Menüü
Ostukorv

FANTOOM KVARTS tipp auguga

FANTOOM KVARTS tipp auguga EHTED
FANTOOM KVARTS tipp auguga EHTED
FANTOOM KVARTS tipp auguga EHTED
FANTOOM KVARTS tipp auguga EHTED
FANTOOM KVARTS tipp auguga EHTED
FANTOOM KVARTS tipp auguga EHTED
FANTOOM KVARTS tipp auguga
30.40€
Maksudeta: 24.92€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: FANTOOM KVARTS tipp auguga

Võimalikud valikud

FANTOOM KVARTS on Mäekristalli ehk Kvartsi üks liikidest. Fantoom on üks kristalli vormidest, mis võib väga paljude erinevate kristallide sisse tekkida. Fantoomi nime saab endale kristall, mille kasvamise käigus on moodustunud sama eraldiseisev kristall kristalli sisse. Kui näiteks Mäekristall maapõues kasvab ja see looduslike tegurite tõttu korraks seiskab enda kasvu ning sealt edasi hiljem jätkab enda kasvu, siis Mäekristalli sisse tekib peaaegu, et nähtamatu kristalli osa. Aeg-ajalt näed Fantoom Kvartsi sees erinevaid triipe või laike, mis sümboliseerivad selle kasvu pidurdumist ja hiljem selle kasvu jätkamist. Fantoom Kvarts on kristall, mille sisse on moodustunud kristalli kasvu jälg. Seda jälge ei pruugi igas kristallis silmaga eristavalt esineda. Fantoom annab kristallile juurde lisaväärtuse ja võimendab selle tegevust, salvestades kristalli sisse võimsat ja salapärast väge.

Fantoom Kvarts on ennekõike kristall selgeltnägijatele ja teistele spirituaalsete annetega inimestele. See aga loomulikult ei tähenda seda, et teistsuguste annete ja oskustega inimesed seda kanda ei tohiks. Kui saatus on tõepoolest kinkinud ühe haruldasema ande, milleks on selgeltnägemine, siis Fantoom Kvarts lihtsalt toetab selle arengut ja sellise teekonnaga inimest. Selgeltnägemine ja selle erinevat sorti anded, näiteks selgeltkuulmine, selgelttajumine, selgelttundmine ja paljud teised anded on ülimalt haruldased anded. Üldiselt inimesed on intuitiivsed, sensitiivsed ja tundlikud, kuid see ei ole sama, mis on selgeltnägemine. Fantoom Kvarts toetab ka ülitundlikke ja sensitiivseid inimesi lisaks selgeltnägijatele.

Fantoom Kvarts aitab üles leida iseenda eheda mina. Tegemist on kristalliga, mis suudab eemaldada inimese käitumisest varjuküljed, pidurdada ego esiletulemist ja seejärel anda hingele hingamisruumi. Fantoom Kvartsi puhul on tegemist hingetervendajaga ja sisemise lapse esiletoojaga. See kristall aitab sul olla see, kelleks sa sündisid, tuua esile sinu kvaliteetseid iseloomujooni ja aidata sul silmitsi seista enda varjukülgedega. Seda selleks, et neid ära tervendada, end ümber kujundada ja muuta enda käitumismustreid iseendale kasulikumaks. Soovitan seda kristalli kanda nii kaua, kuni oled endas tehtud muutustega lõpuks rahul. Soovin sulle kõike head!

FANTOOM KVARTSI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Fantoom Kvarts aitab kaasa inimese hinge spirituaalsele kasvule, aidates hingel targemaks ja võimsamaks muutuda. Fantoom Kvarts on äärmiselt huvitava energiaga kristall, millel on oskus sind enda vigadest õppima panna, aidates su mõista enda vigu, miks sa neid oled teinud ja mis need sulle õpetama on tulnud. See on tõeline õpetaja kristall!

