Menüü
Ostukorv

KINAVAR auguga

KINAVAR auguga EHTED
KINAVAR auguga EHTED
KINAVAR auguga EHTED
KINAVAR auguga EHTED
KINAVAR auguga EHTED
KINAVAR auguga EHTED
KINAVAR auguga
16.50€
Maksudeta: 13.52€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KINAVAR auguga


KINAVAR on kaunis punakat-lillakat tooni kristall, mida enamjaolt leidub Kvartsi sees. Kinavari punakam osa on puhas Kinavar ja valge osa on Kvarts. Kvarts vaid võimendab selle kristalli omadusi, andes Kinavarile jõudu juurde, et see enda töö saaks ära teha. Kinavar on ise väga tugevatoimeline kristall ja kui seda on isegi väga vähe sinu lähedal, siis see töötab ikkagi võimsalt. 


Kinavari peamisteks kaevanduse- ja leiupaikadeks on Mehhiko, Hispaania, Hiina ja USA. Kinavar on oma nime saanud Pärsia keelsest sõnast, mis tähendab draakoni verd.

Kinavari peamiseks omaduseks on rahamaagia, külluse, juhusliku hea õnne ja võimaluste loomine. Kinavar on kristall, mis aitab materiaalsetel unistustel täituda ja materiaalsetel soovidel universumi poole liikuda, et universum nendele vastaks. Kinavar on selline kristall, mis aitab vabastada rahaahnuse, asendades selle külluse vastu võtmisega ja positiivse suhtumisega materiaalsusesse.

Kinavar aitab maandada pingeid, mida Merkuuri retrograad loob. Kui sa oled sellele planeetide seisule tundlik, siis kindlasti hoia sellel ajal Kinavari enda lähedal. Eriti kasulik on Kinavari hoida voodi all, selle kõrval või lähedal. Nii nagu Täiskuu võib paljude inimeste unekvaliteeti mõjutada ning seda kahjuks negatiivses suunas võib seda teha ka Merkuuri retrograad. Kui oled sellele tundlik, siis Kinavar on sinu une ja rahutooja sellel perioodil. Eriti tundlikud on Merkuuri retrograadile need, kes on ka Täiskuu suhtes tundlikud. Seega, kui sa ei ole veel märganud retrograadi mõjutusi, siis võib-olla tead juba seda, kuidas Täiskuu sind mõjutab.

Kinavari kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Kinavari peamiseks omaduseks on materiaalsete unistuste täitmine ja materiaalsete unistuste universumisse saatmine, et nendele universum vastuseid annaks. Kinavari kasutatakse rahamaagia ellu viimisel ja soovide täitumise jaoks. Kanna Kinavari konkreetse põhjusega, et see tooks sulle head materiaalset õnne konkreetsele teemale.

- Kui hakkad Kinavari kandma, siis võta korra see enda peopesa sisse. Keskendu ja suuna sellesse läbi mõtte üks konkreetne materiaalne soov. Kanna seda selle soovi täitumise pärast ja iga päev, kui sa selle kristalli uuesti kaela paned, siis mõtle uuesti selle soovi peale. Niiviisi sa teed lihtsat kristallirituaali ja annad sellele kristallile konkreetse põhjuse enda kõrval eksisteerimiseks.

- Kanna Kinavari kristalli Malahhiidi ja Magnetiidiga koos, kui sa soovid anda materiaalsete unistuste täitumisele veelgi rohkem jõudu juurde. Need kolm kristalli on ühed suuremad soovide teele saatjad, kui neid kõiki koos kantakse. Teatud kristallide kombinatsiooni vägi suurendab ühte konkreetset energiat ja need kristallid suurendavad külluse energiat.

- Kinavar vabastab inimese Auras oleva blokaadi, mis ei lase küllusel ligi tulla.

- Peale materiaalsete omaduste oskab Kinavar luua ka spirituaalset energiat ja anda tuge spirituaalsetesse tegevustesse. Kinavar avab müstilise mõttemaailma, aitab kogeda erinevaid spirituaalseid kogemusi, aitab näha Ingleid ja tuua unenägudesse märke.

