Menüü
Ostukorv

ROOSA BOTSWANA AHHAAT poleeritud

ROOSA BOTSWANA AHHAAT poleeritud KRISTALLID
ROOSA BOTSWANA AHHAAT poleeritud
3.50€
Maksudeta: 2.87€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ROOSA BOTSWANA AHHAAT poleeritud

Võimalikud valikud

ROOSA BOTSWANA AHHAAT toob sinu ellu positiivseid muutusi ja seda tasa ning targu. See kristall sobib ka kõige tundlikumale inimesele. Kristall, mis leevendab ärevust tuleviku osas. See aitab vabaks saada hirmust ja ebakindlusest. See suurendab isiklikku õnne ja muudab ka kõige tundlikuma inimese emotsionaalsemalt vastupidavamaks. Ideaalne kristall koduenergia tervendamiseks. Aseta enda koju Roosat Botswana Ahhaati võimalikult paljudesse erinevatesse tubadesse, et see looks sinu elus harmooniat. Sobib lastega kodudesse, et luua palju armastavat energiat koduseinte vahele. See kristall annab lapsele turvatunde ja ka täiskasvanule, kes sellest puudust tunneb. 

Roosa Botswana Ahhaat on üks Botswana Ahhaadi liikidest, mis on roosa tooniga. Sellel on kõik Botswana Ahhaadi kristalli omadused olemas ning lisaks sellele omane lisaenergia.

BOTSWANA AHHAAT on üks Ahhaadi vormidest, mis on üldiselt hallikat tooni, aga leidub ka roosat tooni Botswana Ahhaati. Botswana Ahhaat kuulub Ahhaadiliste hulka ja seejärel omakorda Kaltsedonide perekonda, mis on tekkinud Kvartsist. Väga paljude kristallide juured asuvad Kvartsides. Botswana Ahhaat, nii nagu iga teine Ahhaat, kannab endaga kaasas kaitsvaid ja stabiliseerivaid omadusi. Botswana Ahhaadi eripäraks on selle mitmekülgsus. Küll on see abiks reisimisel, loteriiõnne kinni püüdmisel ja emotsioonide tasakaalustamisel. Botswana Ahhaat on üks kristallidest, mis peab kindlasti sul olemas olema. See kristall suudab negatiivseid energiaid positiivseks muuta, nii nagu suudab seda teha Mäekristall. Botswana Ahhaat tekkis Maa peale pea 190 miljonit aastat tagasi vulkaanist tulnud laava kivistumisel. 

Kui Botswana Ahhaadi talismanis on joontega moodustunud silmakujutis, siis see talisman on veelgi erilisem. See silm on kaitsesümbol, mis annab märku, et see Botswana Ahhaat on võimeline väga suurt kurjust ära hoidma.

Kristall, mis aitab suhtlemisel

Botswana Ahhaat on väga sõbraliku energiaga kristall, mille põhilisteks omadusteks ongi emotsionaalse pinna tervendamine, sõprade ellu toomine, kriitika talumine ja hingerahu tagamine. 

Botswana Ahhaadil on oskus aidata lapsi, kes ei suuda teiste lastega ühist keelt leida. Botswana Ahhaat julgustab last teiste lastega suhtlema ja vastupidi aitab teistel lastel teda positiivselt märgata ning talle võimaluse anda. Selleks võiks Botswana Ahhaat lapsega kaasas olla, kas siis ehtena või kristallina taskus.

Soovitan Botswana Ahhaati kanda lastel, kes lähevad uude kooli ja kardavad, et nad ei kohane uute olukordadega ära. See on ka selleks hea, et kiiremini uusi tuttavaid ja sõpru leida.

Kasulik ka lastele, kellel on probleeme koolikiusamisega. Botswana Ahhaat aitab eemale tõrjuda inimesi, kes sihikindlalt norivad ja kiusavad, olgu selleks põhjuseks välimus või lihtsalt soov end kuidagiviisi välja elada teiste inimese peal. Peale selle võib kanda ka Tiigrisilma või Punast Jaspist, mis on analoogse toimega.

