Menüü
Ostukorv

PRENIIT geood

PRENIIT geood KRISTALLID
PRENIIT geood KRISTALLID
PRENIIT geood KRISTALLID
PRENIIT geood KRISTALLID
PRENIIT geood
9.30€
Maksudeta: 7.62€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: PRENIIT geood

Võimalikud valikud

Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõik geoodid on Maa ise loonud.    

PRENIIT on ilus rohekas kristall, mis tavaliselt on läbikumava tekstuuriga. Preniit võib olla heleroheline kuni tumeroheline, mille seest võib läbi kumada ka musta tooni nõelad või kristallitükid. Preniit pärineb peamiselt Austraaliast ja Lõuna-Aafrikast. Preniit on väga hea kristall neile, kes otsivad midagi, mis aitavad neil spirituaalsemaks ja intuitiivsemaks muutuda. Preniit on selline kristall, mis aitab õige spirituaalse teekonna leida, mõista, millise suuna peab elus võtma ja mida sa pead selles elus õppima. Preniit on veidi karmaatiline kristall, aidates mõista eluülesannet, teekonna õppetunde ja eesmärki.

Preniiti nimetan mina "vabastaja" kristalliks sellepärast, et sellel on oskus lahti murda energiablokaadid, mis ei lase hingel spirituaalselt kasvada. Preniidil on oskus anda õige spirituaalne tee ja kui see on juba leitud, siis ta aitab avada erinevaid selgeltnägemisega seotud andeid. Preniit õpetab elama nii, et inimene kuulaks enda südamehäält, mitte ei kaalutleks alati materiaalsetel kasumitel oma tegemisi. Preniit õpetab nägema seda, et kui sa kuulad oma sisetunnet, siis see on ainuke õige lahendus või tee õnneliku tuleviku nägemiseks.

Preniidil on oskus spirituaalselt inimese hinge võimendada, andes kohest energiat selleks, et intuitsioon saaks tugevamaks muuta ja selle kõige võimsamaks väeks on see, et see aitab inimestel Inglitega suhelda ning nendele sõnumeid edastada.

Preniit on kristall, mis toob sulle teadmisi, müstilisi nägemusi ja märke ning õpetab sul kõike seda vastu võtta ning seda enda jaoks lahti analüüsima. Preniit on kristall, mis aitab sul Inglitepoolseid sõnumeid kinni püüda ja neid enda ellu sobitada. Preniit aitab sul enda sisetundest aru saada ja intuitsiooni tugevdada. Preniit on väga kasulik kristall, mis soodustab enesearendamist ja hingelist kasvamist.

Preniit on kristall, mis aitab sul saada unenägudest vihjeid selle kohta, kuidas enda elu paremaks muuta ja seda just materiaalses mõttes. Preniit on kristall, mis hoiatab sind ette materiaalse probleemi eest, suunates sind muutma enda elu edukamaks. Aseta Preniit oma magamistuppa, näiteks öökapile, kui sa soovid unes materiaalsetele küsimustele ja teemadele vastuseid saada. 

Preniit aitab sul iseenda sisetundest paremini aru saada ja seda selgemalt mõista. Tänu sellele omadusele aitab see intuitsiooni tugevamaks ja selgemaks muuta. Preniit on väga kasulik enesearengukristall, mis soodustab sul märke ja sõnumeid paremini mõista. 

Preniit soodustab hingelist arengut, see aitab sul mõelda ja analüüsida kõige selle peale, mis sinu elus toimunud on. Preniit aitab sul märgata märke, mis eluteel on sind saatnud ja mõista miks need on sinuni tulnud. Samas see aitab sul ka hetkes olukorda paremini hinnata ja näha märke täpselt õigel ajal, mil need sinuni saadetud on. 

Preniit sümboliseerib tingimusteta armastust elu vastu, aidates sul elu aktsepteerida sellisena nagu see on sulle antud, õpetades aktsepteerima kõike seda, mis sinu ellu tuleb ja seda vastu võtma, aidates seda kõike endale kasulikuks muuta ning õppida sellest kõigest võimalikult kiirelt. 

Preniit aitab vabastada karmaatilisi takistusi ja kui Preniiti kanda koos Rüoliidiga või nendest kahest kristallist endale kristallikomplekt luua ning need enda padja all hoida vähemalt kuus kuud aitab Preniit Auras oleva karmaatilise energia vabastada ja Rüoliit aitab sul enda karma ära lahendada.

Hoia Preniidi kristalli enda padja-, madratsi- või voodi all, et see saaks läbi Inglite sulle prohvetlikke unenägusid tuua. Preniit aitab Inglitel sinuga läbi une kontakti saada. Eriti kasulik on Preniiti koos hoida teiste Inglikristallidega, kui soovid väga võimast tulemust saada. 

