Menüü
Ostukorv

ANGELIIT auguga

ANGELIIT auguga EHTED
ANGELIIT auguga
7.50€
Maksudeta: 6.15€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ANGELIIT auguga

ANGELIIT loob Sinu ja Inglite vahele ühenduse ning toob rahu, tasakaalu ja loob harmooniat

Angeliit on Inglite kristall ja selle reedab ära ka juba selle kristalli nimi, mis on inglisekeelsest sõnast "Angel" ehk Ingel. Angeliit on seotud Inglimaailmaga niivõrd, et see on üks tugevamaid kristalle, mida kasutatakse Inglitega kõnelemisel. Kõikidel elavatel on oma kaaslashing, kellel ei ole füüsilist keha ja Angeliit on maapealne kontakt sinu ja tema vahel. Angeliiti kandes aitad sa luua enda isiklikule Inglile portaali, mille kaudu on tal lihtne sind kätte saada ja kõnetada. Piisab juba sellest, et Angeliidi kristallid sind ümbritsevad, et Inglid saaksid lihtsamini sinuga kontakti astuda. Inglid on need, kes meile sõnumeid, märke ja õpetusi toovad. Kui sul on oskus neid kuulata, siis sinu elu müsteeriumid lahenevad kiiremini ja sa saad täpselt aru, miks mõni asi sinuga juhtub. 

Angeliit pärineb ja seda kaevandatakse peamiselt Saksamaalt, Poolast, Liibüast, Mehhikost ja Egiptusest. Need on need piirkonnad, kus Angeliit maapõues pesitseb ja kus on võimalik neid kaevandada. 


Angeliidi kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Angeliit viib sind ühendusse Inglitega, eriti sinu enda kaitseingliga. Kui Angeliidi kristall on sinu läheduses, siis see avab kanali, mille kaudu on Inglid võimelised sinuga kontakteeruma. Sellesama omaduse tõttu on kasulik Angeliiti kanda siis, kui sa soovid Inglitepoolset tuge, kaitset, abi ja nendega suhelda. Angeliidi kandmine aitab sind ja kaitseinglit pidevas kontaktis hoida. Kui sa ei tunne, et keegi valvab sinu seljatagust, siis on mõistlik luua kristallidega soodne keskkond, et kaitseingel suudaks sinule abi pakkuda. 

- Angeliidi kristall aitab luua parema energialaineid sinu ümber, mis aitab avada portaali sinu ja Ingli vahele. See portaal on vajalik selleks, et sinu isiklik Ingel saaks sinule sõnumeid tuua just siis, kui sul neid vaja kuulata on.

- Hingerahu tagamine, stressi eemaldamine, iseenda elu suhtes selguse saamine ja enda tee leidmine.

- Angeliidi kandmine vabastab väga paljud energiad, mida tavapärased Aura puhastajaid ei suuda Aurast välja lasta, nagu näiteks: Angeliit suudab vabastada intuitiivseid blokaade, mis ei lase sinu intuitsioonil areneda, ükskõik kui usinalt sa prooviksidki seda teha. Vahel on need blokaadid väga sügavad, ehk seotud meie eelmiste elude või karmaga. Angeliit aitab välja tõrjuda takistava energeetika, aga samas aidates sul mõista iseenda probleeme, vigu ja karmaatilisi võlgu, et sa saaksid neid lahendama hakata.

- Angeliidi kandmine aitab mõista elu eesmärki, ülesannet, saatust ja karmat.

- Kaitseb Aurat inimeste eest, kes alandavad, üritavad kadedusega sind maha teha ja enesehinnangut alla viia.

- Pikaajaline Angeliidi kandmine toob prohvetlikke nägemusi ja aitab kadunud hingedel läbi une kontakti saada.

- Angeliidi kandmine aitab kadunud lähedastel sinu mõtteid kuulata ja seega on soovitav seda kristalli kanda ehtena kaelas, kui surnuaias käiakse.

- Koos Aqua AuraKüaniidiIoliidi või Lasuriidiga kantult aitab Angeliit avada telepaatilisi oskuseid. Telepaatia on see, kui sa oskad kuulata, mida teine inimene mõtleb.

- Angeliit tervendab Kurgutšakrat ja aitab sellel kohal Auras oma energia tagasi leida.

- Angeliidi kristall aitab kadunud lähedase hingega kontakti hoida. See tähendab seda, et peale tema edasi liikumist puhkamisfaasi suudab ta unenägudesse ilmuda, kui on vaja midagi olulist teada anda, kuulata sinu mõtteid, kui soovid temaga suhelda, või kaitsta, kui vaja.

RAVITSEMINE

Angeliit on kristall, mille poleeritud kujust vee-eliksiire ei valmistata, kuna see on habras kristall.