Botswana Ahhaat leevendab emotsionaalseid pingeid ja aitab enesekindlust tõsta. See kristall õpetab iseenda eest seisma ja väljendada enesekindlalt oma arvamust.

Kristall, mis kaitseb ja toob õnne

Botswana Ahhaat on väga tugev kaitsekristall, nii nagu kõikidel Ahhaatidel on olemas kaitsvad omadused ei jää ka Botswana Ahhaat nendest ilma. Sellel kristallil on oskus sind reisimise ajal kaitsta ja eemale sind ohtlikest olukordades hoida. Kui lähed reisile, siis kanna igapäevaselt Botswana Ahhaati endaga kaasas, et mitte sattuda ebaõnne ohvriks või õnnetustesse. 

Peale emotsionaalse töö oskab Botswana Ahhaat kaitsta ka autoõnnetuste ja teiste ohtude eest. Kandke Botswana Ahhaati endaga kaasas ka siis, kui olete jalakäija või jalgrattur, et vältida autoavariidesse sattumist.

Botswana Ahhaat on üks raseduse kaitsekristallidest, mis hakkab niiviisi töötama, kui seda kombineerida RodoniidiPunase Jaspise või Unakiidiga. See on kristall, mis aitab lahti saada pidevast lapseootele jäämise mõttest. Kui naine keskendub liialt palju sellele, et ta peaks lapse saama ja tekib kinnisidee, siis see on naise emotsionaalsele kehale väga kahjulik. Paljud ei jää selle tõttu ka rasedaks, kuna nad sunnivad enda meeli liialt takka. Botswana Ahhaat aitab mõista, mis on hingede rändamise seadus ja ka seda, et ei tohiks sundida elul tekkida vaid see peaks olema loomulik protsess. 

Botswana Ahhaat aitab kriisiolukordades näha võimalusi, kuidas sellistest olukordadest välja tulla ja aitab šhokiseisundist välja tulla.

Botswana Ahhaati kasuta hetkel, kui sul on vaja väga palju head õnne. Seda kristalli kasutatakse loto mängimise ajal, selle soetamise hetkel ja siis, kui valitakse iseendale sobilikke numbreid. Botswana Ahhaat on ka selline, et see aitab likvideerida rahaahnuse ning muudab rahasse suhtumise paremaks.

Kristall, mis aitab õppida ja meelde jätta

Suurendab keskendumisvõimet, analüüsivõimet ja aitab kiiremini fakte meelde jätta. Kombineerige kokku teiste õppimise kristallidega ja asetage need töö- või koolilauale. Botswana Ahhaat sobib kokku samal eesmärgil Sinise ApatiidiRohelise ApatiidiRohelise Fluoriidi ja Musta Obsidiaaniga.

Koos Sinise Apatiidiga kandes aitab Botswana Ahhaat uusi keeli õppida ja on väga heaks talismaniks neile, kes on välisriik kolinud. Nende kahe kristalli kombineerimine annab tulemuse, mis suurendab sinu õnne välisriigis. Lisaks aitavad need kaks kristalli kohaneda uue keskkonna, olukorra ja inimestega. Kui soovid endaga välisriigis head õnne kaasas kanda, siis hoia neid kahte kristalli kindlasti enda lähedal.

Botswana Ahhaadi puhul on tegemist loomingulisi andeid täiustava kristalliga. Kui sa oled loominguline inimene ja sa soovid enda valitud erialal edukas olla, siis Botswana Ahhaat on sinu jaoks kindel abiline. Eriti kasulik on Botswana Ahhaat nendel aladel: muusika, laulmine, tantsimine, näitlemine ja kunst. Kui sa õpid mõnda neist erialaliselt, siis ootab sind selles valdkonnas ees õnn, kui lased Botswana Ahhaadil enda ellu tulla.

