Menüü
Ostukorv

RUBIIN auguga lihvimata kuusnurk

RUBIIN auguga lihvimata kuusnurk EHTED
RUBIIN auguga lihvimata kuusnurk EHTED
RUBIIN auguga lihvimata kuusnurk EHTED
RUBIIN auguga lihvimata kuusnurk EHTED
RUBIIN auguga lihvimata kuusnurk
53.40€
Maksudeta: 44.50€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: RUBIIN auguga lihvimata kuusnurk


RUBIIN on punakat tooni kristall, mille peamisteks leiupiakadeks on KeeniaMadagaskarMehhiko ja Kambodža. Rubiini leidub ka Venemaal, erinevates paikades Ameerika Ühendriikides ja näiteks Indias.  Rubiin kuulub Safiiride perekonda ja Rubiin võib kuuluda poolvääriskivide või vääriskivide kategooriasse, olenevalt sellest, milline on Rubiini välimus. Lihvimata kujul on Rubiin tuhmpunane, poleerituna erksam punane ja vääriskivi väärtuses läbipaistev punane. 


Rubiin on väga väärtusliku energiaga kristall, mis on ülemaailma tuntud ja austatud. See on ka põhjuks mis see kristall on aastatuhandeid inimese ajaloos kõrgel kohal eksisteerinud. Seda kristalli peetakse kuninglikuks kristalliks, kuna see suudab inimese mõjuvõimsaks, tugevaks ja auväärseks muuta. Rubiini kristall kutsub head õnne ligi ja seda nii armastuses kui ka materiaalselt.


Rubiin on väga jõulise energiaga kristall, mis hakkab koheselt tööle inimesega või keskkonnaga, kus see parasjagu on. Kui sa oled tundlik, siis võid tunda Rubiini jõulisust. Sel juhul on mõistlik Rubiini koduseinte vahel hoida ja mitte seda kanda ning mõne aja pärast uuesti proovida seda kanda, kas oled Rubiini energiaga kohanenud või mitte. Tegemist on siiski kristallimaailmas ühe olulisema energiakristalliga, mis muudab elu kurssi ja seda ikka kõige paremas suunas. Selleks on aga Rubiinil vaja sellist jõudu, millega energiaid liigutada ja seetõttu on vahel selle väge tugevalt tunda.


Rubiini on kasulik enda elus hoida, kuna see aitab hulgaliselt häid võimalusi sinu ellu tuua. Rubiini armastuseenergiat kasvatava, parandava ja selle õnneenergiat suurendav toime elustub kõige enam siis, kui kosmilised energiad on seotud armastusega. Rubiin on tugevatoimeline perioodil, mil Marss või Veenus juhib Kuud või meie planeet Maad. See, millised on kosmilised energiad meie ümber, seda saad lugeda minu kirjutatud horoskoobis.


Rubiini kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Rubiin aitab sind julgeks, enesekindlaks muuta. Rubiin lisab tule-energiat sinu Auravälja, mis paneb sind enda soovunelmate, ambitsioonide ja eesmärkide nimel pingutama. Kristall, mis äratab sinus üles teadmise, et sa suudad, saad hakkama ja jaksad. Väga paljud head ideed ja õiged sammud jäävad inimestel just seetõttu tegemata, kuna nad kardavad riskida. Rubiin tõstab sinu riskialdisust, aidates sul enda heaolu nimel pingutada.


- Rubiin on kasulik kõigile, kes kannavad enda minevikust kaasas koormat, mis rikub ära elu nautimise ja enesetunde. Rubiin aitab haavadel terveneda. Tegemist on Südametšakra kristalliga, mis suudab asja tuumani jõuda ning sellele tervendust pakkuda. Rubiin aitab sul iseenda eest hoolt kanda, õpetades sulle emotsionaalset tervenemist, kahjulike emotsioonide vabastamist ning nende filtreerimist. Kanna Rubiini regulaarselt, et see suudaks tervendada sinu emotsionaalset keha.


- Rubiin aitab sind vaimsete rünnakute eest kaista, luues sinu ümber tugeva psühholoogilise kaitsekilbi. Rubiin aitab toime tulla inimestega, kes teadlikult ründavad verbaalselt ja soovivad nõrgestada sind või teisi inimesi. Rubiin aitab toime tulla psühholoogilise manipulatsiooniga, ärakasutamisega ja sabotaažiga. Rubiin ei lase sul selliste vaimsete rünnakute ohvriks langeda, parandades sinu intuitiivset meelt selleks, et mõista mis on teise inimese motiiv ja andes samal ajal julgustust vastu hakata.


