ROOSA KVARTS on üks 11 kristallist, mis kuulub ennustuskristallide põhikomplekti. Roosa Kvarts sümboliseerib armastust ja peamiselt peaks see kristall kristalli kotist välja tulema siis, kui on esitatud selleteemaline küsimus.

VASTUS: Kui küsitakse ennustuskristallidelt lihtsalt vihjet ilma küsimust esitamata, siis Roosa Kvarts annab teada: Andesta iseendale, andesta kellelegi, kelle üle sa oled kohut pidanud ja mine enda eluga edasi. Ära lase pisiasjadel enda hingele haiget teha.

- Kui on esitatud materiaalne küsimus, siis viitab see sellele, et võib tegemist olla liialt ahne küsimusega ja Roosa Kvarts soovitab küsimust mitte küsida või seda ümber sõnastada.

TERVIS: Kui küsimus on seotud tervise teemaga : Stress on see, mis haigussümptomeid toob või võib hakata tooma.

SUHTED: Kui küsimus on seotud armastuse/suhtega, siis vastus on järgmine: Oled ise liialt tundlik, oled liiga emotsionaalne, võid asju üle paisutada, armastus võib olla algstaadiumis ja kui oled vallaline, siis see on märk uue armastuse leidmisest.

- Kui küsimus on seotud laste saamisega/abiellumisega/perekonna loomisega : Jah, on õige aeg selle tegemiseks või sinu ellu on laps saabumas.

Põhilised märksõnad: armastus, andestamine, stressist põhjustatud haigestumine, liigne tundlikkus, õige aeg pere loomiseks