Menüü
Ostukorv

POLÜKROOM JASPIS auguga

POLÜKROOM JASPIS auguga EHTED
POLÜKROOM JASPIS auguga EHTED
POLÜKROOM JASPIS auguga EHTED
POLÜKROOM JASPIS auguga EHTED
POLÜKROOM JASPIS auguga
6.00€
Maksudeta: 4.92€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: POLÜKROOM JASPIS auguga

Polükroom Jaspis on kirju kristall, seega tellitud toode võib erineda pildil olevast.

POLÜKROOM JASPIS on positiivsuse, optimismi, inspiratsiooni ja sisemise idülli kristall. Polükroom Jaspis on üks Jaspise liikidest, mille on loodus loonud Kaltsedoni ja Jaspise segust. Tegemist on kristalliga, mis aitab sisse elada kristallide maailma. Suurendab optimistlikku ellusuhtumist ja see omakorda aitab ka teistel kristallidel sinuga paremini koostööd teha. Kui sa oled aga kristallide maailmas täiesti uus, siis soovitan sulle esmalt ellu tuua Mäekristalli, Ametüsti, Karneooli, Tsitriini, Tiigrisilma ja Roosat Kvartsi. Need on ülimalt olulised kristallid, mis võiksid sul olemas olla, aidates tagada kiire enesearengu igal tasandil.

LA TENE Polükroom Jaspis on pärit Itaaliast ja ka Bulgaariast ning tegemist on ehtsa naturaalse poolvääriskiviga nagu ka teised kristallid, mille olen meie kaunile Eestimaale toonud. Selleks, et te kõik saaksite nautida ehtsate kristallide väge, millega enda elu ilusamaks muuta.

Polükroom Jaspis aitab olla kontaktis sisemise lapsega, mis on äärmiselt oluline meie kõigi jaoks. Sisemise lapse säilitamine või selle üles leidmine aitab jõuda sul enda elu missioonini. Sisemine laps = loomingulisus, optimism, positiivsus, missioontunnetus. Kui tunned, et oled enda sisemise lapse kaotanud, siis soovitan sul esimesel võimalusel Polükroom Jaspist kandma asuda. Enne kandmist, hoia kristalli enda käte vahel, sule silmad ning soovi, et sa leiaksid iseenda missiooni ja õnnetunde üles. Seejärel kanna seda senikaua kuni kristall on aidanud sul kõike soovitut saavutada.

See kristall aitab sul jääda iseendaks, selleks, kellena oled tegelikult sündinud. Minu meelest on see piisav põhjus, miks seda imelist kristalli enda ellu tuua. Kõige ilusamad hinged on autentsed inimesed ja kui soovid seda osa endas esile tuua, siis palun, selleks on sind abistamas Polükroom Jaspis. Ma olen alati öelnud, et Maajumalanna Gaia ei ole ühtegi kristalli siia planeedile põhjuseta loonud. Kõik kristallid aitavad sul kasvada, areneda, ennast kaitsta ja hoida.

Polükroom Jaspis sobib ideaalselt koju, kus kasvavad lapsed. Miks? Kuna see kristall loob lapsepõlve ilusat, rõõmsameelsemat ja positiivsust täis energiat. Soovitan sul enda koduseinte vahele Polükroom Jaspise toomist just seetõttu, et pakkuda lastele turvalist ja head spirituaalset energiat täis kodu. See aitab lapsel end üles leida ja enda missioonini juba varakult jõuda ning see on ilus ja hea. Olen alati seda meelt olnud, et mida tervem ning spirituaalselt kõrgemas energias on lapse kodu, seda edukamaks ning tervemaks laps sirgub.

Mis mulle selle kristalli juures nii väga meeldib on see, et Polükroom Jaspis aitab näha elu ilu ja võlu ning avab silmad kõigele ilusale ja heale. See mitte ei pane sulle niiöelda roosasid prille ette, vaid aitab sul suhtuda kõigesse ja kõigisse suurepäraselt. Mida kõrgemas energias sa ise oled, seda vähem sinu ellu tuleb ka inimesi, kes sind madalasse energiasse tõmbavad.

Selle kristalli puhul on tegemist kristalliga, mis suunab sind kiirelt 5D energiasse. Olen sellest juba pikka aega rääkinud, et saaksid liikuda 3D maailmast 5D maailma.  Kui sa veel ei ole kursis, mis on 5D, siis leiad SIIT sel teemal erinevaid artikleid.

Kasuta Polükroom Jaspise kristalli koos Mäekristalliga, et manifesteerida enda ellu südamesoove. Selleks kanna või hoia kristalle üheskoos koduseinte vahel. Kristalli enda ellu tuues, keskendu sellele, mida kõike head soovid selles elus kogeda.