- Rubiin parandab üleüldiselt meeleolu ja on seotud positiivse energia kasvatamisega. Rubiini vägi suudab ka kõige masendavama suhtumisega inimese taas naeratama panna. Rubiini kasuta ise või kanna inimesele, kellele soovid ellu rõõmu tuua.


- Rubiin on intelligentsusekristall, mis parandab keskendumisoskust, aitab mälu parandada ja suudab sind pühendunult õppima või tööle suunata. Kristall, mis parandab nii õppeedukust kui ka töö kvaliteeti. Rubiin sobib sellel eesmärgil lapsele kasutamiseks, tudengile kui ka töötavale täiskasvanule. Rubiini vägi muutub aktiivsemaks ja tõhusamaks, kui seda kombineerida Bronsiidiga. Bronsiit on see kristall, mis suudab väga tõsiseid tähelepanuhäiret tervendada. Rubiini võib ka üksi kanda.


- Rubiin aitab sulle tuua ettekuulutusi ja nägemusi. Rubiini kandes aitab see sul muutuda tundlikumaks ja näha visioone, mis võivad sinu jaoks kasulikud olla. Ennekõike aitab Rubiin tuua ettekuulutusi ja nägemusi läbi unenägude. Seda sellepärast, kuna unenägudemaailmas on võimalik ettekuulutusi näha kõigil. Selleks ei pea olema selgeltnägija, see on kõigi jaoks võrdselt avatud võimalus. Seda teades on kasulik lasta Rubiinil sinu enda Auravälja soodsamaks muuta, et ettekuulutused saaksid üldse meeltes avaneda. Kanna Rubiini koos Küaniidiga, et veelgi rohkem kiirendada ja aktiivsemaks muuta just sellist meelt sinu sees. 


- Rubiin on kristall, mis aitab luua armastuseõnne, suunates inimese enda Auravälja armastuseenergiat, mis suudab ligi kutsuda uut armastust. See on kasulik omadus kõigile vallalistele, kes soovivad enda elu kellegiga jagada. Kanna Rubiini, et ligi kutsuda uut armastust.


- Rubiin mitte ainult ei too uut armastust, vaid aitab ka pikalt kestnud suhte taas kirglikuks ja tähendusrikkak muuta, tuues valgust ja energiat ka aastakümneid kestnud suhtesse. Rubiini kandes äratab see üles tunded, millele ei ole piisavalt palju tähelepanu pööratud. Rubiin õpetab selle kandjat enda kaaslast austama, hindama, temas ilu ja võlu nägema. Rubiin edendab igal tasandil suhet ja seetõttu on see väga hinnalise väärtusega armastusekristall. 


- Rubiin on justkui nagu magnet, mis tõmbab endasse energiat, jõudu ja päikeseenergiat. Rubiin laeb end päikesevalgusega, millegi positiivsega nagu näiteks teiste kristallidega, inimestega või mõne objektiga kokku puutudes. Rubiin tõmbab juba eemalt energiat iseendasse ja see muudab selle kristalli veelgi võimsamaks. 


Rubiin aitab kaista sind deemonite, needuslike ja ebasoodsate energiate eest. Olenemata energiast, mis on äärmuslikult kahjulik ja kahjustav, loob Rubiin selle energia kasvu jaoks ebasoodsa pinna. Näiteks, kui kanda Rubiini, siis on Rubiin selliste energia jaoks toksilise toimega. See tähendab aga seda, et Rubiin suunab sellised energiad sinust eemale ja isegi puhastab neid. Soovitan Rubiini sul endaga kaasas kanda paiku külastades, mis on kummituslikud, hirmuäratavad või kellegiga kohtudes, kes tundub sinu jaoks õel olevat. Seda loomulikult siis, kui sul ei ole võimalust mitte selliste kohtade ega ka inimestega kohtuda.


RAVITSEMINE


Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 


Rubiin on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna see sisaldab vähesel määral alumiinimi. 