Kandke Angeliidi kristallitalismani, kui soovite kristalliteraapiat anda järgmiste probleemide tervendamisele:

- Madal hemoglobiinitase, vere hüübimise probleemid, aneemia, peavalud (mis on tingitud füüsilisest probleemist), ärevushäire, kaotusvalust tekkinud stress, kaasasündinud hingamisteede probleem (aitab karmaatilisest probleemist vabastada pikaajalisel kandmisel). 

- Mina soovitan Angeliiti kanda ka siis, kui on läbi elatud nii-öelda kokkukukkumist, südameoperatsioonilt tulnutel või nendel, kes on mõne ime läbi mingisugusest raskest haigusest või õnnetusest pääsenud. Angeliit kaitseb neid selle eest, et selline olukord uuesti ei tekiks ja annab selle kandjale mõista "miks nii juhtus, mis oli selle põhjus, mida sooviti sulle sellega mõista anda jne".

KURGUTŠAKRA

Angeliidi energiad kogunevad kõige kiiremini viiendasse Tšakrasse ehk Kurgutšakrasse, mis asub otse kurgu/kaela kohal. Angeliit aitab sul Inglitemaailmaga ühendust saada. Tänu selle energiale aitab see sinus avada võime tunda enda ümber Ingleid, neid näha, nendega suhelda, nende käest vastuseid saada ja loomulikult ka ise neile küsimusi esitada. Lisaks selle spirituaalsele toimele on Angeliit suurepärane Kurgutšakras oleva stressienergia leevendaja, aidates ellimineerida sellest Tšakrast ebakõlad, mis ei lase Kurgutšakral õigesti toimida. 

SODIAAK 

Tähemärgilt on Angeliit VEEVALAJATE hingerahu ja Inglitega kontakteerumise kristall. Angeliit on üks parimaid valikuid Veevalajale enda intuitsiooni arendamiseks. Angeliidil on oskus Veevalaja intuitiivsust tugevamaks muuta, aidates Veevalaja sisetunnet selgemaks teha ja läbi õige sisetunde elus otsuseid langetada. Angeliit suurendab Veevalaja spirituaalset teadlikkust, õpetades Veevalajale kuulama enda hinge häält. Tegemist on kristalliga, mis aitab selgelt tajuda ja valenägemusi eemale hoida. Angeliidi tugevaim omadus on luua Veevalaja ja tema kaitseingli vahele ühendus. See annab võimaluse Veevalajal enda kaitseinglit tundma õppida ja tema käest alati tuge saada, kui selleks on vajadus. 

Lisaks sellele mõjub Angeliit väga hästi NEITSITELE, kes on sündinud ajavahemikus 25. - 27. august. See on nende Inglite kristall, mis aitab ka kaitseingliga kontakteeruda.

Angeliiti võid laadida Tselestiit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Sandlipuuviiruki või Seedripuu eeterliku õli auruga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud Kristalli suurus ca 3x2x1 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.
ANGELIIT loob Sinu ja Inglite vahele ühenduse ning toob rahu, tasakaalu ja loob harmooniat. Angeliit on I..
5.40€
Maksudeta:4.43€
ANGELIIT loob Sinu ja Inglite vahele ühenduse ning toob rahu, tasakaalu ja loob harmooniat.&nbs..
16.70€
Maksudeta:13.69€
ANGELIIT loob Sinu ja Inglite vahele ühenduse ning toob rahu, tasakaalu ja loob harmooniat.Angeliit on In..
17.40€
Maksudeta:14.26€
ANGELIIT loob Sinu ja Inglite vahele ühenduse ning toob rahu, tasakaalu ja loob harmooniat.Angeliit on In..
27.90€
Maksudeta:22.87€
ANGELIIT loob Sinu ja Inglite vahele ühenduse ning toob rahu, tasakaalu ja loob harmooniat.Angeliit on In..
29.00€
Maksudeta:23.77€
SODALIIT on väga kauni väljanägemisega kristall, millele on omapärane sinine kuni tumesinine värvus. Selle sinise seest jooksevad läbi erinevad v..
10.90€
Maksudeta:8.93€
Mookaite on väga kirju kristall, seega toode võib erineda pildil olevast.MOOKAITE toob sulle head õnne, häid võimalusi, annab sulle võimalus..
15.90€
Maksudeta:13.03€
Mookaite on väga kirju kristall, seega toode võib erineda pildil olevast.MOOKAITE toob sulle head õnne, häid võimalusi, annab sulle võimalus..
10.50€
Maksudeta:8.61€
SODALIIT on väga kauni väljanägemisega kristall, millele on omapärane sinine kuni tumesinine värvus. Selle sinise seest jooksevad läbi erinevad v..
7.20€
Maksudeta:5.90€
AMETÜST võitleb stressi vastu, toob head und, tasakaalustab emotsioone ja kaitseb negatiivsete emotsioonide eest. R..
3.90€
Maksudeta:3.20€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.