Menüü
Ostukorv

BRONSIIT talisman paelaga

BRONSIIT talisman paelaga EHTED
BRONSIIT talisman paelaga
17.50€
Maksudeta: 14.34€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: BRONSIIT talisman paelaga

BRONSIIT on tumepruun kristall, mille pruunikas või tumedam osa sümboliseerib energiate maandamist, kaitset ja leevendust stressile. Kuldne osa või kuldne läige, mis Bronsiidi seest läbi käib, sümboliseerib jõukust ning küllust. Bronsiiti kaevandatakse peamiselt Austriast.

Bronsiit on maandamisoskustega kristall, mida kasutatakse energiate tasakaalustamiseks. Olgu siis nendeks energiateks Tšakrakanalid või kodus olev Feng Shui energia. Bronsiit aitab maandada pinget, stressi, ärevusetunnet, ülereageerimist, aitab lahti saada tugevatest meeleolukõikumistest ja isiksusehäiretest.

Bronsiit on kristall, mis aitab sul elus hakkama saada. Too Bronsiit enda ellu, kui sa soovid enda elus lahti saada ebaõnnest, emotsionaalsest valust, ebameeldivustest, ebamugavusest, kui sind kibutavad terviserikked ja oled olnud pikemat aega suurte probleemidega seotud. Bronsiit aitab sellisel eluperioodil hakkama saada, probleemidele lahendusi leida ja piisavalt palju jõudu sulle anda, et sa suudaksid enda ellu taas rõõmu ning õnne luua.

BRONSIIDI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Bronsiit on kristall, mida võivad kanda nii naised kui ka mehed, aga kõige paremini toimib see kristall meestega. Seda seetõttu, et Bronsiidil on kaasas meesenergia, mida meestel on vaja, et end tervena ja hästi tunda. Bronsiidil on üks väga hea ja ainulaadne omadus, mida see vaid meestele edasi annab. Selleks on needuste eest kaitsmine. Bronsiit kaitseb mehi naiste poolt seatud lõksude ja halbade kavatsuste eest.

- Ülimalt tõhus kristall needuste ja ära sõnumiste eest kaitsmiseks. Kui sa kannad Bronsiidi kristalli, siis see tõukab sinust eemale pahatahtlikkust, halba soovijaid ja teiste inimeste poolt saadetud ebaõnne. Kaitseb sihiliku kiusamise ja ära needmise eest. Saates needuse või halvad mõtted tagasi selle inimese Aurasse, kes need sinu juurde saatis, aidates muuta selle inimese elu väga keeruliseks, kes sulle halba soovib.

- Veelgi võimsama needuse ära tõukamise ja needusest vabastamise energia annab sinu Aurale see, kui sa kannaksid Bronsiiti samal ajal koos Musta Turmaliiniga. Soovitan need kaela riputada, et need kristallid saaksid ka üksteisele väga lähedal olla.

- Bronsiit aitab sul vabaks lasta halbadest harjumustest, mis sulle kahju teevad. Olgu selleks siis pidev istumine ja laiskus. Olgu selleks rasvaste toitude liigne söömine või isegi liigne õlle tarbimine. Bronsiit vabastab kahjulikke harjumusi, aidates sul lihtsalt ühel päeval nendest lahti öelda.

- Ideaalne kristall neile, kes ei suuda mitte kuidagi paigal seista või puhata. Bronsiit lülitab sind välja täpselt siis, kui oleks sul mõistlik puhkama hakata, aidates näiteks töönarkomaanidel ja üliaktiivsetel inimestel iseenda jaoks aega leida. See kristall ei tee laisaks, vaid õpetab selle kandjale enda aega tervislikult ära kasutada.

- Töökristall administraatoritele ja reisisaatjatele. Bronsiit on kasulik just nendel kahel ametil töötavatele inimestele, kes peavad pidevalt erinevate inimeste probleemidega tegelema, pidevalt sõbralikud olema ja kes peavad erinevate inimeste soovidega hakkama saama. Bronsiit toob tööõnne ja kaitseb kurnatustunde eest, andes jõudu selleks, et seda tööd teha.

