lahendamist, lihtsamat üksteise mõistmist, kiirendab ükskõik millist tegevust parasjagu tehakse, annab jõudu uuteks ettevõtmisteks ja on hea aeg kodust välja liikuda ning kõik oma tegemata tööd ära teha.
Amburi poolt mõjutatud Uue Kuu loomine annab jõudu juurde positiivseks perioodiks, mis kestab vähemalt 25. detsembrini ehk detsembrikuu Täiskuuni.
Kuna Ambur annab Uuele Kuule head ja kiiret energiat, siis on hea aeg valmistada üht Uue Kuu maagiat, mis on seotud töö/erialaga - selle maagia leiate SIIT.

Mida toob Amburi Uue Kuu loomine ja selle mõjutused kuni Täiskuu loomiseni:
Uus Kuu toob uusi võimalusi ja paremat aega, mis kestab vähemalt kuni 25. detsembrini.
- Sellel perioodil on hea aeg kodust välja astuda, end teistele inimestele avada, külla minna ja sotsiaalsem olla, kuna inimesed on positiivsed ning võtavad tingimusteta vastu kõiki. Ka sa ise oled tavapärasemast õnnelikum, rahulikum, tasakaalukam ja soovid enda tundeid, emotsioone ning teadmisi jagada.
Inimesed on positiivsed, esineb vähem riidusid, vaidlemisi ja kui need isegi tekivad, siis lahendused tulevad poole kiiremini. Ambur annab Uuele Kuule kiired lahendused ja viib ära mõttetud probleemid.
- Ideaalne aeg ei ole aga toitumisharjumuste või sõltuvuste maha jätmiseks, kuna Ambur võtab ära enda tervise peale mõtlemise.  Igasuguste toitumisalaste muudatuste peale soovitan mõelda kas enne Uue Kuu loomist ja peale Detsembri Täiskuud.
- Suurepärane aeg enda kodus muudatusi teha ja Feng Shui järgi asju paika viia, kuna Uue Kuu loomisel tekkinud energiavibratsioon toob väga edukaid ettevõtmisi. Kuna kodu energeetika muutmisel on vaja sinu enda isikliku jõudu, et see toimiks, siis ongi see ajaperiood sobilik nendeks muudatusteks.
- Hea aeg saabub ka suhetesse, mis on 2015 suhte aasta tõttu palju kannatanud. Ambur toob Uue Kuuga palju uusi võimalusi iseenda suhtumise muutmiseks suhtesse ja vastupidi ka partnerile need mõtted. Amburi Uus Kuu annab soodsa aja armastuse avaldamiseks, tunnete välja näitamiseks, kihlumiseks ja abiellumiseks. 11. detsembri ja 25. detsembri vahel esitatud käe palumised ja abielud saavad Amburi vastupidavast jõust osa. See aeg annab sellistele ettevõtmistele head armastuse õnne.
- Peale ilusa aja toob see periood suuremat ohtu liikluses, kus on vaja rohkem tähelepanu pöörata, kuna ootamatused võivad avariisid põhjustada. Seega, kui te reisite  ajavahemikus 11. - 25. detsember, siis võtke endale kaitse kristallid kaasa, et tagada enda poolt maksimaalne turvalisus ja õnn teel olles.

Rituaalid, mis sobivad 11. detsembril tegemiseks:
Kuna Ambur toob endaga kaasa palju materiaalsust ja õnne, siis valmistatakse erinevaid rahamaagiaid. Sobilikud rituaalid selleks päevaks on külluse nurga puhastamine, selle laadimine ja aktiveerimine uute kristallidega või külluslike esemetega. Majja võib tuua külluse taimi, milleks on Ahvileivapuu või Sulgvõhk. Põletatakse rohelist värvi küünlaid külluse kristallide kõrval ja tuuakse majja erinevaid ürte, mis sümboliseerivad jõukust nagu näiteks Sidrunhein, Basiilik või Koriander.

SOOVIDE TÄITUMISE RITUAAL 11. DETSEMBRIL
11. Detsembril valmista endale vee-eliksiir Märkistallist ja Quantum Quattrost nii, et hoiad neid kristalle veekannu sees rohkem kui pool tundi ning jood seda selle sama päeva vältel. Need kaks kristalli aitavad sinu soovmõtlemist tugevdada ja sõnumeid teele saata kohtadesse, kus neid hingedel on vaja kuulda, et need toimiksid. Vee-eliksiiri valmistades ja juues keskendu konkreetsele soovile, mida sooviksid enda ellu tuua ja tulevikus näha. Soov võib olla ükskõik milline, peaasi et see oleks südamesoov. Vee-eliksiiri kristalle saad hiljem teistes eliksiirides kasutada, kui neid konkreetseid kristalle läheb seal vaja. Mäekristall aitab soovil teele minna ja Quantum Quattro avab selleks tee. Quantum Quatrro on ainuke kristall, mis avab 11. detsembril soovide värava, kuna see on Amburiga ja maagiaga seotud.