MÄEKRISTALL on üks 11 kristallist, mis kuulub ennustuskristallide põhikomplekti.

VASTUS: Mäekristallil on mitmeid tähendusi, kui seda ennustamises kasutatakse, aga sa pead ise leidma, millisesse konteksti see vastus peaks kuuluma. Panen teile siia kirja mõned näidisvastused.

- Uued algused erinevas aspektis (oleneb, mida oled küsinud).

- Võimalik uus suhe või võimalus selle jaoks.

- Võid kohtuda uute inimestega, kes pikemas perspektiivis võivad kasulikud olla.

- On õige aeg kodu puhastamiseks või sinu enda energia puhastamiseks kuna energiad, mis sind ümbritsevad on negatiivsed või korrast ära.

- On aeg teha maagiat või rituaali, mis asjale jõudu juurde annaks.

- Mäekristall näitab, et kõik võib väga kiirelt juhtuda.

- Üldiselt tähendab Mäekristall "jah" vastust, aga ta ei räägi eriti tunnete teemal ehk pigem annab see kristall paremini materiaalsemaid vastuseid.

- Hoiatab, et sa pead kiiresti tegema, vastasel juhul magad sa tõelise võimaluse maha ja hiljem võid iseennast süüdistama hakata.

- Mäekristall ei ole süüdistuse kristall, mis tähendab seda, et sellega ei saa kellegi süüd tuvastada. Kui otsitakse süüdlast läbi kristallide ennustuse, siis võib Mäekristall vihjata sellele, et keegi ei peagi süüdi olema.

Kas on õige aeg reisile minemiseks? Jah
Kas on õige aeg kodu loomiseks? Jah
Kas ma peaksin midagi suhtes muutma? Jah, vastasel juhul hakkab see lagunema või see juba laguneb. Mäekristall annab teada, et suhtesse on vaja "puhastust", nii emotsionaalselt, kui ka füüsiliselt. Järelikult tuleb muuta enda kogu suhtumist antud olukorras, mis eksisteerib.
Kas ta armastab mind? Mäekristall annab teada, et on vara öelda - anna inimesele aega.
Kas ma teen õiget tööd? Jah
Kas ma peaksin midagi enda juures muutma? Jah, enda energiat ja Tšakraid puhastama, kuna need on korrast ära.