Menüü
Ostukorv

PHOSPOSIDERIIT auguga

PHOSPOSIDERIIT auguga EHTED
PHOSPOSIDERIIT auguga EHTED
PHOSPOSIDERIIT auguga EHTED
PHOSPOSIDERIIT auguga EHTED
PHOSPOSIDERIIT auguga EHTED
PHOSPOSIDERIIT auguga EHTED
PHOSPOSIDERIIT auguga
15.20€
Maksudeta: 12.46€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: PHOSPOSIDERIIT auguga


PHOSPOSIDERIIT on väga kauni välja nägemisega kristall, millele on iseloomulikuks mahe lilla toon. See lilla võib olla väga pastelne, aga ka erksat ning tumedat tooni. Selle kristalli tekstuurist võivad joosta läbi ka valged-hallikad mustrid. Phosposideriit on kristall, kuigi selle koostises on metalli, nii nagu PüriidiKalkopüriidi koostises on metalli. Phosposideriit on oma nime saanud kreekakeelsest sõnast sideros, mis tähendab "rauda" ja sõnast piedrea, mis tähendab "roosat".  Phosposideriit tuleb peamiselt Tšiilist, Argentiinast ja osaliselt ka Indiast. Phosposideriiti on leitud ka teistest riikidest, need riigid on peamised kaevanduskohad. 


Phosposideriidi kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:


- Phosposideriit on lootuse-, rahu- ja tervenemise-kristall, kui selle emotsioone niiviisi kolme sõnaga kokku võtta. Phosposideriit aitab juba läheduses olemisega rahutut meelt rahustada. 

- Phosposideriidil on oskus maandada närvilist meelt, mis ei lase sul näiteks uinuda, lõõgastuda ning end hästi tunda, aidates rahustada sinu tasakaalust väljas olevaid energiaid.

- See kristall on seotud Inglitega, aitab sul Inglitega ühenduses olla, neid paremini tunnetada, osata neid kuulata ja näha märke, mis nad sinu eluteele saadavad. 

- Phosposideriidil on üks huvitav omadus, mis on seotud nö kokkulangevuste nägemisega. Mina võin vabalt öelda, et elus ei ole juhuseid ja me elame teatud energia ajendil, ning kõik asjad, mis juhtuvad, juhtuvad põhjusega. Phosposideriidil on oskus sul neid "juhuseid" näha ning nendest sõnumeid välja lugeda.


- Phosposideriit on kristall, mis aitab visioone esile kutsuda ja see aitab neid õigesti tõlgendada. Kasulik õudusunenägude mõistmiseks ja lahti seletamiseks. See kristall aitab tervendada alateadvuses olevat stressi, mis võib olla õudusunenägude algseks põhjuseks. Soovitan Phosposideriidi päikeseratast hoida unenäopüüdja küljes või riputada see eraldiseisvalt voodi kohale. Loe Tene Laulu artiklit õudusunenägude kohta SIIT.


- Kanna seda kristalli siis, kui sul on probleeme luupainajate unes nägemisega. Phosposideriit aitab blokeerida halbade ja deemonlike hingede Aurasse pääsemist. Kui soovid lugeda luupainajate tähenduse kohta lähemalt, siis leiad selle artikli SIIT.

- Phosposideriit on kasulik ka kõigile neile, kes soovivad end spirituaalselt arendada. Phosposideriiti kasutatakse enda isiklikuks arendamiseks ja kellele on antud selgeltkuulmise anne, siis nendele ma soovitaksin seda kristalli kanda võimalikult lähedale Kurgutšakrale.

- Kristall, mis õpetab sul enda isekusest, enesekesksusest ja isekatest soovidest lahti saada, õpetades arvestama ja kompromisse tegema.

- Phosposideriidi kristalli on soovitatav endaga kaasas kanda ehtena, et luua iseenda ja oma teejuhi vahele tugev side. Igal inimesel on teejuht, kes annab meile siin elus suuna kätte ning viib meid teatud inimestega kokku.

- Kristall sellele inimesele, kes kardab vanaks jääda ja vanemaks saada, aidates leppida sellega, et keha vananemine on normaalne ning õpetades nägema ilu enda kehas hoolimata vanusest. Kristall, mis aitab sul nautida seda elu, milles sa eksisteerid.

- Kanna Phosposideriiti koos Inglikristallidega, nagu näiteks Ingli Aura Kvartsi või Serafiniidiga, kui sa soovid oma Inglitega võimast, tugevat ning ainulaadset sidet.


- Phosposideriit on kasulik kristall siis, kui sa ei suuda otsustada, keda sa armastad ja kellega sa sooviksid koos olla. Eriliselt kasulik on see siis, kui sa pead otsustama, kellega koos olla ja kellega mitte. Phosposideriit aitab sul õiget valikut teha. 