Hoia seda kristalli enda Inglipäeviku kõrval, Inglikristallide altaril või kodus kõige Põhjapoolsemas toas, kus asub Inglitevärav. Inglitevärav ehk sinu kodu Ingliteportaal on koht, kus on kõige õigem hoida erinevaid kristalle, mis aitavad sul Inglitega kontakti saavutada. Selles kohas võid hoida lisaks Preniidile ka teisi Inglikristalle nagu näiteks TselstiitiKüaniitiSodaliidiSeleniiti ja Opaliiti

Preniit on kristall, mis aitab sul Inglitega ühendust saada ja nendega ühenduses olla. Preniit aitab sul alati valmis olla Inglite poolt saadetud sõnumite ja märkide vastuvõtmiseks. Preniiti kasutades või kandes võid sa edastada Inglitele sõnumeid ja jääda ootama nende poolseid vastuseid. Kui oled Preniiti kandnud, siis hakka jälgima seda, mis sinu ümber toimub. See on üks viis, kuidas Inglid saadavad märguandeid ja sõnumeid sulle läbi keskkonna, milles viibid. 

Hoia Preniiti koos Lumiobsidiaaniga, nende kooslus aitab sul vabaks lasta kõigest ja kõigist, mis sinu ellu ei tohiks enam kuuluda. Preniit kombinatsioonis Lumiobsidiaaniga aitab sul enda vaimset keha puhastada negatiivsetest mõtetest, mälestustest ja piinavatest emotsioonidest. Need kaks kristalli aitavad sinu elus ühe korraliku suurpuhastuse läbi viia.

GEOODID on kristallid, millel on oskus teisi kristalle taaselustada. Geoodid koosnevad väikestest kristallitippudest ja needsamad tipud juhivad energiat teistesse kristallidesse edasi. Geoodidel on omadus energiast mitte tühjaks saada ja nad oskavad ise ennast taastada kui hoida neid aknalaual.

PRENIIT GEOOD suurendab sinu kontakti sinu isikliku Kaitseingliga ja aitab tal pidevalt olla sinu lähedal, eriti just kodus. Mida suurem kontakt sul on enda Kaitseingliga, seda suurem on ka sinu kaitse Auraväljas. See geood avab öösiti Astraalrännaku ja seetõttu on sul seda kasulik hoida enda voodi all, et sa kogeksid Astraali ehk kõige võimsamat informatsiooniund, millest saad valgustatust ning juhtnööre edaspidisteks sammudeks. Teen pidevalt üle Eestilisi Astraalrännakuid, et enda inimestele valgustust tuua ja me kohtume unenägudes selleks, et sa saaksid koos teistega teavitusi just siis, kui neid kõige enam vaja on. Preniit geood aktiveerib tööle kõik unenägude ja Inglite kristallid, mis tähendab seda, et see ühendab sind Inglite maailmaga ning toob prohvetlikke unenägusid. 

Rahulik kodukeskkond

Preniiti on väga kasulik sul enda kodus hoida. Preniit on rahustava toimega ja aitab kodusel atmosfääril olla rahulikum. Kui sa tunned, et sinu kodus on rahutunne puudu ja kodus olemine muudab sind või teisi perekonnaliikmeid närviliseks, siis on mõistlik Preniiti sul enda koduseintevahel tuua. Preniiti hoia Inglikristallide või intuitsiooni arendavate kristallide seas. Lisaks sellele on kasulik tükk Preniiti igasse erinevasse tuppa asetada. 

Selegeltnägemine

Preniit on selgeltnägijate kristall ja kui seda kaasas kanda või hoida selgeltnägemise kristallidega ühes koos, aitab Preniit veelgi võimsamaid nägemusi näha. Preniiti hoitakse ennustuslaual, taro- või inglikaartide kotis või pendlikotis, et võimendada ennustamist ja seda kasutatakse ka õigete vastuste saamiseks. Preniit võimendab kõike spirituaalset ja kõike seda, mis on ennustamisega seotud. 

Feng Shui

Preniit kannab endas puidu-elementi, mida kasutatakse IDA- või KAGU-energia tasakaalustamiseks. Preniit aitab tuua nendesse ilmakaartesse puidu-elementi, et seal liiguksid positiivsed energiad. Preniiti viiakse Põhjapiirkonnas olevasse vannituppa või tualettruumi, et tasakaalustada liigset vee-elementi.

Karma

Preniit aitab spirituaalselt areneda ja seeläbi mõista paremini Karmat ning selle seadusi. Preniiti kasutades või ehtena kandes äratab see sinus Karmatundlikkuse, sa hakkad alateadlikult vastutustundlikumalt käituma. Lisaks aitab Preniit paremini mõista kõikide tegude tagajärgi. Loe rohkem Tene Laulu artiklist SIIT.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Preniiti kasutatakse järgmiste probleemide eeterkeha ravitsemisel: aneemia, verehaigused, veresoonkonna haigused, lümfid, neerud, neerupealised, neerukivid, põieprobleemid, maks. 