Polükroom Jaspis paneb inimese tegutsema, aidates olla aktiivne nii füüsiliselt kui ka vaimselt. Nii nagu ükski teine kristall ei kurna sind energeetiliselt, ei kurna ka see kirstall sind. Pigem tõstab see energiaid just sulle meeldivasse seisu, aidates olla vitaalne, hoolimata enda east ja eluperioodist.

Ka armastuseenergiasse mõjub see kristall suurepäraselt, hoolitsedes selle eest, et sa leiaksid rahu enda hinges ja ka suhetetasandil. See muudab sind õnnelikuks ja säravaks, luues head energiat Auravälja, mis omakorda muudab sind atraktiivseks. Soovitan kinkida Polükroom Jaspist neile, kellel on elus madalseis, kes kogevad stressi ja kellel ei ole oskust end august välja tuua. Kingi seda, et sinu lähedane ja oluline inimene leiaks taas üles õnne ning rõõmu.

Hoia Polükroom Jaspist enda töölaual, kontoris või töökeskkonnas, et parandada enda töökvaliteeti. See aitab nautida töö tegemist ja viia sind sellisesse seisu, kus tunned, et töö on hea ning ilus osa sinu elust. Ühendab kollektiivi ja parandab tööalaseid suhteid ning läbisaamist inimestega, kellega koostööd teed. Toob ärilist õnne kui hoiad seda koos Piltjaspisega.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Polükroom Jaspis on kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata.

- Polükroom Jaspis on suurepärane immuunsuse tugevdaja, aidates sind kui pidevalt haigestud või ei suuda enda tervist korda saada. Abiks on ka õiged toitaineid ja Ajurveeda taimed, millega saad tutvuda SIIN.

- Polükroom Jaspis suurendab seksuaalsust, aidates libiidol olla tervislikus seisundis. Sobides sulle, kui sa oled ära kaotanud enda seksuaalse energia ühel või teisel põhjusel. Olgu selleks siis rasked suhted, keeruline periood või ülekoormus tööalaselt, mis viivad libiido madalasse seisu.

- Lastele soovitan seda kristalli kanda kui neil on allergiad või eluenergia puudus.

PÄIKESEPÕIMIK

Polükroom Jaspis aktiveerib Päikesepõimikut, kuna sellel on elurõõmu aktiveerivad toimed. Seetõttu on kasulik seda kanda otse Päikesepõimikul, mis asub sinu naba kohal. Kanna Polükroom Jaspist pika kaelakee või paela otsas, et see ulatuks sinu Päikesepõimiku Tšakrani.

Polükroom Jaspist soovitan ma laadida Tsitriin geoodi peal ja puhastada TsitronellaSandlipuu või Nag Champa rituaalitaimega.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Kristall ca 3x2x1 cm. Kristallis oleva augu suurus ca 4 mm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
TSITRONELLA on Hiina ja Indoneesia rahvameditsiinis olulisel kohal ja sellega on võimalik ravida väga paljusid erinevaid haiguseid. Tsitronella o..
7.20€
Maksudeta:5.90€
Polükroom Jaspis on kirju kristall, seega tellitud toode võib erineda pildil olevast.POLÜKROOM JASPIS on positiivsuse, optimismi, inspiratsiooni ja si..
5.90€
Maksudeta:4.84€
Polükroom Jaspis on kirju kristall, seega tellitud toode võib erineda pildil olevast.POLÜKROOM JASPIS on positiivsuse, optimismi, inspiratsiooni ja si..
27.50€
Maksudeta:22.54€
Polükroom Jaspis on kirju kristall, seega tellitud toode võib erineda pildil olevast.POLÜKROOM JASPIS on positiivsuse, optimismi, inspiratsiooni ja si..
19.50€
Maksudeta:15.98€
Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate ..
5.20€
Maksudeta:4.26€
AHHAAT on oma mineraaliomadustelt krüptokristalliline Kvarts ja omakorda veel ka Ränidioksiid. Ahhaadi liike on sadu erinevaid, ig..
10.90€
Maksudeta:8.93€
HÕBEOBSIDIAAN on kristall, mis puhastab ja taaselustab energiaid. Kui oled elus positiivselt ja edutoovalt rajalt kõrvale kaldunud, siis see kris..
0.70€
Maksudeta:0.57€
OONÜKS on väga tugev kaitsekristall, millel on oskus kaitsta Sind ebaõnne, kurjuse, negatiivse energia, halbad..
9.90€
Maksudeta:8.11€
Mookaite on väga kirju kristall, seega toode võib erineda pildil olevast.MOOKAITE toob sulle head õnne, häid võimalusi, annab sulle võimalus..
10.50€
Maksudeta:8.61€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.