Kõik inimesed sünnivad teatud numeroloogiliste näitajatega. Meie enda sünnipäevas on erinevad numbrid, mis kannavad edasi meie hinge ja Aurasse teatud väge. Nende numbrite taga on peidus suur teadmine sinu enda hingeelu kohta. Sinu sünnikuupäev paljastab seda, milline sa oled ja mis erilist energiat sa endaga kaasas kannad.

Sünnikuupäeva esimene number ehk see päev, millal sa sündinud oled, see kannab teatud energiat endaga kaasas, mis mõjutab sinu olemust. Ei ole juhus see, millal üks laps siia ilma sünnib. Täpselt sama moodi ei ole juhus ka see, millisel päeval kuus sa sündisid. Sinu sünnikuupäev näitab ette selle, milline energia on sinu Aurakehas.

Sünnikuupäev mõjutab iga inimese sodiaaki. See üldiselt täiustab sodiaagi teatud iseärasusi või võimendab mõnda konkreetset ülekülluses olevat energiat. See on ka põhjus, miks vahel mõne sodiaagi esindaja ei tunne end teiste sama sodiaagi esindajatega ühte moodi olevat. Numeroloogia mõjutab astroloogiat ja nii ka vastupidiselt. Iseenda näitajaid lugedes pead sa kokku viima kõik enda näitajad ja mõistma, et üks mõjutab teist.

Sünnikuupäeva mõjutus inimese eluteele ja iseloomule annab osa inimese hinge tervikust. Et mõista täielikult, kes näiteks sina oled, siis sa pead kõik enda astroloogilised ja numeroloogilised näitajad kokku liitma ning nendest saad tõese vastuse. Kui näiteks astroloogilistes ja numeroloogilistes näitajates on iseloomujoonte kattumisi, siis need esinevad sinus eriti tugevalt, kui on aga väga palju erinevaid, siis oled tasakaalukam jne.

29. KUUPÄEVA ERILINE VÄGI

Kui sa oled sündinud 29. kuupäeval, siis sind saadab terve elu see number oma väega. See annab sulle iseloomuomadusi juurde ja lisab lisaväärtust sinu teistele numeroloogilistele ning astroloogilistele näitajatele.

29. kuupäeval sündinud inimesed on minu jaoks väga huvitavad ja nad on iseenda jaoks nagu müsteeriumid. Seda kõike aga põhjusega!

Kui sa oled sündinud 29. kuupäeval, siis see sünnikuupäev on sulle andnud oskuse inimestega ja keskkonnaga väga hästi kohaneda. Kohanemisvõime on üks parimaid ja tugevamaid külgi, mis sinu sünnikuupäev on sulle kinkinud. Kohanemisvõime annab võimaluse sul hakkama saada väga paljudes erinevates situatsioonides, erineva temperamendi ja taustaga inimestega. Kui sa ise ei ole sellele iseloomujoonele täna veel tähelepanu pööranud, siis nüüd vaata ja analüüsi end veidi rohkem, sa tõesti oskad seda teha. Loomulikult, kui sul on inimesega emotsionaalne side, siis see omadus võib sind alt vedada aga kõikide ülejäänud inimeste puhul sa suudad seda iseloomujoont kasutada.

Kohanemisvõime annab sulle võimaluse elus edasi liikuda nii, et sa ise end vägisi kuskil paigal ei hoia. Seega annab see sulle vabadust. Kui sinu teised astroloogilised ja numeroloogilised näitajad soodustavad samuti liikumist, siis sa oled tõeliselt peatamatu. Alati tuleb vaadata ja analüüsida, mis sinu teised näitajad sulle annavad, et mõista täielikult enda iseloomu tagamaid.

29. kuupäev on kinkinud sulle väga hea sisetunde, mis aitab sind elus juhtida õigele poole ja õiges suunas. See on intuitsioon, mis annab sulle inspiratsiooni, millest lähtuda ja end juhtida lasta. Kui sa oled sündinud 29. kuupäeval, siis seda omadust võiksid ja peaksid sa enda elu elamiseks ära kasutama. Alati usalda enda inspiratsiooni! Sinu intuitsioon ei ole seotud selge tajumise, selge tundmise ja nägemisega. Sinu intuitsioon väljendub inspiratsioonist ja kui sa kuulad seda, siis kõik ongi hästi. 

Sodaliit on imeilus sinine kristall, mis on 29. kuupäeval sündinute õnnekristalliks vastavalt sünnikuupäeva järgi. Sodaliit toetab 29. sündinut, aidates alati sisetunnet tugevana hoida ja see kutsub esile inspiratsiooni, mis juhatab elus õige suuna peale. Sodaliit on täielikult vajalik kristall igaleühele, kes on sündinud sellel kuupäeval. Sodaliit võiks olla aeg-ajalt elujooksul talismanina või ehtena igapäevaelus või kindlasti esindatud kodus ja sünnikristallide laekas. Sünnikristallide laeka kohta saad lähemalt edasi lugeda SIIT.