Ülekoormusest vabastaja - Botswana Ahhaat, Ametüst ja Amasoniit

Valmista endale nendest kolmest kristallist vee-eliksiiri, et vabastada end ülekoormusest. Kui sa tunned, et sa oled väsinud kõigest sellest, mis sinuga on viimasel ajal toimunud või millega sa oled kokku puutunud, siis nende kristallide ühine vägi aitab sul sellest vabaks saada, aidates sinu energiatel taastuda, blokeerides ära tõsisema tujulanguse, motivatsiooni kadumise ja kurbuse tekkimise. Kui sa tunned, et elu keerdkäigud on sinult röövinud sinu tavapärase positiivsuse, siis nendest kristallidest valmistatud vesi aitab sul sellest kõigest välja tulla.     

Valmista endale kristallivett, et saada nendelt kristallidelt energiaid. Selleks aseta poleeritud kristallid veekannu või veeklaasi sisse ja hoia neid kristalle seal enne vee joomist 20 minutit, et kristallid saaksid enda energiad vee sisse üle kanda.

Kodu kristallivõrgustikus toob Botswana Ahhaat kaitset ja õnne

Botswana Ahhaati on väga kasulik kasutada kodu kristallivõrgustiku loomisel. Botswana Ahhaat ennekõike kaitseb tuleõnnetuste tekke eest ja lisaks sellele toob see koju ka palju õnne. Hoidke Botswana Ahhaate ahju või teiste tulekollete kõrval, et see kaitseks tulekahju tekke eest. Samamoodi võib seda kristalli hoida erinevatel küünlaalustel, et vältida ka küünlast tekkivat tulekahju võimalust. Selle kõige kohta saad täpsemalt lugeda SIIT.

FENG SHUI

Botswana Ahhaat kannab endaga kaasas metallielementi, mis on kasulik kodu Loodepiirkonna tasakaalustamiseks. Asetage Botswana Ahhaat sinna eraldi aluse peale, potilille mullale või kui seal on armastusekristallid, siis nende sekka. Botswana Ahhaati seal hoides aitab see tekitada perekonnas ühtsust, rahutunnet, üksteisega arvestamist ja sõbralikku atmosfääri tervesse majapidamisse. Botswana Ahhaat sobib Loodes järgmiste taimede mullale asetamiseks: HavisabaTõlvlehikSulgvõhk, Mägipalm.

Peale metallielemendi on Botswana Ahhaadis ka tuleelementi, mis kodu Lõunapoolsesse piirkonda asetamisel tõstab kodu energiat, suurendab elujõdu ja toob armastuseõnne. Lõunapiirkonnas panna see samuti armastusekomplekti või mõne taime mullale, nagu näiteks Orhideeliste juurte vahele. Orhideed on armastusetaimed ja Botswana Ahhaat vaid võimendab nende positiivset mõju meie kodule.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Botswana Ahhaat aitab muuta sinu keha vastupidavamaks erinevate haiguste eest. See on immuunsuse turgutaja ja enda immuunsust tugevamaks muutmiseks oleks seda kristalli hea endaga igapäevaselt kaasas kanda. 

- See on kristall, mida on väga kasulik kanda depressiooni ajal või sellest välja tulemisel. Botswana Ahhaat blokeerib negatiivseid ja enesehaletsevaid emotsioone. Seda selleks, et sa üldse suudaksid depressioonist välja tulla. 

- Tervendab närvisüsteemi. Botswana Ahhaati kandes aitab see mürkainetel kehast kiiremini väljuda, lisaks aitab näha, mis sa iseenda kehale halvasti teed ja mida sa peaksid enda tervise suhtes muutma.

- Botswana Ahhaat õpetab olema tervislik, leevendab stressi.

- Kandke Botswana Ahhaati endaga, kui te kardate avalikes kohtades tekkivate rahutuste või õnnetuste tekkimise pärast. Botswana Ahhaat leevendab neid hirme ja foobiaid, mis on seotud rahvamassidega.

- Kombineerige Botswana Ahhaat AmetüstiKuukivigaRubiin-Fuksiidi ja Lepidoliidiga, kui soovite leevendada unehäireid. Selleks asetage kristallikomplekt võimalikult lähedale voodile või enda magamispoolel olevale öökapile.

