Menüü
Ostukorv

KONDOR AHHAAT auguga leht

KONDOR AHHAAT auguga leht EHTED
KONDOR AHHAAT auguga leht EHTED
KONDOR AHHAAT auguga leht EHTED
KONDOR AHHAAT auguga leht EHTED
KONDOR AHHAAT auguga leht
20.50€
Maksudeta: 16.80€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KONDOR AHHAAT auguga leht
  • SKU: 446695653/446695652

Võimalikud valikud

Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel olla mõnevõrra erinev sellest, mis on pildil.

KONDOR AHHAAT on väga erilise energiaga kristall, mis on neile, kes otsivad kristallide seest väga isiklikku ja ainulaadset väge. Kondor Ahhaat on üks Ahhaadi liikidest, millele on iseloomulikuks punakas-pruun toon. Ahhaadile omaselt jooksevad Kondor Ahhaadi seest läbi triibud, jooned ja lained. Kõik Kondor Ahhaadi kristallid on unikaalse väljanägemisega. Kondor Ahhaat on vähem tuntud ja seda leidub maailmas vaid ühes piirkonnas.

Kondor Ahhaat on väga uus kristall tervele inimkonnale, see avastati alles 1992. aastal Argetiinast Patagooniast, 7000 meetri kõrgusel oleva platoo pealt. Sinna on inimestel raske jõuda ja see võis olla põhjuseks, miks see kristall avastati nii hilja. Lisaks usun ma, et seda kristalli oli vaja Tähelastele, kes asusid maailma parandama, enne polnudki vaja seda kristalli avastada, nüüd on. Kondor Ahhaati kutsutakseka Andide linnuks või Andide nägijaks.

KONDOR AHHAADI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Ennekõike on Kondor Ahhaat Tähelaste kristall. Nende, kes on siia Maa peale taassündinud selleks, et seda maailma parandada. Tähelaste alla kuuluvad IndigohingedKristallilapsed, Vikerkaarelapsed, Sinised Kiired ja paljud teised. Kui sina oleks üks neist, siis Kondor Ahhaat aitab sul täita maailmale seatud eesmärki, aidates sul tuua muutusi.

- Kristall, mis suurendab hinge isiklikku jõudu, väge ja energiat. See on kristall emotsionaalse energiapuuduse vastu. Väga kasulik kristall laiskusega võitlemise vastu.

- Kondor Ahhaat on seotud külluse toomisega, kuid seda teistsugusel moel. Kondor Ahhaat aitab tuua küllust läbi maagiate ja rituaalide tegemise. Kui sa kannad Kondor Ahhaati, siis see aitab kõikidel rahavoolu, külluse ja materiaalse edu rituaalidel täituda, isegi neil, mida sa oled teinud kunagi kauges minevikus.

- Kristall, mis aitab sinu ellu tuua materiaalset tõusu. Kanna seda kristalli koos Rohelise Aventuriiniga, kui sa soovid palgatõusu või rahalist suuremat sissetulekut.

- Kondor Ahhaat tõstab sinu tuju. Kui sa soovid enda kõrvale kristalli, mis aitaks sul positiivne olla ja aidata sul elust rõõmu tunda, siis Kondor Ahhaat on täpselt sinu jaoks. See on üks hea tuju kristallidest, teised sama energiaga kristallid on Mookaite, Crazy Ahhaat ja Tsitriin.

- Kondor Ahhaat aitab tujukõikumistega toime tulla. Sobib väga hästi neile, kelle tujud on muutlikud ja kelle meeleolud võivad olla ühest äärmusest teise. Kondor Ahhaat parandab mentaalset seisundit, tervendades Auravälja ja aidates meeleolusid niiviisi tasakaalus hoida. 

- Vabastab hinges olevat põhjendamatut vihatunnet ja negatiivsust. Kui sa kaldud negatiivsuse poole või oled hingelt pessimistlik, siis Kondor Ahhaat aitab sul rõõmsameelsemaks muutuda.

- Kondor Ahhaat aitab sul läbi murda vanadest ahelatest, mis ei lase sul enda eluga edasi liikuda. See on uue elu alustamise kristall, mis aitab sul jätta seljataha kõik selle, mis ei tohiks enam sinu elus olla.