- Tegemist on tugevatoimelise kristalliga, mis kutsub esile nägemusi vastavalt sinu enda sees olevatele küsimustele ja huvidele, millele sa keskendud. Kui kannad Phosposideriidi kristalli kaasas, siis selle visioone aktiveerivad toimed hakkavad tööle just selles osas, millest sa täna kõige enam huvitud. Kui Phosposideriit on sinu kristallkaaslaseks, siis jälgi, milliseid järeldusi sa leiad ning millele sinu mõtted suunatakse. Phosposideriit teeb sinu mõtetega tööd.

RAVITSEMINE


Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.


Phosposideriit on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna selles on metalle. Kristallid, mille sees on metalliühendeid, nendest kristallidest ei ole soovitatav tervendaval eesmärgil kristallivett teha.


- Unehäired, raskused magamajäämisega, rahutu uni, une ajal pidev ärkamine ja pinnapealne uni. Soovitan seda lausa magamise ajal endaga kanda, kui unega on suur probleem.

- Aitab grippi, nakkushaiguseid ja erinevaid külmetushaiguseid eemale hoida. Kanna seda kristalli, kui soovid enda immuunsust tugevdada. 

- Sobib nendele inimestele ehtena kandmiseks, kellel on kopsud nõrgad, pidevad kopsuhaiguseid või kannatavad astma all.

KROONTŠAKRA


Phosposideriidil on oskus Kroontšakrat avada, et see saaks sulle universumist informatsiooni koguda. See on kasulik selleks, et sa suudaksid enda elu ette tunnetada ja näha, millised sammud loovad sulle parema tuleviku. Peale selle on see kasulik selleks, et sa suudaksid enda teejuhi ja kaitseingliga kontakti saada. Selleks aga peab Kroontšakra olema avatud ja tugeva energiaväljaga.
  
SODIAAK


Tähemärgilt on Phosposideriit kiirelt toimiv kristall kõikidele NEITSITELE. Phosposideriidil on oskus Neitsi intuitsiooni suurendada ja õpetada tal iseenda sisetunnet usaldama. Eriliselt kasulik on Phosposideriit Neitsist naistele, kes soovivad enda naiselikku vaistu ja naiselikkust võimsamaks muuta. 

Phosposideriidi kristalli soovitan ma laadida Tselestiit geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaime suitsuga.


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.


Phosposideriit muutub iga aastaga aina hinnalisemaks kristalliks ja selle spirituaalset väärtust alles õpitakse tundma. Ka mina alles õpin seda kristalli käsitlema ja selle energiad on väga huvitavad selle kasutamisele võtmisest peale.

Tehniline
Mõõdud suurus ca 2,5*2*1 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.
PHOSPOSIDERIIT on väga kauni väljanägemisega kristall, millele on iseloomulikuks mahe lilla toon. See lilla võib olla väga pastelne..
10.40€
Maksudeta:8.52€
PHOSPOSIDERIIT on väga kauni välja nägemisega kristall, millele on iseloomulikuks mahe lilla toon. See lilla võib olla väga pastelne, aga ka erks..
22.80€
Maksudeta:18.69€
PHOSPOSIDERIIT on väga kauni välja nägemisega kristall, millele on iseloomulikuks mahe lilla toon. See lilla võib olla väga pasteln..
27.90€
Maksudeta:22.87€
PHOSPOSIDERIIT on väga kauni välja nägemisega kristall, millele on iseloomulikuks mahe lilla toon. See lilla võib olla väga pastelne, aga ka erks..
20.30€
Maksudeta:16.64€
PHOSPOSIDERIIT on rahu, tasakaalu ja spirituaalse arengu kristall. Rahustab rahutut meelt, mis ei lase uinuda, ning tasakaalustab energiaid.Phosp..
96.20€
Maksudeta:78.85€
SININE KALTSEDON on helesinist värvi kristall, mis kuulub Kvartsi liikide alla. Sinist Kaltsedoni leidub peamiselt Brasiilias, Madagaskaril&..
6.30€
Maksudeta:5.16€
TSELESTIIT geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
79.00€
Maksudeta:64.75€
Kristallidele on omased praod, jooned ja ka ebakorrapärasused. Tegemist on looduslike mineraalidega ning iga kristall oma eripärase struktuuriga on er..
6.40€
Maksudeta:5.25€
Pilt on illustreeriv. Puuvillapael ei kuulu auguga kristalli juurde.HÜPERSTEEN on väga tugevatoimeline kaitsekristall, mis suudab ennekõike&..
13.00€
Maksudeta:10.66€
OPALIIT on inimese poolt valmistatud Ingli kristall, mida kasutatakse hingedega suhtlemiseks ning nendele oma mõtete edastamiseks. Opaliit aitab ..
5.80€
Maksudeta:4.75€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.