JUURTŠAKRA

Botswana Ahhaat tervendab Juurtšakrat, aidates leevendada Juurtšakra ülereageerimist ja ületöötamist. Kui Juurtšakra on paigast ära ja töötab liigse tempoga, siis inimene muutub närviliseks, rahutuks, ei suuda paigal seista ning närviliselt otsib pidevalt endale tegevust. 

SODIAAK

SKORPIONITELE ja KAKSIKUTELE toob Botswana Ahhaat julgust, kaitset, elujõudu ja energiat.

Botswana Ahhaat on eriliselt kasulik Skorpioni meestele nende õnne suurendamiseks. Botswana Ahhaat toob Skorpioni mehele edukust, soovide täitumist ja aitab tal leida enda elus õiget suunda ning teed, midamööda käia.

SÕNNI sodiaagi all sündinutele on Botswana Ahhaat väga tugevaks kaitse- ja õnnetalismaniks, kaitstes tema Aurat ning hoides teda stressi ja negatiivsuse eest. See tugevdab Auravälja ning blokeerib negatiivse energia sisenemise Sõnni Auravälja. Kui väljast ei pääse negatiivne energia sisse, siis suudab Sõnni kaitseingel paremini ja efektiivsemalt tööd teha. Botswana Ahhaat suurendab Sõnni küllust ja rahaõnne. See hoiab tuju positiivsena ja optimistlikuna.

KALJUKITSEL aitab Botswana Ahhaat kergemini otsuseid langetada ja iseendas selgusele jõuda, kui tema hinges eksisteerib segadus. Kaljukitsel, kelle jaoks muutused võivad tulla tasa ja targu, aitab Botswana Ahhaat tuua ellu õigete sammude kiiremat tegutsemist. Botswana Ahhaat on kristalli, mis aitab Kaljukitse parimale saatuserajale juhtida.

Botswana Ahhaati võid laadida Ahhaat geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Oopiumiviiruki või Eukalüpti eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

BOTSWANA AHHAAT poleeritud
Enim müüdud
BOTSWANA AHHAAT on üks Ahhaadi vormidest, mis on üldiselt hallikat tooni, aga leidub ka roosat tooni Botswana Ahhaati. Botswana Ahhaat ..
4.00€
Maksudeta:3.28€
OOPIUM on taimne ravim, mida saadakse moonist. Oopium on väga tugeva toimega ja seda on kasutatud inimese keha uinutamiseks, rahustamiseks ja hin..
3.20€
Maksudeta:2.62€
Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristall mille tellid, või..
3.50€
Maksudeta:2.87€
Eeterlikud õlid on väga head vahendid füüsilise tervenemise ja spirituaalse kasvu kiirendamiseks. Ükskõik, milline eeterlik õli on sinu kasut..
8.30€
Maksudeta:6.80€
Pilt on illustreeriv. Kaelavõru ja Kivistunud Puidu viil ei kuulu toote juurde.ROOSA BOTSWANA AHHAAT toob sinu ellu positiivseid muutus..
15.50€
Maksudeta:12.70€
ROOSA KVARTS poleeritud
Enim müüdud
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
4.00€
Maksudeta:3.28€
KRÜSOKOLLA on väga kauni värvusega kristall, millele on iseloomulik rohekas-sinakas värvus. Krüsokollat leidub kõige enamb Tšehhis, Venemaal, His..
4.00€
Maksudeta:3.28€
AHHAAT poleeritud
Enim müüdud
Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristall mille tellid,..
2.50€
Maksudeta:2.05€
OPALIIT on inimese poolt valmistatud Ingli kristall, mida kasutatakse hingedega suhtlemiseks ning nendele oma mõtete edastamiseks...
3.50€
Maksudeta:2.87€
FLUORIIT on üks parimaid intelligentsi ja mentaalseid oskusi arendav kristall. See avab inimese iseseisvalt mõ..
1.20€
Maksudeta:0.98€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.