Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - - energiavampiir RSS Feed

14 nov KES ON ENERGIAVAMPIIR JA KUIDAS END TEMA EEST KAITSTA
admin 0 17213
Täna kirjutan sellest, kes on energiavampiirid ja kuidas neid inimesi meie seas ära tunda. Kui sa oled minu artiklitega kursis, siis sa kindlasti tead, et ma mainin neid väga palju erinevate kaitsekristallide juures, et saaksite enda Aurat nende negatiivse mõju eest hoida. Minu artiklid tulevad ikka..
25 märts AURA - SINU NÄHTAMATU KEHA
admin 0 10758
Aura on üks põhilisemaid märksõnu, mida ma kristallide kirjelduste juures mainin. Aga kas sa mõistad täielikult, mis on Aura? Tegelikult on Aura mõiste imelihtne ja ma panen selle sulle lühidalt siia kirja. Kui sa seda artiklit loed, siis soovitan sul visualiseerida minu mõtteid - nii sa suudad tä..
11 juuli KAKSIKLEEKIDE ÜHENDUMINE - KOKKUSAAMINE
0 8966
Kaksikleegid on üksteisele loodud ideaalsed kaaslased-see armastusemissiooni hingesugulus on suurepärane liit, mille nimel end üles ehitada, et kohtuda täielikult. Mida ma selle all mõtlen on see, et kui sa soovid totaalselt selle sideme enda jaoks lukku panna Universumi poolt, siis sa pead ise ..
02 mai 2023. SUURIM KUUHOROSKOOP – MAIKUU ON UKS UUENDUSTESSE!
0 66722
Maikuu horoskoobi olen sellel korral teisiti teie ette toonud. Mai on 2023. aastal ehk spirituaalse ajastu esimesel aastal väga oluline kuu. Kuuvarjutus ja planeetide seisud aktiveerivad suuri võimalusi, mis muudavad elu ühtepidi kiireks ja muutlikuks. Aga selle kõige eesmärk on anda sulle võimalusi..
06 veebr HINGEPURUSTAJA - IIDNE SIDE, MILLE TULEMUSEKS ON ELUPÖÖRE JA TINGIMUSTETA ARMASTUS
0 27216
Olen alates 2021. aasta lõpust kirjutanud ja rääkinud sellest, kuidas maailmas on spirituaalsel tasandil toimunud suur pööre. 2022. aasta sümboliseeris tingimusteta armastust ja selle aktiveerimist, eesmärgiks oli avada Südametšakra ilusal, aga ka raskel tasandil. Ükskõik mis sinuga 2022. aastal juh..
30 jaan MADAL 3D-ENERGIA VS KÕRGE 5D-ENERGIA
0 6946
Olen 2021. aasta lõpust sulle rääkinud sellest, et me oleme täna maailmas, kus eksisteerivad üliaktiivselt nii 3D-energia kui ka 5D-energia. 2022. aasta eesmärk oli tegelikult anda sulle võimalus valida, kuhu sinu enda energia kaldub. Selle aasta jooksul tuli teha enda spirituaalse poolega palju töö..
24 okt 2022. AASTA KARMA PUHASTAMINE 2023. AASTAKS
0 27973
Soovitan selle artikli lugeda läbi absoluutselt kõikidel minu jälgijatel ja soovitan seda teha väga süvenenult ning lausa mitu korda, enne kui 2023. aasta saabub. Ma selgitan sulle siin väga põhjalikult lahti, mida 2022. aasta energiad on endaga kaasa toonud ning kuidas need on meid kõiki mõjutanud ..
21 sept VALELE TEELE SUUNAJA - HOIATUS UNIVERSUMIST!
0 30129
2022. aastal algas 3D- ja 5D-energiate lõhenemine, lisaks on numeroloogia tasandil tegemist armastuse ning suhete aastaga, nagu ma olen oma selle aasta artiklites rääkinud. Sellega seoses võisid või võid sellel aastal kogeda kohtumist kellegagi, kes on valele teele suunajaga. Selline inimene ei pea ..
29 apr PLUUTO RETROGRAAD - 5 KUU JOOKSUL SINU SAATUSE TEE MUUTUB! 29. aprill - 9. oktoober
0 41535
Suured-suured muutused on 2022. aastal juba toimunud ja need jätkuvad! Kui sa oled enda käest küsinud, et millal see kõik lõppeb? Millal tuleb rahu maa peale? Siis ma vastan sulle: tarokaartide "torni kaart" on nüüd kukkumas ja selle toob endaga kaasa Pluuto retrograad. Aga nagu ma olen "Tene Laul. ..
24 nov 7 MÄRKI, ET SUL ON AEG EDASI LIIKUDA JA TEMAGA SILLAD PÕLETADA
0 63911
Ma olen teiega täiesti aus - suhted on number üks teema, millega minu poole pöördutakse. Ilmselt see jääbki nii, sest suhted, nende sisu ja kõik nende ümber toimuv võib olla väga keeruline ning põhjustada palju küsimärke. Suhete puhul on vaja kasutada intuitsiooni, mitte loogikat, ja kuulata enda s..
09 apr ÜHEPOOLSE SÕPRUSE TUNNUSMÄRGID
0 23048
Ühepoolseid sõpruseid leidub igal pool, ka sina ise võid sellises sõprussuhtes olla. Aitan sul näha tunnusmärke sõprusest, milles osaleb vaid üks osapool, ja annan sulle inspiratsiooni sellisest suhtest väljumiseks, sest see ei ole tervislik. Harmoonilised inimsuhted sisaldavad vastastikust abi, nõu..
09 okt 5 ASJA, MIDA EI TOHI NOORKUU AJAL KINDLASTI TEHA
admin 0 125043
Igas kuus annab Universum meile tükikese õnne, mida me tihtipeale ei märka. Noorkuu on aeg, mil õnn võib pöörduda sinu kasuks, eriti siis, kui teed sellel ajal õigeid samme. Ära maga seda Kuufaasi maha! Ma tean, et Täiskuu on intrigeeriv ja muljetavaldava mõjuga, kuid Noorkuu ei jää sellele alla.  ..
15 apr 4 INIMTÜÜPI, KELLEST EEMALDUDA
admin 0 33296
Paratamatult võib elu jooksul meie ümber koguneda inimesi, kes toovad meie ellu stressi, muresid ja probleeme, aga mitte õnne ning positiivsust. Neid inimesi, kes ei too meile head, vaid õõnestavad märkamatult meie hinge, tuleb märgata. Et meil oleks eluterve, positiivne ja tasakaalukas elu, on vaja..
Tooted 1 kuni 12, kokku 19 tootest (2 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.