- Kinavar aitab võimendada maagilisi protsesse nagu näiteks kaartide ladumist, pendliga ennustamist või Ruunide kasutamist. Kinavar aitab keskenduda sellistele tegevustele ja aitab saada õigeid vastuseid läbi väeesemetega ennustamise. Kinavar aitab keskenduda ja küsida küsimusi väeesemete käest nii, et need küsimused jõuaksid väeesemeteni. Aidates sellega blokeerida sõnumi kaduma minekut ja valede vastuste väeesemete käest saamist.

- Kanna Kinavari selleks, et mõista enda selle elu ülesannet. Igal meie füüsilisel elul on väga palju eesmärke ja õppetunde, mis me selles elus peame ära õppima. Seda kõike selleks, et ühel päeval, kui me peame enda selle füüsilise elu maha jätma, et me saaksime edasi liikuda kõrgema astme elusse. Kinavar on kristall, mis aitab sul enda selle elu ülesannetest ja eesmärkidest aru saada.

RAVITSEMINE

Kanna Kinavari, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:

- Kinavari kasutatakse seksuaalsete probleemide tervendamisel ja reproduktsiooni organite tervendamisel. Kinavar aitab viljatuse probleemidega võidelda ja viljakust tuua. Väga ideaalseks tervenduse kristalliks meestele, kellel on viljatusega probleeme ja seda kristalli peaks sellisel juhul mitmeid kuid endaga kandma, et seda tervendada.

- Verehaigused, vereloome probleemid, aneemia ja vererõhu probleemid.

KÕIK TŠAKRAD

Kinavar on kõikide Tšakrate jaoks väge hea. Kinavar vabastab blokaade, mis ei lase Tšakratel tööd teha. Kinavar aitab kaasa erinevate Tšakrate kanalite avamisele.

SODIAAK

Tähemärgilt on rahamaagia kristalliks LÕVIDELE. Kinavar aitab Lõvidel unistusi täide viia. 

Kinavari kristalli soovitan ma laadida TseoliitApofülliit või Mäekristall geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palmarosa eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud ca 2,5*1,5*1,5cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.
AKVAMARIIN tervendab hinge ja on suurepärane valik, kui otsid kristalli, mis viiks Sinu hinge tasakaalu ja harmooni..
132.00€
Maksudeta:108.20€
KINAVAR on kaunis punakat-lillakat tooni kristall, mida enamjaolt leidub Kvartsi sees. Kinavari punakam osa on puhas Kinavar ja valge osa on Kvar..
4.90€
Maksudeta:4.02€
KINAVAR on kaunis punakat-lillakat tooni kristall, mida enamjaolt leidub Kvartsi sees. Kinavari punakam osa on puhas Kinavar ja valge o..
53.90€
Maksudeta:44.18€
Tegemist on väga hapra kristalliga, mis ei kannata vett. Veega kokkupuutel kaotab kristall oma välimuse ja hakkab lagunema.MALAHHIIT on küll..
37.50€
Maksudeta:30.74€
Kristallile on iseloomulik pragulisus.MAGNETIIT on naturaalselt ehk looduslikul kujul magnetiseeritud kristall. Magnetiidi koostisosas on väga pa..
13.20€
Maksudeta:10.82€
KINAVAR on kaunis punakat-lillakat tooni kristall, mida enamjaolt leidub Kvartsi sees. Kinavari punakam osa on puhas Kinavar ja valge osa on Kvar..
4.90€
Maksudeta:4.02€
GOLDRIVER on inimeste loodud vasest kristall, mis on on mõeldud soovide täitumiseks. Goldriver sümboliseerib head õnne, soovide tä..
10.50€
Maksudeta:8.61€
AMETÜST võitleb stressi vastu, toob head und, tasakaalustab emotsioone ja kaitseb negatiivsete emotsioonide eest. R..
9.20€
Maksudeta:7.54€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.