- Kondor Ahhaat aitab selle kasutajal jõuda sellisesse seisu, millest unistatakse. Kristall, mis aitab saavutada soovitud tulemust ja leida tee selle kõige loomiseks, tugevdades intuitsiooni ambitsioonide ja südamesoovide täitmiseks. Väga paljudel inimestel on häid ideid, kuid alati ei suudeta neid ideid teostada. Kondor Ahhaat aitab sellel juhtuda. 

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Kondor Ahhaat tervendab hinge sügavast masendusest ja depressioonist.

- Väga kasulik nendele naistele, kes on peale lapse sünnitamist langenud väga sügavasse stressi. Kondor Ahhaat kaitseb masenduse eest ja aitab ka väga raskel või kurnaval eluperioodil hakkama saada.

JUURTŠAKRA

Kondor Ahhaat tervendab Juurtšakrat, aidates ergutada selle energiakanali tööd, vabastades blokaade, viha, depressiivsust, ängistust, jõetust ja tervendades Juurtšakra suuremaid haigusi, nagu näiteks vähk ja kasvajad.

SODIAAK

Tähemärgilt annab see kõige enam elujõudu, positiivsust ja materiaalset õnne juurde neile, kes on sündinud JÄÄRA sodiaagi all. Kondor Ahhaati on Jääral väga kasulik endaga kaasas kanda, kui Jäär soovib, et tema elus liiguks rahavool ja tema teele satuksid külluslikud võimalused. Kondor Ahhaadis peitub vägi, mis suudab kutsuda Jäära Aurasse küllust.

Lisaks Jäärale annab see kristall oma energiat väga hästi edasi ka KALJUKITSEDELE. Kondor Ahhaat tugevdab Kaljukitse intuitsiooni ja aitab tal tajuda, mis õige ja mis vale. See kristall toetab tema ambitsioone ja aitab jõuda soovitud tulemuseni. Aitab unistusi täide viia.

NUMEROLOOGIA

KONDOR AHHAAT on eluteenumber 2 õnnekristall, mis aitab tasakaalustada selle numbri energiaid ja tuua esile kõige paremad omadused. Kondor Ahhaat aitab tuua eluteenumber 2 kandja ellu ärilist ja tööalast õnne, head läbisaamist pereliikmetega ja romantilist armastust ning õnne selles. Kanna Kondor Ahhaati, kui soovid enda isiklikku õnne suurendada. 

Kondor Ahhaati võid laadida Aragoniit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Aragoniit suudab Kondor Ahhaati võimsamaks muuta. Puhasta vähemalt korra kuus Mürriviiruki või Seedripuu eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Toode ei sisalda paela ega ketti.
Mookaite on väga kirju kristall, seega toode võib erineda pildil olevast.MOOKAITE toob sulle head õnne, häid võimalusi, annab sulle võimalus..
17.70€
Maksudeta:14.51€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
23.50€
Maksudeta:19.26€
Pilt on illustreeriv. Kivistunud puit viil ja Kaelavõru ei kuulu ripatsi juurde.Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed,..
20.90€
Maksudeta:17.13€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
55.20€
Maksudeta:45.25€
La Tene erikollektsiooni käekett "UNISTUSED ja RAHULOLU", koosneb Mäekristallist, Kondor Ahhaadist ja Hematiidist. See käekett täidab n..
44.40€
Maksudeta:36.39€
SALVEI viiruk (20 tk pakis)
Enim müüdud
SALVEI on väga vajalik rituaalitaim, millega puhastatakse Aurat, hinge, keskkonda, kristalle ja põhimõtteliselt&nbs..
3.80€
Maksudeta:3.11€
Kaelavõru on väga kaunis ja mugav iluese kristallehete kandmiseks. Kaelavõru läheb läbi enamustest auguga kristallidest ja seda sobib k..
12.30€
Maksudeta:10.08€
MALAHHIIT poleeritud
Enim müüdud
Tegemist on väga hapra kristalliga, mis ei kannata vett. Veega kokkupuutel kaotab kristall oma välimuse ja hakkab lagunema.MALAHHIIT on külluse, ..
10.90€
Maksudeta:8.93€
EPIDOOT on enda olemuselt väga kauni sügavrohelist või samblarohelist tooni. Epidoodi kristalli seest võid leida mustjaid kuni valgeid triipe ja ..
6.10€
Maksudeta:5.00€
KRÜSOPRAAS poleeritud
Enim müüdud
Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristall mille tellid, või..
8.70€
Maksudeta:7.13€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.