- Kristall, mis aitab tervendada sinu eelmisi elusid, aidates sul mäletada neid ja mõista, miks sa oled just selline. Fantoom Kvarts aitab eelmiste elude traumadest vabaks saada ja selles elus nendega lõpparveid teha ja enda alateadvusest tervendada. Kristall, mis aitab sinu elus alati "puhast lehte" hoida, aidates lõpetada negatiivse karma kogunemist, õpetades sulle seda, et ükskõik, mida sa teed, sa teed nii, et sa selle eest hiljem karistatud ei saaks, aidates sul alati iseendaga aus olla ja teiste suhtes hea olla. 

- Fantoom Kvartsil on oskus iidseid mälestusi, eelmiste eludega seotud mälestusi ja sinu hinges olevaid informatsioone esile kutsuda. Kui sa kannad, kasutad või elad keskkonnas, kus on Fantoom Kvarts, siis see toob esile just selliseid teadmisi. Ülimalt võimas kristall just selleks, et mõista seda, kes sa oled, kus kohast oled sa pärit ja miks sulle just selline elu on ette määratud. Tõeline kristallist abiline, mis on alati näiteks minu lähedal olnud.

- Kristall, mis õpetab sulle seda, et kui sa siin maailmas midagi väga soovid saavutada, siis ainukene, kes aitab sul seda teha oled sina ise enda jaoks. Kristall, mis motiveerib tegutsema ja õpetab karma seadust enda heaolu jaoks kasutama. Fantoom Kvarts muudab inimese hinge iseseisvaks ja sõltumatuks. 

- Kasulik kristall tervendajatele, kes jagavad inimesi aidates enda isiklikku energiat ja väge teistele ära. Fantoom Kvarts aitab taastuda sellel energial, mida on ravitsemist soovival inimesel vaja läinud. Fantoom Kvartsi on hea sellel samal eesmärgil kanda koos Valge Hauliit-Püriidiga.

- Fantoom Kvarts aitab selgeltnägijatest meediumitel hingedega kontakteeruda. Mitte kõigil selgeltnägijatel ei ole meediumi annet. Meediumi anne on üks selgeltnägemise liikidest, kus suudetakse surnud hingedega kontakti astuda ja nende sõnumeid elavatega vahendada. Fantoom Kvarts kiirendab hingedega kontakteerumist ja aitab vajadusel nende jaoks kanalduda. 

- Kristall, mis aitab hingedega kontakteeruda. Fantoom Kvarts aitab sul enda Inglitega, kaitseinglitega, teejuhiga ja kadunud lähedasega ühenduses olla, muutes sinu ja sinu hingede vahelist suhtlust veelgi võimsamaks.

- Kõikidel inimestel, kes Fantoom Kvartsi kannavad aitab see kristall nende intuitsiooni tugevdada ja seda väga kiiresti. Fantoom Kvarts töötab sama kiirelt kui Aqua Aura ja Ingli Aura. Fantoom Kvarts aitab paremini enda elu juhtida, aidates õigeid otsuseid tavapäraselt kiiremini vastu võtta.

- Fantoom Kvarts aitab hinge transformatsiooni protsessis kiirendada õppimist, enda muutumist ja ümber kujundamist. Kanna seda kristalli sellel perioodil endaga, nahaga kontaktis. Fantoom Kvartsi vägi on tugev ja seotud inimese hinge muutumisega. Hinge transformatsioonist saad pikemalt lugeda SIIT

Soovitan Fantoom Kvartsi kanda eraldi koos Mäekristalliga, et Fantoom Kvarts saaks võimsamalt tööd teha. Sellisel juhul tavaline Mäekristall puhastab ja tervendab Aurat ning Fantoom Kvarts ei pea selle jaoks enda energiat kulutama ning see saab kiirendada teisi spirituaalseid protsesse. 

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Fantoom Kvarts on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna selles võib esineda metalle. 


- Fantoom Kvarts loob sinu ellu tasakaalu ja seda igas suunas. Fantoom Kvarts õpetab sinu hingele seda, et sa pead enda toitu valima teadlikult ja ka seda, et enda keha me peame austama. Fantoom Kvarts suunab sind teadlikumalt toituma, aidates sul enda keha jaoks õigeid toiduaineid valida. Fantoom Kvarts aitab sul märgata ka seda, millise toitaine puudus sul parasjagu on.