- Preniit on väga kasulik õlgade tervendamisel. Kui sind on tabanud õlavalu või oled läbi elanud trauma, mis on sinu õlgu nõrgestanud või kahjustanud, siis Preniit on sinu tervenduskristall. Sellisel juhul kanna Preniiti kaelas, et see saaks õlavalu leevendada ja õlgade tervenemist kiirendada. 

- Lisaks eelnevale aitab Preniit tervendada ka ravitsejat, kuna Preniidil on oskus taastada inimeses energiaid, mida ta on teistele jaganud tervendamise eesmärgil. Seetõttu on Preniit sobilik tervenduskristall selgeltnägijatele, ravitsejatele, massööridele, arstidele jne.

SÜDAMETŠAKRA

Preniit on väga kasulik sinu Südametšakrale, aidates vabastada blokaadid, mis ei lase südamel õigeid otsuseid teha. Eriti kasulik on see neile, kes ei suuda mõista, kellele tema süda kuulub. Lisaks sellele aitab Preniit sul end tervendada ja mõista seda, mida sa peaksid enda heaolu nimel tegema. Preniit juhatab tähelepanu sellele, millised käitumis- ja toitumisharjumused võivad olla sulle kahjulikud, mitte kasulikud. Kandes Preniiti Südametšakrakohal aitab see just seda sinus märgata.

KOLMAS SILM

Kolmandal Silmal kantuna aitab Preniit puhastada seda Tšakrat, aidates vabastada hinges peituvad võimsad anded nagu näiteks selgeltnägemine. 

SODIAAK 

KAKSIKUID mõjutab Preniit kõige enam spirituaalselt, aidates neil õppida enda intuitsiooni rohkem kuulama.

KAALUDE jaoks on Preniit üks põhilistest tervisekristallidest, aidates neil terve olla. Preniit toob Kaalude füüsilisele kehale tervendust ja aitab olemasolevast terviseprobleemist kiiremini vabaks saada. Preniit aitab Kaaludel sisetundest paremini aru saada. See on kristall, mis tugevdab inimese hinge spirituaalselt, andes energiat selleks, et intuitsioon saaks tugevamaks muutuda. Preniit aitab Kaalude elust ära hoida kõike seda, mida nad ei soovi, eemaldab hirmud, mis tõmbavad ligi halba õnne. Preniit kaitseb neid tõsiste terviserikete eest ja aitab teha oma heaoluks parimaid valikuid.

NUMEROLOOGIA

Numeroloogia poolest on Preniit intuitsiooni tugevdamise jaoks ja Inglite suhtlemisel abiks neile, kes on sündinud eluteenumber 5 all.

Preniit on isiklikuks õnnekristalliks neile, kes on sündinud 14. kuupäeval. Tegemist on kristalliga, mis aitab tasakaalustada ja harmooniat luua isikuomadustesse. See toob esile positiivsed ja head küljed, ravides tasakaalutuid külgi. Toetab hea õnne ning jõukuse energiaga. Seda kristalli on kasulik terve elu vältel enda kõrval hoida, et see saaks õnnega 14. kuupäeval sündinut pärjata.

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Puhasta vähemalt korra kuus Basiilikuviiruki/eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
14.50€
Maksudeta:11.88€
PRENIIT on ilus rohekas kristall, mis tavaliselt on läbikumava tekstuuriga. Preniit võib olla heleroheline kuni tumeroheline, mille seest võib lä..
1.30€
Maksudeta:1.07€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on.&nb..
22.50€
Maksudeta:18.44€
BASIILIK pärineb algupäraselt Indiast ja selle kohalikuks nimeks on tulsi. Basiilikul on oma hellitusnimi, milleks on maitsetaimede kuninganna. S..
4.20€
Maksudeta:3.44€
BASIILIK pärineb algupäraselt Indiast ja selle kohalikuks nimeks on tulsi. Basiilikul on oma hellitusnimi, milleks on maitsetaimede ..
11.90€
Maksudeta:9.75€
ARMASTAJA roll-on eeterlike õlide segu koosneb 100% eeterlikest õlidest ja baasõlist, milleks on nisuiduõli. Selles segus on Roosi, Lavendli..
14.90€
Maksudeta:12.21€
Aroomiõli ei kanta kehale. Sellega tehakse rituaale ja kasutatakse aurutamiseks.AALOE VERA on juba iidsetest aegadest kasutusel olnud ja seda põhjuseg..
5.60€
Maksudeta:4.59€
AHHAAT geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
16.90€
Maksudeta:13.85€
Aroomiõli ei kanta kehale. Sellega tehakse rituaale ja kasutatakse aurutamiseks.VANILJE on väga kaunis taim, mille aroom on väga mõnus..
5.60€
Maksudeta:4.59€
La Tene erikollektsiooni jalakett "MEELEOLU PARANADAJA" on väeehe, mis loob hea tuju ja meeleolu. Suudab ebavajaliku stressi, mõtteid j..
44.40€
Maksudeta:36.39€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.