- Erialaselt on Bronsiit neile, kelle tööks on inimeste vastuvõtmine ehk administraatorite kristall. Lisaks ka sekretäridele kasulik kristall, kes juhatavad kliente edasi. See on kristall sulle, kui sinu töö on vastuvõtulauas ja sa pead väga paljude erinevate inimeste küsimustele vastama ning neid kusagile mujale edasi suunama, aidates ennekõike sinu energiat säästa ja kaitsta. Seda selleks, et võõrad inimesed ei kurnaks sind ja ka selleks, et sa suudaksid enda tööd naudinguga teha. 

-  Bronsiit aitab sul eesmärgi leida, eesmärgi poole suunduda ja teelt mitte kõrvale kalduda. Bronsiit aitab sihid paika panna ja konkreetsetele asjadele keskenduda senikaua, kuni need on valmis. Bronsiit on kasulik neile, kes on iseenda peremehed ning soovivad head ja kauapüsivat tulemust saavutada. Bronsiit on tööedukristall. 

- Kristall, mis aitab sul enda elu korda seada. Kui sa tunned, et kõik on kuidagi segamini, arusaamatu ja väga närviline, siis Bronsiit on täpselt sinu jaoks. Bronsiiti on kasulik kanda, et sa suudaksid kõik vanad otsad ära klaarida, lõpparveid teha ja enda eluga rõõmsalt edasi liikuda. Kui sa soovid lõpparveid teha ja edasi liikuda, siis oleks hea kanda Bronsiiti koos Mookaitega. Mookaite toob sinu ellu uusi ja põnevaid seikluseid. 

- Kui sa tunned, et sul jääb jõudu väheks ja sa ei suuda antud hetkel mitte millegagi hakkama saada, keskenduda ning probleemidega tegeleda, siis Bronsiit aitab sind. Bronsiit aitab koguda jõudu ja isiklikku energiat, millega sa saaksid enda elus asjad korda seada.

- Aitab hingest vabastada iseloomuomaduse, milleks on teiste arvustamine ja samas, kui sa kannad seda kristalli, siis see aitab ka sind ennast kaitsta arvustamise eest. 

- Bronsiidi kandmine aitab ükskõik millises olukorras rahu säilitada, ka väga rasketes olukordades kainet mõistust ja oskust analüüsida, et probleeme lahendada. Selles suhtes sobib Bronsiit kõigile toetavaks kaaslaseks ja eriti neile, kellel on suured kohustused ning palju suhtlemist erinevate inimestega. 

- See on kristall, mis oskab sind õigele saatuse teele saata nii, et sa ise teadlikult ei hakkaks valikuid tegema. See tähendab seda, et Bronsiidil on oskus alateadlikult sind õigele poole suunata. Alati, kui sinu eluteel on vaja otsuseid langetada, siis Bronsiidi kandmise ajal see aitab sul otsuse langetada läbi sisetunde ja aitab sul eneselegi märkata otsust langetada. Bronsiit töötab sinu kasuks, aidates ära tuvastada kõige parema tee, mille saatus sulle ette seab. Vahel on nii, et ei ole alati häid valikuid võimalik teha, siis Bronsiit teeb sinu jaoks ka halvimatel juhtudel kõige parema otsuse ära.

- Bronsiit ja Tiigrisilm on kaks kristalli, mis aitavad egoga meis endis silmitsi seista. Need kaks kristalli aitavad hingel esile kerkida ja egol maha vaibuda. Kanna ja kasuta neid kahte kristalli korraga, kui soovid ego suurust vähendada ja lasta hingel enda kehas avaneda. Tiigrisilm ja Bronsiit aitavad valedest käitumisharjumustest vabaks sind päästa, aidates ka illusioonidest vabaneda, mida ego on loonud. Ego artikli leiad SIIT.

Bronsiit on kristall, mis aitab kasvada emotsionaalselt vastupidavaks. See aitab sul olla kahe jalaga maa peal siis, kui sinu elus on torm ja segane olukord soovib sind maast lahti kiskuda. Bronsiit aitab säilitada kainet mõistust ning suunata sind hirmu ja paanika asemel hoopis produktiivselt tegutsema. See aitab säilitada rahu, tasakaalu ja suurendada kannatlikkust. Soovitan Bronsiiti, kui sa oled teekonnal õppimas olema emotsionaalselt vastupidav või kui sul on keeruline säilitada probleemi esile kerkimisel rahu. Loe emotsionaalse vastupidavuse kohta lähemalt SIIT.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Bronsiidiga tervendamisel võiksid teha poleeritud kristallist vee-eliksiiri või kanna sellest kristallist valmistatud ehteid.