- Kristall, mis puhastab keha ja hinge, aidates toksiinidel kiiremini kehast väljuda, aidates erinevatel alternatiivsetel tervendamise võtetel kiiremini toimida ja aidates sind enda keha tervendamisele suunata.

- Fantoom Kvarts aitab elu õppetunde õppida ja lõpetab ära "nõiaringi" astumise. Fantoom Kvarts õpetab sinu hingele seda, et alati tuleb pea püsti edasi sammuda ning mitte kunagi ei tohiks tagasilööke negatiivselt võtta. Fantoom Kvarts õpetab elu tagasilöökide tähendust. Soovitan sul lisaks lugeda üht minu artiklit, kus ma sellest kirjutan. Selle artikli leiad SIIT.

- Fantoom Kvarts puhastab Tšakraid ja seega annab see suurema võimaluse sul nii vaimselt kui ka füüsiliselt terveks saada. See on Ingli Aura kõrval üks parimaid kristalle, mida kanda just sellepärast, et kiirendada keha naturaalset tervenemise ja taastumise oskust/kiirust.

KROONTŠAKRA

Fantoom Kvarts suudab tervendada kõiki seitset Tšakrat, kuid kõige enam aitab see Kroontšakrat. Esmalt annab Fantoom sinu kogu kehale tervendust ja kui teised Tšakrad on piisavalt energiarohked, siis see suunab kogu enda väe sinu kõige ülemise Tšakra tervendamisele, aidates läbi Kroontšakra tervenduse sul muutuda spirituaalselt võimekamaks.
  
SODIAAK

Fantoomkvarts aktiveerub kõige kiiremini SÕNNI Auraväljas ja on selle tähtkuju esindajale kasulik enesemõistmise kristalliks. Fantoomkvarts aitab Sõnnil iseenda teekonda mõista, aitab jõuda väga vastusteni, mis on seotud tema SaatuseKarma, kogu olemuse ja elueesmärkidega. Ideaalne kristall Sõnnile, kes soovib spirituaalset arengut enda ellu tuua. 

Fantoom Kvartsi võid laadida Muskoviit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Sandlipuuviiruki või Muskaatpähkli eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud ca 3*1*0,8 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.
LARIMAR on helesinist tooni kristall, mis meenutab selget Kariibimere vett ja on kristall, mis avastati alles 1916 aastal. Küll aga ei asutud sed..
103.00€
Maksudeta:84.43€
Kaelavõru on väga kaunis ja mugav iluese kristallehete kandmiseks. Kaelavõru läheb läbi enamustest auguga kristallidest ja seda sobib k..
12.10€
Maksudeta:9.92€
FANTOOM KVARTS on Mäekristalli ehk Kvartsi üks liikidest. Fantoom on üks kristalli vormidest, mis võib väga paljude erinevate kristalli..
46.50€
Maksudeta:38.11€
SUITSKVARTS aitab vabaneda pingetest, tülidest ja riidudest ning on kasulik pingeliste olukordade lahendamiseks.Suitskvarts on&nbs..
18.90€
Maksudeta:15.49€
PHOSPOSIDERIIT on väga kauni välja nägemisega kristall, millele on iseloomulikuks mahe lilla toon. See lilla võib olla väga pastelne, aga ka erks..
15.20€
Maksudeta:12.46€
LAVENDEL on ülim stressi, depressiooni, negatiivsuse ja meeleolu kõikumise vastane imeravim. Lavendel aitab muuta sinu ellusuhtumist positiivseks..
5.40€
Maksudeta:4.43€
SALVEI viiruk (20 tk pakis)
Enim müüdud
SALVEI on väga vajalik rituaalitaim, millega puhastatakse Aurat, hinge, keskkonda, kristalle ja põhimõtteliselt&nbs..
3.80€
Maksudeta:3.11€
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. M..
6.80€
Maksudeta:5.57€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.