- Alternatiivtervendus teraapias on võimalik Rubiini kasutada reproduktsiooniorganite tervendamiseks. Näiteks, kui naine ei suuda lapseootele jääda võib Rubiiniga teha meditatsiooni või seda kontaktis nahaga kanda. Rubiin vabastab blokaade ja annab kehale energiat, et keha muutuks viljakaks.


- Rubiin on seksuaaltervise kristall. Rubiin aitab terveks saada vaimsetest probleemidest, mis on seotud seksuaalsusega. Blokeerib teatud tegevusi, mis on ebaterved ja võivad luua edaspidiselt erinevaid füüsilisi kui ka vaimseid probleeme. Aitab pidurdada ebatervet seksuaaliha ja vastupidi suurendada täiskasvanud inimesel seksuaalsust, kui see on täielikult puudu.


- Rubiini kasutatakse suguhaiguste eest kaitsmiseks ja nendest tervenemist või taastusraviks. Rubiin õpetab tervislikult seksuaalne olema, pidurdades ebatervet suhtumist.


JUURTŠAKRA JA SÜDAMETŠAKRA


Rubiin on seotud kahe Tšakraga, milleks on esimene ehk Juurtšakra ja neljas ehk Südametšakra. Rubiin aitab sul iseendaga kontaktis olla, mõista iseennast paremini, omada edukamat enesekontrolli ja olla terve. Lisaks sellele on Rubiin kirge ja romantikat toov kristall. Läbi Juurtšakra tervendab Rubiin sinu seksuaalsemat poolt ja läbi Südametšakra sinu emotsionaalsemat poolt. Rubiin on duo kahest väga olulisest energiast, mida läheb sul vaja eduka intiimsuhte ja üleüldise emotsionaalse õnnetunde jaoks. 


Rubiin on väga intensiivse toimega kristall ja sobib väga hästi kasutamiseks siis, kui sinu elus suhetealaselt ei vea. Selle põhjuseks võivad olla Juurtšakra ja Südametšakra koostöö puudus. Rubiin suudab mõlemad Tšakrad omavahel tööle seada. 


SODIAAK


Rubiin on SKORPIONITE jaoks üks parimaid armastusekristalli valikuid. Rubiin aitab Skorpionis välja tuua tema kõige tugevamad omadused ning muuta need millekski väga ilusaks ning heaks. Skorpion on oma loomuselt väga kirglik ja Rubiin toetab seda poolt temas. Rubiin aitab Skorpionil olla kirglik nii suhtes, tööl kui ka igapäeva tegevuste juures. Rubiin toob Skorpionile armastuseõnne, nii suhtesse kui ka uue suhte loomiseks.


Rubiini väge suudab väga kiirelt KALJUKITS enda Auravälja vastu võtta. Rubiin on Kaljukitsele väga kasulik, aidates liigset tõsidust eemale hoida ja muuta Kaljukitse õnnelikumaks. Rubiin äratab Kaljukitses üles oskuse elust rõõmu tunda. Kaljukitsed on need, kes suudavad liigsesse tõsidusse kinni jääda. Rubiin äratab Kaljukitse üles ja paneb ta särama.


Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.


Rubiini võid laadida Apofülliit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Geraniumi või Palmarosa eeterliku õliga


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud ca 2,7*2,7*1 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses. RUBIIN-TSOISIIT on kristall, mis on kahest väga väärtuslikust ..
17.52€ 21.90€
Maksudeta:14.60€
RUBIIN on punakat tooni kristall, mille peamisteks leiupiakadeks on Keenia, Madagaskar, Mehhiko ja Kambodža. Rubiini leidub k..
20.00€
Maksudeta:16.67€
RUBIIN ripats ovaalne tahutud (hõbe 925)
AINUEKSEMPLAR
AINUEKSEMPLAR!RUBIIN on punakat tooni kristall, mille peamisteks leiupiakadeks on Keenia, Madagaskar, Mehhiko ja Kambodža. Ru..
123.40€
Maksudeta:102.83€
RUBIIN on punakat tooni kristall, mille peamisteks leiupiakadeks on Keenia, Madagaskar, Mehhiko ja Kambodža. Rubiini leidub k..
123.40€
Maksudeta:102.83€
RUBIIN on punakat tooni kristall, mille peamisteks leiupiakadeks on Keenia, Madagaskar, Mehhiko ja Kambodža. Rubiini leidub k..
29.00€
Maksudeta:24.17€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.