- Bronsiidi kõige peamine tervendav omadus on maohappe reguleerimine, maoprobleemide tervendamine, seedesüsteemi ergutamine ja ainevahetuse turgutamine. Bronsiit on neile, kes tunnevad pidevat kõhuvalu, kes on erinevate toiduainete suhtes tundlikud ja kellel on kõrvetised.

- Bronsiit aitab lahti saada pikaajalisest stressist lahti saada. On eriti kasulik meestele, kelle stress on seotud materiaalsete muredega. Bronsiit aitab lahti saada kroonilisest väsimustundest ja pidevast kurnatusest. Aitab neid, kes tegutsevad pidevalt enda tervise paremaks muutmise nimel, kuid tulemused ei tule kergelt.

- Aitab kaasa raua omastamisele ja hemoglobiinitaseme tasakaalus hoidmisele. Tervendab Päikesepõimiku Tšakrat.

- Bronsiit aitab taandada reaktsioone, mis võivad tekkida erinevate toiduainete allergiast. Samas ei võta see kõiki allergilisi reaktsioone ära, et inimene ise näeks ja tunnetaks, mille vastu tema kehal allergia eksisteerib. See on kasulik selleks, et teadlikult vältida toiduaineid, mis kehale liiga teevad. Bronsiit lihtsalt taandab reaktsioone, et need ei põhjustaks väga suurt ebamugavust. 

JUURTŠAKRA, SAKRAALTŠAKRA JA PÄIKESEPÕIMIK

Kui tavaliselt mõjub üks kristall ühele või kahele Tšakrale, siis Bronsiit mõjub lausa kolmele Tšakrale. Ennekõike aitab Bronsiit ergutada Juurtšakrat ehk sind füüsiliselt tegutsema viia. Sakraaltšakrat tervendades aitab see kristall sinu verel terve olla ja hoiab sind ka motiveerituna. Bronsiit tervendab ka Päikesepõimikut, aidates maohapet reguleerida ja ka elus alati edasi liikuda.

SODIAAK 

Tähemärgilt mõjub kõige paremini LÕVIDELE ♌, aidates peale tervendavate omaduste ka isiklikku jõudu suurendada. Bronsiit toob Lõvidele külluslikku energiat, mis aitab neil saavutada äriliselt ja tööalaselt täpselt seda, mida nad on soovinud. Bronsiit toob materiaalsete unistuste täitumist just Lõvidele. Lisaks sellele on Bronsiit Lõvidele ka maandava toimega kristall, mis muudab ta vastupidavaks.

Bronsiidist ehteid soovitan laadida Aragoniit geoodil ja puhastada rituaaltaime suitsuga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Kristall ca 4*2,5*1 cm. Paela pikkus ca 45 cm.
BRONSIIT on tumepruun kristall, mille pruunikas või tumedam osa sümboliseerib energiate maandamist, kaitset ja leevendust stressile. Kuldne osa v..
7.20€
Maksudeta:5.90€
BRONSIIT on tumepruun kristall, mille pruunikas või tumedam osa sümboliseerib energiate maandamist, kaitset ja leevendust stressile. Kuldne osa v..
21.00€
Maksudeta:17.21€
ORANŽ KALTSIIT on ülim positiivsuse, elujõu, eluenergia, motivatsiooni, füüsilise ja vaimse energia edasi kandja. Oranžil Kaltsiidil on väga palj..
17.50€
Maksudeta:14.34€
La Tene erikollektsiooni käekett LÕVI "HARMOONIA" on kokku pandud Tiigrisilma ja Pärlikarbi kristallidest, mida kaunistavad hõbe 925 pä..
36.60€
Maksudeta:30.00€
AMETÜST võitleb stressi vastu, toob head und, tasakaalustab emotsioone ja kaitseb negatiivsete emotsioonide eest. R..
18.50€
Maksudeta:15.16€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
18.20€
Maksudeta:14.92€
Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate ..
3.70€
Maksudeta:3.03€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.