29. kuupäev muudab sind kergelt vaoshoituks teiste silmis, kes sind väga lähedalt ei tunne
. See on tegelikult ju väga hea. Sa ei ole see, kes kohe erinevates olukordades reageerib, ülereageerib, impulsiivselt end väljendab ja füüsiliselt või emotsionaalselt enda tunnetest märku annab. Sul läheb veidi aega, sa analüüsid, kiired kalkulatsioonid, inspiratsioon tekib ja siis sa alles väljendad end. Sul läheb lihtsalt käivitamiseks veidi rohkem aega, kui mõnel teisel. See sama omadus tekitab sinu jaoks veidi kaugemates inimestes tunde, et sa oled vaoshoitud, nad ei tea, kes sa tegelikult oled või nad ei oska sinu iseloomu kuidagi ära tõlgendada. No las neile jääbki siis see müsteeriumiks, sa ju tegelikult ise ka päris täpselt ei oska end tõlgendada. Ära muretse ma aitan sul seda teha läbi selle artikli siin, homme läbi mõne teise artikli ja nii see tervik tulebki kokku.

29. kuupäev muudab sind julgeks väljaütlejaks
, kui sul on olemas teatud teemadel oma arvamus ja seisukoht. Sa ei karda välja öelda, kui sinus on midagi paigas hoolimata sellest, mis teised võiksid sinust arvata. See on hea omadus, kuna me ei saa kõigile meeldida, me ei peagi seda tegema ja igal inimesel peabki oma arvamus olema.

Sotsiaalse poole pealt oled sa veidi valiv, hoolimata sellest, et sa oskad inimestega väga hästi kohaneda
. Enda lähedale lased sa neid inimesi, kes on sulle esimesena välja näidanud seda, et sina meeldid neile. Sinu jaoks on oluline tunnetada seda, kas sinu vastu on huvi või mitte. Kui on huvi, siis alles sa kas lased ta enda ellu või mitte. Nii, et sina ei ole kindlasti see, kes esimese sammu teeks ja kui sa arvad, et sa ikkagi teed, siis mõtle hästi järgi, kas ikka teed?

Sodaliit
 on sinu õnnekristall, mis aitab sul sinu erineval tasandil suhteid korras hoida. Sodaliit aitab sul mõista seda, keda sa oma ellu üldse soovid, keda mitte. Kuna tegemist on Sodaliidiga, siis see on väga tugevalt seotud intuitsiooni tugevamaks muutmisel ja see aitab väga hästi sul otsuseid vastu võtta igas suunas.

29. kuupäev on sulle kinkinud väga suure potentsiaali selleks, et elus midagi isiklikku saavutada, inspiratsioon viib sind edasi, julgus ja oskus kohaneda, kõik need soosivad edu. Kuid mis võib sinu edu ära rikkuda? Sa ei kannata kaotamist ja see võib sulle saatuslikuks saada. Tagasilangus võib sind pidurdada ja see võib ära rikkuda nii mõnegi hea ja soodsa teekonna, millel sa juba käid. Tagasilangus või kaotamine ei tähenda seda, et sa ei peaks oma valitud suunas liikuma, elu toob selliseid asju meile selleks, et me õpiksime, muudaksime midagi iseendas ja kui me seda teeme, siis meil on olemas vastav jõud, et jõuda sinna kuhu poole oleme soovinud jõuda. Kui sa suudad edaspidi ellu nii suhtuda, siis sa oledki lõpuks seal, kus sa oled unistanud olla. Sodaliidi kristall aitab sul elu õppetundidest õppida.

Kui 29. kuupäeval sündinu laseks rohkem saatusel end juhtida, siis elu oleks palju lihtsam
. 29. kuupäeval sündinu on kindlasti see, kes ei tohiks kalkuleerida enda elu, viisaastaku plaani teha, vaid lihtsalt lasta inspiratsioonil viia end kusagile ja hoida pigem mõttes mingisugust saavutust, mitte teed, kuidas sinna jõuda. Samas liikudes läbi inspratsiooni sinna poole, kuid mitte kunagi seada endale piiranguid, mida loovad tegelikult plaanide ja kalkulatsioonide tegemised.

Kui 29. kuupäev on sinu sünnikuupäev, siis oled sa tegelikult loodud püsisuhtesse jääma. Üks pool sinust soovib kindlat kaaslast, kes oleks sõber, armastaja, tugiisik ja kõik erinevad isiksused kokku ühes, teine pool on aga sinus nii romantiline, et sooviksid elus kogeda rohkem armumisi kui ühel korral. Kui sa oled suhtes, siis teine pool peab mõistma seda, et sind on kerge sõnadega haavata ja teine pool võiks olla ettevaatlik sõnade kasutamisel. Samas pead sa ise palju vaeva nägema, et sõnavara ei haavaks sind nii palju, kui seda teeb sinu kallima sõnade kasutus.

Kõige suuremaks probleemiks, mis võib sind eluteel tabada on küsimus: "Kes ma siis olen ja mis on minu elu mõte?", sellepärast ma ütlesingi, et 29. on iseenda jaoks müsteerium. 29. kuupäeval sündinu ei mõista kaua aega iseenda täielikku isiksust, see areneb välja aja jooksul ja aasta-aastalt erinevad kihid paljastuvad ning mida aeg edasi, seda rohkem 29. kuupäeval sündinu ise mõistab, kes ta siis selline on. Sellepärast ongi 29. kuupäeval sündinu õnnekristalliks Sodaliit. Sodaliit aitab näha iseennast selgemini ja mõista, kes "mina" siis olen.

Sinu sünnikuupäev jutustab sulle loo sinust endast ja seda vaid väikese osakese sinu seest. Mõistmaks seda, kes sa tegelikult oled pead sa panema kokku kõik pusletükid. Kokku liitma enda astroloogilised ja numeroloogilised näitajad ning sellest saadki terviku - sinu enda!