Menüü
Ostukorv

TIIGRISILM-TIIGRIRAUD auguga

TIIGRISILM-TIIGRIRAUD auguga EHTED
TIIGRISILM-TIIGRIRAUD auguga EHTED
TIIGRISILM-TIIGRIRAUD auguga EHTED
TIIGRISILM-TIIGRIRAUD auguga EHTED
TIIGRISILM-TIIGRIRAUD auguga
7.50€
Maksudeta: 6.15€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: TIIGRISILM-TIIGRIRAUD auguga

TIIGRISILM-TIIGRIRAUD hoiab Sinu Aurat tervena, kaitseb õnnetuste ja halva õnne eest ning annab elujõudu ja aitab kiiretel aegadel vastu pidada.

Tiigrisilm-Tiigriraud on kristall, mis koosneb nii tavalisest kuldsest Tiigrisilmast kui ka Tiigrirauast. Maapõues on need kristallid kõrvuti, Tiigrisilmast tekib alati Tiigriraud, kui Tiigrisilm saab kokku erinevate kristallidega, milleks võib olla Hematiit, Punane Jaspis ja ka näiteks Kollane Jaspis. Tiigrisilm-Tiigriraud on täpselt see kristall, mis on ühelt kristallivormilt üleminek teisele. Selles kristallis on nende mõlema kristalli vägi. Ehk see kristall täidab ära kõik Tiigrisilma ülesanded ja lisaks sellele ka Tiigriraua ülesanded. Sellel kristallil on oskus sinu Aurat tervena hoida ja kui sinu Auras eksisteerib auralekkeid, siis see kristall suudab neid lekkeid tervendada. Kui sa soovid teada saada, kas sul läheb Tiigrisilm-Tiigrirauda vaja, loe minu kirjutatud artiklit "7 MÄRKI SELLEST, ET SUL ON VAJA HINGELIST DETOXIT" SIIT.

Kui sa tunned seda, et sa ei ole piisavalt tugev, julge ega enesekindel kellegagi sideme lõpetamiseks, siis soovitan sul kindlasti kanda Tiigriraua või Tiigriraud-Tiigrisilma kristalli. Arvestades seda kui võimas on selle kristalli vägi blokeerimaks julguse kadumist madala energiaga võitlemisel. Kui sa tunned, et oled end kaotanud, siis anna kindlasti Tiigrirauale võimalus end kokku võtta. Tiigriraud annab sulle tagasi sind ennast. Hoia seda ehtna enda lähedal, et see julgustaks sind tegema sinu jaoks kasulikke otsuseid.

Tead seda tunned, kui suhtled kellegiga ja sul hakkab hiljem sellest halb ning pea valutama? Teretulemast - see on energiavampiirlus. See on märk selle kohta, et see inimene absoluutselt ei sobi sinu energiavälja ja ta on väga valedel põhjustel sinu elus. Sinu enda Tšakrasüsteem, eesotsas Kolmas Silm, aitab sul seda mõista. Kui seda koged, siis kindlasti aita end ning see on ka hea märk selle kohta, kellega ära lõpetada suhtlemine. Soovitan sul kindlasti kanda Tiigriraua kristalli, et kaitsta end selliste inimeste eest, kes on sinuga suhtes või suhtlemas omakasupüüdlikel eesmärkidel. Sul tuleb end selliste inimeste eest kaitsta.

Tiigrisilm-Tiigriraua kandmine aitab leevendada surmahirmu. Selle kahe kristalli kooslus aitab vabastada hirmu sügaval ja spirituaalsel tasandil, eemaldades näiteks eelmisest elust kaasa võetud hirmud, lisaks surmahirmule. See kristall avab positiivse ellusuhtumise ja aitab elust rõõmu tunda. Blokeerib hirmu välja tuleku ning aitab seda järk-järgult sinust eemaldada, muutes Auravälja tugevaks ja toimivaks.

TIIGRISILM-TIIGRIRAUA kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Tiigrisilm-Tiigriraud annab ennekõike selle kandjale elujõudu ja nii füüsilist kui ka vaimset energiat. See on kristall neile, kes tunnevad, et vajavad lisaenergiat.

- Sobib kandmaks perioodil, kus on meeletult palju tööd ja tempo on kiire. Tiigrisilm-Tiigriraud aitab kiirel perioodil vastupidav olla ja toimetada nii, et energia ei kaoks.

- Kaitseb erinevate õnnetuste eest. Peamiselt füüsilise vägivalla, avariide, kallaletungi, energia-vampiirluse ja kiusamise eest.

- Kaitseb ka head õnne, mis sul on, aidates luua kaitse selle üle, mida sa teed ning mis sul olemas on. Kanna endaga ka halvast õnnest lahti saamise jaoks.

- Aitab maandada mõtteid, mis on negatiivsed, suitsiidsed, vägivaldsed. Aitab lahti saada enese ohverdamisest ja lahti saada ka teiste peale hääle tõstmisest.

- Kasulik kristall neile, kes tegelevad motospordiga. See talisman kaitseb õnnetuste eest ning toob head õnne ning häid tulemusi.

- Tööedu kristallina on kasulik neile, kes töötavad automehhaanikutena või kelle töö on kuidagi viisi autodega/transpordiga seotud.

- Tiigriraud on kristall, mis aitab sul hetkega lahti lasta teiste inimeste halvast arvamusest. Kanna seda kristalli, kui sa ei suuda lahti lasta mõtteid, mis on seotud teiste kriitikaga. Vabasta see Tiigriraua kandmisega. Tiigriraud töötab nii, et see aitab sul kiirelt loobuda halvast, mis sinu hinge tuleb ja saadab selle kaunilt tagasi sinna, kus kohast see pärit on.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Tiigrisilm-Tiigriraud on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna selles on metalle. Kristallid, mille sees on metalliühendeid, nendest kristallidest ei ole soovitatav tervendaval eesmärgil kristallivett teha.

Kanna Tiigrisilm-Tiigrirauda, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:

- Vereloome haigused, aneemia, madal hemoglobiinitase, tervendab Juurtšakrat, reproduktsiooniorganid, viljatus (eriti meeste viljatuse probleemid), raskekujulisemad haigused, kasvajad, vähk.

JUURTŠAKRA

Aitab tervendada väga kinnist Juurtšakrat, kus juba eksisteerivad füüsilised haigused.

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab see talisman kõiki tähemärke võrdselt.

Tiigrirauda võid laadida Ahhaat geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Viirukipuu viirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud ca 3*2*1 cm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
TIIGRIRAUD suurendab füüsilist jõudu, energiat, tahtejõudu, pealehakkamist, et ise kõik vajalik ära teha ja korda saata. ..
12.20€
Maksudeta:10.00€
TIIGRIRAUD suurendab füüsilist jõudu, energiat, tahtejõudu, pealehakkamist, et ise kõik vajalik ära teha ja korda saata. Motiveerib laiskusest la..
1.60€
Maksudeta:1.31€
TIIGRIRAUD suurendab füüsilist jõudu, energiat, tahtejõudu, pealehakkamist, et ise kõik vajalik ära teha ja korda saata. ..
18.60€
Maksudeta:15.25€
Kaelavõru on väga kaunis ja mugav iluese kristallehete kandmiseks. Kaelavõru läheb läbi enamustest auguga kristallidest ja seda sobib ka hõbeeh..
12.40€
Maksudeta:10.16€
TIIGRIRAUD suurendab füüsilist jõudu, energiat, tahtejõudu, pealehakkamist, et ise kõik vajalik ära teha ja korda saata. ..
29.00€
Maksudeta:23.77€
SININE KULDKIVI on üks Kuldkivi liikidest, see on kristall, mille on inimene ise valmis teinud naturaalsetest ainetest. Sinine Kuldkivi on valmis..
21.90€
Maksudeta:17.95€
MUST TURMALIIN poleeritud
Enim müüdud
MUSTAL TURMALIINIL on väga pikk minevik ja seda on aastatuhandeid kasutatud kaitsekristallina. Musta Turmaliini on kasutatud väga pikka aega juba..
4.00€
Maksudeta:3.28€
TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omad..
14.70€
Maksudeta:12.05€
Pildil olev kaelavõru ei kuulu komplekti.Kristallidele on omased praod, jooned ja ka ebakorrapärasused. Tegemist on looduslike mineraalidega ning iga ..
14.50€
Maksudeta:11.88€
OPALIIT on inimese poolt valmistatud Ingli kristall, mida kasutatakse hingedega suhtlemiseks ning nendele oma mõtete edastamiseks. Opaliit aitab ..
5.80€
Maksudeta:4.75€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.